Донбас

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Stub.png Стаття стовідсотково недописана, і в неї треба пододавати ще багато-багато чого.

Донбас (скор. від "Донецький (кам'яновугільний) басейн") — регіон України, що складається з Донецької і Луганської областей. Також деякі поцрєоти туди впихують ще Харківську і (частково) Дніпропетровську область. Часто мається на увазі суто виключно Донецька область. Відомий своєю промисловістю, передусім шахтами, і злочинністю.


Інші назви[ред.]


Соціальна структура[ред.]

Населення Донбасу складається з донів і басів шахтарів.

Особи, які до Донбасу мають суперпряме відношення[ред.]


Арена Донбас-мемів[ред.]

На що-що, а на меми Донбас багатий як ніколи. Цей чудовий край породив величезну кількість фраз про себе:

  • Донбас порожняк не гонить — якщо ви народились на Донбасі, і не знаєте цієї фрази, ви мусите померти моментально. Фраза має подвійне значення: порожняк маються на увазі як пусті балачки, так і порожняк у плані порожніх вантажних потягів. Як індустріальний центр України, з Донбасу постійно йде більше 9000 потягів з вугіллям, металами і теде і тепе.
  • Обгородити Донбас колючим дротом — під час Помаранчевої революції саме таку ініціативу висловлював хтось на епохальному з'їзді в Сєвєродонецьку
  • Всьо будєт Донбас (варіанти - Усьо буде Донбасс, Всё будёт Донбас, варіювалось в залежності від грамотності писак) - написи аерозольними балончиками з фарбою на стінах будинків та парканах українських міст, особливо торкнуло Київ вздовж крупних магістралей.
  • Він працює. Він — це Донбас — пародія на Юлєну агітацію, з відсилкою на Януковича.