Секта Свідків СРСР

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Секта Свідків СРСР — так називають деяких учасників совкосрачів — суперечок про СРСР.

Типовий представник

Члени секти вірять, що врятують людей, якщо поділяться з ними своїми спогадами про радянське життя.

Молоді сектанти, які не пам’ятають радянські часи, переказують спогади своїх батьків, старших членів секти, або ж те, що десь прочитали чи почули. Вони намагаються врятувати якомога більше людей, тому проповідують усім і з будь-якого приводу (просто коли побачать чотири літери — «СССР» — чи якийсь жарт про радянські реалії), навіть коли це цілком недоречно і руйнує дискусію.

Свідки СРСР бувають різних «обрядів»: як «за СССР», так і проти — їх [не] полюбляють не за це. Члени секти є провокаторами і активникм учасниками совкосрачів.

Основні ідеї[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Мрія кожного відданого справі свідка

Зазвичай зводяться до того, що за тих світлих часів всі були злиднями рівні, забезпечення хлібом та видовищами краще, існував «ум, честь і совесть» та були відсутні кляті буржуї. Досить виразною особливістю є відношення до ряду питань:

  • Ленін — бог, цар і герой — і це не обговорюється;
  • незважаючи ні на що, комунізм є єдиним можливим напрямком розвитку людства і він рано чи пізно настане;
  • США, НАТО, Захід та взагалі всі країни, де не вважають Леніна богом — зло;
  • ринкові віднисини — пекельне зло;
  • сучасна історія наскрізь брехлива та забула про великі досягнення будівників комунізму;
  • в будь-якій дискусії гостро реагують на критику і відстоюють свою точку зору шляхом безкінечного її повторення та звинувачення критика в фашизмі, шовінізмі і націоналімі тощо;

Ритуали[ред.]

У розпалі дійства

Щорічно 7 листопада направляються всім скопом на яку-небуть площу зі встановленим на ній Картавим, де проводять синтезування/накопичення знань/спогадів для подальшого їх розповсюдження.

Що тягне туди Свідків із року в рік, яко птахів у вирій, нам достоменно не відомо.

Британські вчені, провівши ряд дослідів на гризунах і короткошерстих червонодупих макаках, зробили висновки, що головним чинником ритуалу є закладені у підкоркову порожнину напівсвідомі спогади про прутень, що тоді стояв міцно, і ковбасу за 3,20; другим чинником є приховані підсвідомі мрії мазохістського характеру щодо отримання парураз паєблу від представників фошистської молоді.

Другий щорічний цикл: 9 травня. Виконувані дії залишаються незмінними, але ще додається скиглення про те, що колись СССР було Силою, а якісь демократи це все проїбали.

Також[ред.]

А ще так називають організації комуністів (КПУ, КПРФ) або подібних до них «лівих» Шаблон:ПС