Косплей

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це хороший косплей від Kipi (косплеять Misa Amane з Death Note)
Ще один образ Misa але від Arisa Mizuhara

Косплей (з англійської - костюмована гра) - розвага, що полягає в копіюванні зовнішності героя якогось художнього твору, зазвичай аніми. Досягається одяганням на себе костюмів, накладанням гриму, вставляння лінз в очі тощо, а також залізобетонною впевненістю, що результат схожий на оригінал.

Як не важко здогадатися з'явився в Японії (а ось і ні-япошки сперли його задум використвши різновид театральних постановок). Задроти анімешники ніяк не могли звикнутися з фактом того що кавайні героїні з очима на півобличчя та крихітними носиками існують лише на екрані та в манзі, тому вирішили перенести їх образи IRL. Результати різні...

Перевтілюючись в образ, косплеєр вбираєтся в одяг героя аніме намагаючись перейняти його звички та світогляд, манеру розмовляти... не вірте усе зводиться до тряпок, гриму та понтів. Власне гри як такої в косплеї нема, є задум, його втілення та понтування результатами. Щоправда часто результати такі, що для останнього треба або повна відсутність адекватної оцінки реальності, або ж це дійсно дуже вміла гра.

Говорячи про костюми - їх можуть шити як самі косплеєри, так і професійні кравці-моделери, і ціна таких костюмів досягає інколи до декількох тисяч американських гривень. Отже і якість коливаєтся від задрипаних кривобоких ганчірок пошитих вітчизняними аматорами до суперексклюзивних витворів митців.

Косплей в нас[ред.]

В нас він теж є. Небагато, але маємо те, що маємо. Результати... хм, дивіться нижче.

Галерея бидло-косплею вітчизняного та російського виробництва[ред.]

Украіна має таланти [1] [2][ред.]

Cекрет гарного косплею[ред.]

Оце гарний косплей "Покемонів". Шкода лише, що фотошоп(див. на шорти і підтяжки)
Best cosplay ever!

Це тільки на фотографіях косплеєри начебто гарні. Насправді вони зазвичай доволі таки страшні. Отаман Вочевидячки пояснює, що над зовнішнім виглядом про-косплеерів працює ціла армія стилістів, візажистів, гримерів, фотографів та майстрів фотошопу, після роботи якої навіть найбільше страшко виглядатиме досить пристойно. Кольорові лінзи в очі, перука, тонна шпакльовки і лялечка готова[3]. Однак це майже нехарактерно для Ненькі-України, яка необділена природною живою красою і без кардинальних корекцій зовнішності[4][5].

Виноски[ред.]

  1. [1] Анкета косплейниці на Фкантактє
  2. [2] Анкета іншої косплейниці там же
  3. Насправді всі знають, що в хорошому косплеї має бути побільше фан-сервісу і панцу!
  4. Автор останнього реченя мабуть просто не бачив страшного вітчизняного косплею.
  5. Бачив, але не хотілось писати лише про один негатив - спроба додати ложку меду до діжки дьогтю.