Москалі

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
вигляд москалів в часи Орди
кумедний москаль, з тих, які допомогли хохлам вижити в часи Імперії
Іван-дурак, ще один кумедний і добрий москаль
стара москальська казка

Москалі (москва, москвини, москвичани, московіти, мокселі, мокселіти, мосхи) - народ, нащадки жителів Москви. Древній мем. який прийшов ще з пра-до-інтернетної епохи. Серйозних москалів ще часто називають ісконниками. Існують також кумедні москалі, дивись напр. п'єсу "Москаль-чарівник" Котляревського.

Вже в старовину виникли православні москвосрачі. Суть їх полягає в тому, що серйозні москалі намагалися будувати Світову Міжгалактичну Московщину Імперію, щоб захопити світ, а серйозні люди їм цього не давали робити, акцентуючи на тому, що Кумедний і так віддав світ їм у руки. Але це щодо серйозних людей, бо кумедні завжди знайдуть спільну мову. Коли українцю і москалю все похуй добре, то світ одразу стає кумедніше.

Цікаво, що в наш час на основі Москалів формуються нові народи, як от сибіряки.

Москалі московські Ымперіалісти (особи московської національності) - зневажливе прізвисько, залежно від контексту може застосовуватися до москвичів, Ымперців, фошистів і будь-яким іншим негідним кацапам і особам інших національностей люто скажено флюродросячих на Російську Педерацію Московську імперію.

Кацапи - позначення осіб російської національності. Потрібно знати що термін "кацап" не тотожний терміну "москаль". Кацап може бути москалем, а може і не бути. Головне - ніколи за жодних умов не називати ані кацапа, ані москаля «русским», бо це антиісторично і не допомагає вивести кацапа з рівноваги.

Головними інтересами москаля зазвичай є такі забави як побухать, вкрасти, поєбацця і пошарпатися, що як би натякає нам на їх походження.Москалі у Кобзаря[ред.]

Москаль, дівчина (уособлення України) і хохол
{{#if:|
Кохайтеся, чорнобриві,

Та не з москалями,

Бо москалі — чужі люде,

Роблять лихо з вами.

{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Москалі|Гайдлайнс|}}— Т.Г.Шевченко

{{#if:|
Отак подивишся здаля

На москаля —

І ніби справді він людина,

Іде собі, мов сиротина,

Очима — блим, губами — плям,

І десь трапляється хвилина,

Його буває майже жаль,

А ближче підійдеш — москаль!

{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Москалі|Гайдлайнс|}} — Ян ТаксюрУ далекій-далекій галактиці.[ред.]

кумедні москалі грають на балалайкє
серйозний москаль
серйозно п'яний москаль
страшно серйозні москалі, результат вийшов досить кумедним


А якщо насправді, то першими москалями були жителі Московського князівства з центром в Москві, які серйозно вирішили взяти владу в свої руки, для чого почали ображати сусідів. В ті часи була придумана легенда, що Москва-ріка, річка на якій засноване місто Москва - це місце де кочував сам патріарх Моск (Мосок) із Великої Книги Казок. Як би там не було, але з того часу можна говорити про москалів.

Кажуть, що сила москалів почала різко рости коли Петрик the Great продав душу чорту і став серйозним. З того часу веде свій початок Імперія Російська, а москалями починають називали московських імперських солдатів, не залежно від національності і місця призову. Це привело до вживання мема в різних значеннях. Отже іноді не дуже зрозуміло без вникання в контекст, що Саме він означає: чи то москвичів, чи то взагалі кацапів, чи то тільки Ымперців, чи ти просто русскоговорящіх (у деяких частинах України русскоговорящіє приймаються за москалів за умовчанням, якщо не доведуть зворотнього).

Гауптштурмфюрер О., з таким же словником помічає: Москаль - малоруська назва великоросів. - СЛОВНИК ІНОЗЕМНИХ СЛІВ, що УВІЙШЛИ До складу РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ( стор. 371-372), 2-е видання Ф. Павленкова. 1907 р.

Саме з часів Петра I починаються серйозні москалехохлосрачі, що якби намєкає. Хоч разом з тим слід відмітити його заслуги в тому, що він відкрив хохлам ворота до колонізації Сибіру, Аляски і Китаю.

