Блядське життя з Катею Осадчою

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ніштяк тусман!

Копіпаста звідсіля: [1]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення

{{#if:|Основні статті|Основна стаття}}: Рагулі{{#if:

 |{{#if:|, |, }}[[{{{2}}}|{{{2}}}]] }}{{#if:
 |{{#if:|, |, }}[[{{{3}}}|{{{3}}}]] }}{{#if:
 |{{#if:|, |, }}[[{{{4}}}|{{{4}}}]] }}{{#if:
| , [[{{{5}}}|{{{5}}}]]}}{{#if: | (Забагато параметрів для {{Основна}})}}

Бл*дське життя з Катериною Осадчою[ред.]

Буквально кілька хвилин тому передивилсь по Першому Національному таку собі претензійну передачу "Світське життя з Катериною Осадчою" – її реклама товчеться на екранах телевізорів постійно, тому, думаю, всі по неї чули, а також і бачили.

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Йюуппі!!!

Суть програми –[ред.]

висвітлити народу закулісне жииття так званої "української еліти", "сучасного бомонду" та "цвіту нації", все як в кращих домах Парижа та Лондона, Європа і шик, дефіле, презентації, відкриття, бали і те де і те пе... Одним словом, гламур українського політикуму та політика українського гламуру. /Далі піде з матами, бо блйадь!/

Показували Віденський бал – точніше, "Київський бал", одним словом жахливу рагульську пародію на Віденьський бал у Київській опері... я зі своїм бронхітом абсолютно атчюждьонно товкла кнопками пульта, навіть сенсаційний Юльчин па-де-де в премєрське крісло не викликало жодних емоцій, мене хилило на сон, я все життя прожила в Україні, тобто, нуль експресій і нуль емоцій. Але Катя Осадча зі своїм світським життям змусила мене сісти за дециметр від екрана з витріщеними очима, і йопвашумадь, нема на світі конченішої фігні, ніж червоніти за власний патріотизм. Сцуконах, мені стало стидно за то шо я українка, за то, шо Бандера, Тарас Шевченко, Котляревський, Петлюра, Шухевич, Кобилянська, Франко – українці, за то, шо ми одні з членів-засновників ООН і наш Леонід Каденюк літав в космос! Якшо хочете позбутись в корінь будь-яких патріотичних почуттів і любові до України – ПЕРЕДИВІТЬСЯ СВІТСЬКЕ ЖИТТЯ З КАТЕЮ ОСАДЧОЮ!

Цицьки!.. Цицьки на випуск! Цицьки - це основа основ
N9yka Ljybov.JPG

Няў! Ця стаття переповнена любов’ю та обожнюванням. Якщо хочеш — додай ще!
Сюди кожен юзер може додати, ЩО САМЕ стало обєктом його любови

{{#if: | [[Категорія:{{{cat}}}]] }}

В чому справа?[ред.]

Справа в тому, що еліта кожної нації визначає саму націю, з цим не можна сперечатись, і саме циркудляція еліт визначає значимість кожного народу. Катя Осадча, не знаю, свідомо чи ні, гадаю, швидше всього, в силу власної дегенеративності, а хоча вона тільки пішка-ведуча, ну та хуйстим, отже, Катя Осадча, показала всій країні чого ми варті Віденський – чи Київський, хуйснім, – бал – це визначальна подія, в Європі це еталон смаку та вишуканості, елегантності та інтелігенції... В нас – це страшна, смішна, дебільна пародія, чесно, мені зіпсувався настрій на цілий день.

Політики, впливові люди, бомонд?! Купа блядей і вичесаних рагулів, типових пострадянських "красних морд", в шмотьях від Валентіно і Армані, залиті Крістіан Діор, елегантно блять жручі нів'їбацца суші і попиваючи іспанські коньяки... А не йопвашумать! Мене теліпало! Все було жахливо, все, починаючи від самої Каті Осадчої, дикої вульгарності і несмаку, блядства і замаскованого рагульства, старанно прихованої псевдогламуром затурканості і справді дегенератського, жахливого в своїй тупості, дешевого прагнення "БУТИ ЕЛІТОЮ".

Мабуть, бомбанули весільний бутічок

Хто ця еліта?[ред.]

ХТО СКЛАДАВ ЕЛІТУ НА ПЕРШОМУ БАЛУ КРАЇНИ?! Кілька політиків – помітила тільки Терьохіна і Зінченка, – і все, а решта вульгарна пародійна братія тих всіх численних "із грязі - в князі" звьозд естради а ля Світлана Лобода /нів'їбаца графіня на балу, сцуко, ше ж недавно світила целюлітною блядською жопою по всіх каналах і відсасувала в Костянтина Меладзе, силіконова патронесса блять!/. ГОСПОДИ!

Або та ж Влада Литовченко, гламурна сутіньорша, в такому платті, що навіть в салунах дикого заходу вважалось би занадто блядським! Або Ольга Сумська, нев'їбенна світська львиця, ну просто ІПОСТАСЬ СІЛЬСЬКОГО НЕСМАКУ, мене аж трясло від її деревенських залакованих локонів а ля "Випускний в Макіївці"! Чи Ані Лорак – звізда тусовак – нічо собі дама з віденьских балів – бивша ПТУшниця, мелка кабаретна певічка! І то всьо цвіт нації?!

