Вєрка Сердючка

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вє́рка Сердю́чка - ("Звєзда") - кондукторка поїздів Південної залізниці з Полтави, потім ведуча, сьпівачка ротом та шоўвуменка. Королева пострадяньської попси. Неодмінний сабж зомбоскрині. Стала популярна своїми виступами на Польтавському Південному вокзалі, у вагонах по линії "Полтава-Харків", потім у репризах на Харківському та полтавському телебаченьні.

Початок великої путі[ред.]

В лихі 90-ті помічена в образах миліціонера, працівниці їдалні, салдата, школярки, сьпівака ротом Вадима Козаченка, парубка Іванка, потім - весілних бабусьок, доброї тьоті. Часом нічогенько. Пізьніш вела передачу на укр.ТБ з якоюсь Гелею, де запрошувала "зірок" у госьті до свого "вагона".

Усьпіх[ред.]

По якімсь часі сабжиху помітили у "Неділимій", навпосьлі чого вона поїхала туди, та стала популярною артисткою російських шоў. Зьнімалась у їхніх капусниках фільмах, і вопше, одержувала з цього незборимий PROFIT, аж поки не виступила од України на Евробачіньні.

"Лаша тумбай"[ред.]

Там вона РАПТОВО просьпівала шось типу "Раша, ґудбай", посьлі чого старші братьтя виставили їй величезний "хвенарь" (хоч вона сама твердила шо все брехня, а сьпівала вона якесь "Лаша тумбай" шо?). Fail. Також зьнялась в автобіографичнім філмі про те, як ішла до усьпіху. Та в кількох клипах зо своїми пісьнями.

Творчий образ[ред.]

Обладує помітним бьюстом, раніш носила берета, а тепер частіше зьявляєцця у плавалній шапоцьці з великою звєздою зіркою нагорі. Часом нагадує трапа. Притому вся в блискітках. Розмовля останньою стадією суржика на шляху до общепонятного. Часто сабжа бачать у парі з якоюсь бабою, котру зве "мамою", або в образі якогось мужика в бейсбольці.