Інкубатор:Верховний Цирк України

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з ВЦУ)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Верховний Цирк України (також відомий як Верховна зРада України, офіційно Верховна Рада України) - згідно конституції, єдиний орган законодавчої влади України. Нині найпафосніший курорт України та територія особливого понту. Завдяки політфехвормі 2004/2006 року є найвищим кнопкодавчим органом. Також є важливим елементом безвладдя в нашій країні. Кожен свідомий українець, цілком і повністю, бажає тотально-деструктивного знищення фекалоїдного вмісту даної споруди.

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Сабж. Розкішний купол натякає на походження слова «Цирк» у назві.
Цирк за ґратами


Склад[ред.]

Небидло Людство завжди роздумувало над важливими глобальними проблемами на кшталт: "Скільки потрібно волиняк, аби вкрутити лампочку?". За довгі віки (люди стільки не живуть) та завдяки багатьом зусиллям було вирішено крайній випадок даного завдання, а саме: "450 дебілів потрібно, шоб натискати кнопки у ВЦУ". Група експертів вважає, що саме таке співвідношення дебілів і кнопок сприятиме прогресу та світлому майбутньому держави. В житті На практиці з цього виходить повна фігня, що наштовхує на пошуки помилок та недоробок. Британські вчені запевняють, що була підібрана неправильна кількість експертів, які притримуються істинності такого розв'язку. Дане питання породжує холівари і срачі в отих ваших інтернетах обширну тему для високоінтелектуального обговорення. Це все має власні популярні твердження щодо внесення змін: розстріляти, підірвати, загноїти. Хоробрі люди кажуть, що самі можуть справитися з натисканням всіх кнопок і жити стане дуже класно, що теж породжує певні сумніви (у зв'язку з плагіатом).

Функції[ред.]

Взагалі-то ВЦУ має приймати закони, які будуть діяти на території України та мати ппц яке важливе значення. На практиці ж зусиллями бджоляра та леді з залізним коржиком на голові можливості ВЦУ були знівельовані (для бидла: ВЦУ тупо попустили).


Профіт від ВЦУ[ред.]

При попаданні в ВЦУ простий смертний отримує класний профіт - це тобі і зарплата, і матеріальна допомога, і курорти за рахунок народу, і спеціальний статус, який дозволяє шоб "усе було і за це нічого не було". Також пропонуються доволі колоритні атракціони та розваги - бійки лава на лаву біля трибуни або в ложі, блокування оної трибуни, надування кульок "НІ НАТО" на швидкість а також хіт сезону - спроба переспорити Шуфрича.

Також для приколу були запрошені деякі артисти - як то Славко Вакарчук (молодець хлопець - батька працевлаштував), Руслана та ще якісь люди типу Білозір. Проте ці люди творчі, довго їх тендітні нерви не витримали і вони втікли [1] [2]. Подейкують що це через мозкові хвилі Петра Щура.


Система інвайтів[ред.]

{{#if:VFKdumOh-6g|{{#ev:youtube|VFKdumOh-6g|300|18}}|Помилка!
SD відео не вказане!}}
(link) Лог закритого чату Верховного Цирку

Цікавою особливістю ВЦУ є система інвайтів - якшо у вас є родич або знайомий ви можете бути запрошені ним (нею) до наступного складу. Наприклад цим правом скористався Проффесор Молодший, який успішно пише закони для рідної Батьківщини. Кажуть, що дістати інвайт у ВЦУ складніше, аніж на Блогістан, і тому будь-який опецьок з якогось села під час чергової попойки і розмови "за жисть" просто мусить колись сказати "От я якби був депутатом, я б...", що приблизно дослівно означає "Суки, дайте інвайт!" Кажуть, там чудовий чЯт, дехто навіть виносив звідти логи!

Платний вхід[ред.]

Якщо ж у вас родича нема, то вам треба довести вашу благородність іншим чином. Найнадійнішим способом є вбиті єноти або ж євротугрики. За 5-7 мільонів вас візьмуть у прохідну частину списку, а за пару лимонів зверху - ще й назначать головою якогось комітету.
У зв’язку з великим напливом бажаючих спочатку Кучма, а потім Пасічник заявили шо класно було б мати 2 палати, а то одної мало.

Змагання[ред.]

Як і в будь-якому колективі, в Верховному Цирку України проводяться внутрішні змагання серед працівників для заохочення та поліпшення показників праці. Найпопулярнішими за 20 років стали:

  • натискання кнопок (за одиницю часу) — «За» чи «Проти» поки йде голосування замість завжди відсутніх тушок сусідів-депутатів за одиницю часу. Чинним і багаторазовим чемпіоном в дисципліні є Михайло Чечетов. Найвіртуознішим вважається натискання кнопки за сусіда, який пішов в сортир (пардон, в кулуари), таким чином, аби вийшло, що він єдиний, падла, з фракції проголосував не так, я домовлялись (проплатили) наперед.
  • дерибан (мільйонів гривень за сесію чи скликання). Проводиться в дисциплінах: бюджет, держвласність, санаторії та пансіонати, земельні ділянки в рекреаційних та заповідних зонах і таке інше. Переможець поточного сезону чи то пак скликання, зазвичай, наступного сезону поступається місцем тим, чиї руки поки ще «нічого не крали».

Розваги[ред.]

Найвідоміша забава депутатів які гніздяться в ВЦУ - це блокування трибуни. Є думка що причиною популярності є синтез кількох занять: можливості поволати на ближнього свого, побитися, понадувати кульки та ще й по телеку покажуть. Також депутати обожнюють тусуватися, їхні улюблені клуби - буфет ВЦУ (де ціни нижчі аніж у гастрономі в Крижополі) і електроЩІТ!ова, де депутати (в основному БЮТівці) керують світломузикою для танцюльок у залі засідань.


Зовнішній вигляд[ред.]

Stub.png Стаття стовідсотково недописана, і в неї треба пододавати ще багато-багато чого.

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Вхід до зРади за парканом. Дуже символічно.

Аби замінити радянську символіку на фасаді Верховного Цирку, всенародно обраним працівникам цирку знадобилося більше 9-ти років та прийняття окремого закону для цього.
Коли депутати дізналися, що їм одним так класно - відразу вирішили обставитися парканчиком від інших.
Також сабж вінчає розкішний купол, під яким частіше чується сите хропіння, аніж продуктивна бджолина робота.

Вплив ВЦУ на добробут України[ред.]

Є думка, що Україна буде жити найкраще в світі, якщо ВЦУ досягне розмірів всієї України. Для досягнення цієї мети є два шляхи:
1) збільшувати чисельність ВЦУ до населення цієї країни
2) зменшувати населення до чисельності ВЦУ
Схоже, що влада вибрала 2й шлях як більш легкий.


Відомі персонажі[ред.]

Про найвідоміших клоунів ми тут у меморії створюємо окремі сторінки. Втім, ще є багато особин, які такого щастя не заслужили, тому варто їх згадати усім скопом в одному місці. Отже:

  • Кіндер aka Кролег aka Арсеній Яценюк — встиг навіть побути головою цирку, правда, недовго. Зара хоче стати президентом, бо думає, що має найдовший рейтинг.
  • Бурятіно aka Юрій Єхануров — міністр оборони. Зовсім ніякий не чукча, а бурят.
  • Гріцацуєв aka Анатолій Гриценко — теж в минулому був міністром оборони, зараз хоче бути президенком.
  • Нюся Шафєр aka Нестор Шуфрич — крикунчик з Партіі Рєгіонав, пиздить всіх панкратіоном і добрим матюкливим словом.


Зноски[ред.]