Темний Володар

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Чорний Володар — найсерйозніша людина у Всесвіті

.

Чорний Володар або Ч. — Грізний Цар Страшної Орди, Масон всіх масонів, найвеличніший менеджер і володар світу цього, наймудріший із мудрих, професор серед професорів, любитель діток у любому вигляді (сушені, варені, смажені etc.), найгуманніший серед гуманних, комуніст серед комуністів, демократ серед демократів. Найсерйозніша людина у світі. Імператор Імперії.

Відносно його особистості думки розділяються. Хтось бачить у ньому Антихриста, себто Вічного Противника Доброго Духа, Козака і Художника Святої Троєщини, а хтось навпаки Самого Художника, який часом змушений приймати на Себе образ Антихриста і Грізного Царя Кривавої Орди, для того, щоб спиняти антихристів, іродів і душогубів, які несуть загрозу миру і спокою Його Святої Троєщини, бо інших слів і образів вони просто не сприймають. Там де не працює пряник - допоможе тільки кнут. Як часом в таких випадках кажуть старі люди: "страх Божий - початок покаяння", себто щоб відчути радість і благодать від взаємодії з Добрим Козаком треба спочатку натерпітися страху від Кривавої Орди, "на Бога надійся, але за чорта не забувай", "поки Бога побачиш - чорта з'їси" каже стара козацька мудрість.

Старі часи[ред.]

Ч.

В старі часи, коли люди, ще були язичниками, вони занадто серйозно вірили у силу чорнявого. Деякі навіть назвали його Чорнобогом (Владикою Темряви), поклонялися йому і приносили жертви, але закінчилось все як завжди дуже кумедно, як саме — спитайте у православних, у того ж таки блаженного Феодосія з Києва, який учив, що треба "учитися во Всём Себя увидеть, почувствовать, понять - в Безконечности есть только Я, скажи Себе, нет больше на кого пенять", маючи на увазі в т.ч. мабуть, що на Картині Життя завжди є і біле і чорне, яких кольорів бути і якими малювати, з ким дружити з Козаком чи з Ордою і її Царем - кожен вирішує сам.

В старовинні часи його ще називали чортом.

Козак б’є чорта.


Деякі кумедні не люблять називати його по імені, замість цього вживають епітети. Напр. брудненький, чорнявий.

Методи впливу[ред.]

Джерела[ред.]