Україна

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Велика Україна - подарунок Кумедного обіцяний кумедним людям
Україна з передмістями у XIV-XVIII ст.

Обрана Земля, Украєна Кумедним Земля, Украєна Земля, Україна (aka Батьківщина, Ненька, Земля приходу світлого майбутнього) — земля гордих українців, яка здавна славилася своєю кумедністю і православ'ям, держава на сході в центрі Європи світу. Батьківщина борщу, вареників, сала, козаків, Чорнобилю, Русі, хохлів і ще багато чого. Унікальна в своєму роді країна, яка що за свою історію жодного разу ні на кого не нападала[1] і з розумінням ставилася до спроб ворогів себе загарбати, зважаючи на їх неосвіченість, але в решті решт виявилася найбільшою країною чисто в Європі. В силу стабільно високого рівня кумедності здавна привертає нездорову увагу серйозних людей.

Назва[ред.]

Оригінальна назва України - Русь. Але через заковирки історії [2][3] і багатовікову фальсифікацію ця назва (перекручена у болгаро-фіно-угорському стилі) дісталася зовсім іншій країні. Власне ж назва «Україна» виникла у результаті невідомих досі процесів. На цей рахунок існує багато версій. Ось деякі з них:

  • Западенська

Окраїною Руси вважалося Галицьке князівство, яке в народі носило цю назву. Після вкрадання назви «Русь», назва Оукраіна (Україна) поширилося на усю територію.

висновок: БРЕХНЯ, ніколи не називали Галичина ніколи не була окраїною русі.

Україна, тобто Окраїна Руси (з якою вони ототожнюють Росію)

висновок: БРЕХНЯ, як Київ, мати (чи все ж батько?) міст руських, може бути окраїною?!
  • Надприродня

Таку назву нам дали боги дав бог Бог.

висновок: мабуть-таки правда...
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Сабж

Як неграмотні піндоси називають Москалядію «Наша Раша», так у Україна в їхньому тлумаченні - Файна Юкрайна.

Історія[ред.]

Основна стаття:w:Історія України

Географія[ред.]

Україна поділяється на 24 3 4 основні регіони: Захід, Схід і Крим,і Центр - Зі столицею всія України м.Героєм Київ

Захід[ред.]

Україна

Всесвітній центр москалефобства. Столиця регіону - Львів або Бандерштадт. Мальовниче місто, влучно відібране у поляків, завдяки яким у Львові є все: стародавні замки, мальовничі мостові, старезний університет і таке інше. З цього приводу поляки й сьогодні відчувають шалений батхьорт[4] А ще, тут згідно з легендою зародилось УПА (Українська повстанська армія, ака Бендерівці) [5], за часів правління Віті Пасічника, цей ганебний патріотичний рух був розпіарений в маштабах Світу, чим визивав куєву тучу холіварів серед мирного населення нашої Батьківщини, і люту ненависть Москаликів, що неймовірно доставляло всяким вуйкам та іншим москалофілам. Хоча, немає точних історичних свідчень про те, ким вони були наспраді: борцями за нашу незалежність, чи звичайними жополизами Фріців, що продались за тушонку і пляшку шнапса. Після приходу пахана на пост презика цієї країни, все це утихло, і, скоріш за все, так і залишиться до приходу нового царя Голови держави.

Схід[ред.]

Найневизначеніший регіон України. Тут усіх багато: і патріотів Росії, і російськомовних патріотів України, і україномовних патріотів України, і просто людей, яким начхати на політику, які просто живуть. Столиця Сходу - Київ Донецьк Харків ,культурна столиця, та перша столиця УРСР.
До речі, на сході більше за все україномовних користувачів інтернетів (а не на заході).

Крим[ред.]

Споконвічно татарська українська територія, яка зараз на 95% заповнена російськомовним бидлом, з антипатріотично-проросійськоналаштованими думками. Парадокс, але Українську державність підтримують не слов'яни, а татари.

Центр[ред.]