І то всьо еліта?! Бал, де всі ходять як дебіли, червоніють під кілограмами дешевої пудри, бо не знають як правильно жерти ті ж устриці, але строять морди кірпічьом, бо ж нів'їбаца світське життя, сцуко; де танцюють наймані в якійсь балет-шкоіл прари бо де ж то нуворишське село вміє танцювати вальс чи мазурку!

Так, це про них

Вже мовчу про дикий жах ТУАЛЕТІВ: жахливі плаття а ля випускніца-1996, не знаю, напевно в Армані чи Лагерфельда виходить особлива лінія "рагульські шмотки тіпа Краківський для українського бомонду", страшний макіяж а ля шалава з під-цирку, ну дійсно, сині тіні + червона помада, попливша пудра і залакаована на дерево перхоть – ТО Ж БЛЯТЬ ПРОСТО НЕ-НОР-МАЛЬ-НО! Жах, коротше, просто жах, мене теліпало... Еліта... І всі головне такі нев'їббенно світські гламурні в камеру: "Хо хо... Мені тут так подобається...О... як чудово... о... дами і джентльмени!" БЛЯТЬ!!!

Єдиний Олександр Пономарьов сказав ІСТИНУ:

по-перше, признався шо вапше ні на який бал не хотів іти, просто дружина дуже просила /та ціла мажорна малалєтка його стояла розфуфирена за останнім словом Краківського і улибалась як ДЦПушна даунша/, і з кислим щатинистим лицем чесно і геніально сказав прямо в морду "світській" Осадчій: "Та я взагалі то хлопець із села, і почуваюсь тут не в своїй тарілці... Як думаю, і більшість тут присутніх". Браво! Я все казала шо Пономарьов рульний. Отак то... Шановний бомонде...
Постійна адреса сторінки: http://ragu.li/post/duzhe-velyka-i-mudra-totya/
Коротке посилання: http://sumno.com/7a3


Катя таки нарвалася[ред.]

Власов (помiча Фiлiна).
От, блядь! Таки, мудак, нарвавсь!
І знов я без связного залишився.
А йобаний Канарiс, мудозвон,
Пиздить в своїй єбучiй шифрограмi,
Що Фiлiну Залiзного Хреста присвоїв Фюрер,
Мабуть, уже посмертно.
(Власов пiднiма Фiлiна за ноги.)
Ну шо, падлюка, щє не охладєл?
Філін (вiдкрива одне око).
Канарiс нє пiздєл?
Генерал Власов.
Шоб ти сказивсь, ушастий довбойоб!
Так налякав, що я ледь не усрався
В свої красивi новi галiфе
І нову вєщь красiву чуть не спортив.
Лесь Подерв'янський. Павлік Морозов

Катя Осадча зі знімальною групою "Світському життю" з'їздила на прем'єру фільму "Чорний ДЄМБЄЛЬ лебідь". Краще б вона тути не їздила.

Катя традиційно вирядилася наче неїбацця свіцька левиця: вділа шикарну чорну сукню, обруч зі старої діжки, де квасять огірочки, на голову з лебединого пуху і відправилася творити загальну анальну кару ставити каверзні питання зіркам які прийшли на допрем'єрний показ фільму.

Зоряні рагулі із задоволенням спілкувалися на тему головної героїні картини - Наталі Портман, яка зіграла балерину.

На вечірці була присутньою і Анастасія Волочкова [1]. Скандальна прима-балерина нещодавно виклала в Інтернету фотографії в стилі "вся така гола", а Катерина Осадча нє, шоб промовчати - ну, як завжди попросила прокоментувати усю цю хуйню цей вчинок.

Настуся відрізала як завжди скромненько і зі смаком (аж у Катрусі завернуло в носі)

- Чому не дуже красивих жінок так хвилює те, що красива жінка показала своє чудове тіло. Я не знаю, як вас звуть і в якій програмі ви працюєте. Упевнена, вами не цікавиться преса і фотографи. Думаю якщо ваші фотографії голих грудей опиняться в Інтернеті - їх ніхто не помітить. А шкода. Це означає, що вам не зрозуміти ніїбацця знамениту Анастасію Волочкову за якою ганяється жовта преса і папарацці. Таким чином, я зробила виклик тим, хто стежить за кожним моїм кроком у ванній і туалеті, висовуючи об'єктиви камер прямо з унітазу буквально цілодобово. Мене фотографувала мама і близький друг [2]. Сподіваюся, вам сподобалося моє фотографування, тому що усі чоловіки просто обкінчалися в захваті.

Катерина мовчки обтікла в куточку не стала сперечатися з Волочковою. Вона просто побризкала дезіком хвойного лісу вилите не неї лайно побажала удачі і нових скандалів.

Примітки[ред.]

  1. Цей ходячий скандальний пиздець знову десь знімавсь голим — з чого і почалися основні ніштячки. Воно досьогодні вважає себе примою-балериною номер раз, а піарить себе, знімаючись голяка де тіко.
  2. Як прийнято казати у піндосів - бой-френд