Як повідомляє кошовий Ясний Хуй, ценр знаходиться в самому центрі України, де, як не дивно, знаходиться столиця - м.Київ. Раніше кошерна частина цієї країни. Але з приходом Проффесора та його молодой команди професіоналів, усі $ ідуть на схід, або в гаманці самого Яника. Хоча це і центр, ніхуя тут немає. Безкраї степи, що заросли бур'янами чи засипані якимось гівном совхози, що схожі на жертв 3-ї світової війни. Не зважаючи на це, тут протіка великий та могутній Дніпро, що, завдяки любові українців до природи, стрімко перетворюється на засране і нахуй не придатне водоймище. Та всім як завжди похуй, адже вся надія на нанотехнолігії, які за 5 хв розчинять все гівно та сміття в річці перетворючи його в золото, а воду в хенесі Самогон.

Південь[ред.]

Ніц тобі роботи влітку, як нема ані кільканадцяти соток чи ба гектарів землі, що треба поратись коло неї, ані моря, річки або хоча б озера чи струмка, щоб рятуватися од виснажливої спеки. Й першого, й другого в Конча-Заспі на півдні України - хоч греблю гати! А раніше окрім незайманого степу не було майже нічого. Кожен свідомий українець або куштував херсонські кавуни й помідори, або бухав якесь вино звідти, або був у Коблево, Одесі, Залізному Порті чи деінде. Або все одночасно. Задля того славна Укрзалізниця робе багато додаткових потягів влітку до Одеси й Херсону.

Політичний устрій[ред.]

Україна - демократична держава.Парламентсько-президентська республіка. Надати більшу специфіку не видається можливим, зважаючи на те, що деталі залежать від керівного апарату у вибраний проміжок часу. Головою і не тільки держави є президент. Нинішнім президентом є Віктор Ющенко В.Ф.Янукович, володар шапок.. Виконавча влада зосереджена в руках і не тільки прем'єр-міністра, яким на даний момент є Юлія Тимошенко М.Азаров. Верхом судочинства є Верховний Суд, рішення якого можуть бути скасовані Конституційним судом відповідно до Конституції, рішення якого в свою чергу можуть скасовані за поданням громадян.Законодавча влада лежить на плечах і не тільки парламенту Будь-які рішення представницького характеру здійснюється через вибори, які є прямим волевиявленням народу. Для представництва народу у парламенті існує сила-силенна партій, про деякі з яких взагалі нічого не відомо. Для набуття популярності і показу серйозності намірів партії понтуються блокуються. Основним етапом в процесі блокування є обрання назви блоку, яка б повністю виражала наміри і програму блоку. Класичним прикладом є Блок Юлії Тимошенко, який як не можна краще характеризує напрямок діяльності блоку. Демокартія тут тільки почина зароджуватись, і щоб викорінити всю совкощину, корупцію та інші не дуже не порядні вещі , треба слухати великого брата Демократа , справедливого, АСАШАЙ, бо вони там краще знають як нам жить , хулі президент негр, нападають на безневинні країни під різними дебільнимим нахуй не зрозумілими придлогами , типу та у них там (ядерна ракета із каміння і овечого гівна) и качають чорне бабло , бля ну чим не зразок демократії. В Україні , панує мир злагода і благополучча , це тільки по зомбоящику трансльють, що зарплати не платять , податковий кодекс повна параша , 70% українців живуть за межею бідності , та це пох ,бо скрізь висять портрети усміхненого зекаПрезідента , який преконує шо то всё хуйня , життя стало краще , донбас порожняк не гоніт.

Stub.png Стаття стовідсотково недописана, і в неї треба пододавати ще багато-багато чого.

Примітки[ред.]

  1. Насправді... Нападала на турків і на москалів.
  2. Усі заковирки вилилися в аморальне ганебне за3,14ждження власної назви сусідньою Московією, яка саме збиралася ставати імперією, і гребла усе попід себе
  3. І це доречі, не єдиний випадок узурпації назви, наприклад старожитня Гана (Willie F. Page — Encyclopedia of African History and Culture) знаходилась взагалі не там де вона э зараз. Місцеве населення попросту вкрало назву колись могутньої держави; так само і з Беніном, якщо мені не перечить пам’ять.
  4. дивись їхню статтю про Львів на польській інциклопедії
  5. Хоча лише вкрай малоосвічена людина вірить таким легендам, бо на знає історії рідного краю: УПА зародилася на Рівненщині, в лісах Дубровицького району, про що чорним по (якому там у Вас тлі) написано в статтях Бандерівці і Рівне.