На думку деяких укрських дослідників уся культура москалів складається з опису і зображення статевих органів. Дуже чималих на їх думку по відношенню щодо Рідної України ( СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! )

В оцих Ваших інтернетах Ось що щодо сабжу вимальовує нам інша українська енциклопедія

Москаль Матеріал з Енциклопедія Драматики

Москаль - дика істота, що живе на планеті Земля. Розселена по всій площині планети, але найбільше зосереджена популяція на материку Євразія (причому здебільшого в Азії). Може стати ілюзія, що москалі мають свою країну, але то неправда - шануючи золотоординську традицію, москаль завжди залишається рабом певної верхівки, що має абсолютну владу над кровожерливими угро-фінськими тваринками.

Колись москалі навіть були рабами українців, але це було давно і неправда. Хоча це мало дуже сильний вплив на їхню культуру - наприклад, зараз вони говорять москальським діалектом, що є наслідком обрусіння угро-фінських диких племен, з яких і постали ці незбагненні істоти. Також через це вони мають ілюзію, що є спадкоємцями Руси, хоча це так же парадоксально, як наче Мексика би претендувала на історичну спадщину середньовічної Кастилії.

Москалі в Україні

Москалів у нашій країні багато. Дуже багато. Сила їх зміцнюється ще й активно-пасивною ментальністю хохлів-малоросів. Через це вони почувають себе хазяями на нашій землі. Але ж прекрасно зрозуміло, що це лише гавкання Жучки на слона, бо якщо українці закинуть свою байдужість і націомазохізм на декілька років, то не те що москалі в Україні стануть українцями, а й виявиться, що пів Ерефії - українські землі. І нанатєхналоґії їм не допоможуть.

Сутність

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення

{{#if:|Основні статті|Основна стаття}}: Москальська ментальність{{#if:

 |{{#if:|, |, }}[[{{{2}}}|{{{2}}}]] }}{{#if:
 |{{#if:|, |, }}[[{{{3}}}|{{{3}}}]] }}{{#if:
 |{{#if:|, |, }}[[{{{4}}}|{{{4}}}]] }}{{#if:
| , [[{{{5}}}|{{{5}}}]]}}{{#if: | (Забагато параметрів для {{Основна}})}}

Насправді, попри історичну традицію, де москаль це українська, литвинська та ляська назва жителів Московії чи солдат її армії, на відміну від європейської назви - московитів, наразі значення слова перейшло переважно у психологічну сферу, в той час як москвин чи московит позначає національність. Особливістю психології москалів не є якісь особливі комплекси чи асоціативні ряди, москальська ментальність - це скупчення найбільш негативних і самозгубних комплексів та установок людства. Яскравими прикладами є як бажання насолоджуватися від неможливості жертви протидіяти знущанням над нею, так і сантаж масовістю(т. з. ето общєізвестно). За висловом В. Ключевського: «Рівень політичного розвитку народу визначається політичними формами життя. У нас виробилася нижча форма держави, вотчина. Це власне і не форма, а сурогат держави. Але, скажуть, цією формою цілі століття жив великий народ і її треба визнати самобутнім створенням народу. Звичайно, можна, як «голодний хліб» можна визнати винаходом голодуючого народу; однак це не робить такого хліба справжнім.»

Чи він же: «Російський мисляча людина мислить, як російський цар править; остання при кожному зіткненні з неприємним законом каже: «Я вище закону», і відкидає старий закон, не налагоджуючи зіткнення. Російська мисляча людина при зустрічі з питанням, що не піддається її звичним поглядам, але збуджуване логікою, здоровим глуздом, каже: «Я вище логіки», і відкидає саме питання, не вирішуючи його. Сваволі влади відповідає свавілля думки»

Як точно сказано у перших рядках статті, ментальність москалів знаходиться на межі тваринної, та... тваринної. Не виходячи за межі власних ницих принципів існування бидло-москаль стало практично тавтологією, а московодіалектний бидло-москаль - багато кратною тавтологією. «Москаль любить жартуючи, Жартуючи кине.» — Тарас Шевченко, "Катерина"

Москалезастосування[ред.]

Географія і расовий розподіл

Сферичний москальський бложик у вакуумі. Лишень погляньте на високодуховний вираз обличчя фюрера

http://kdnechaev.livejournal.com/8100.html

Традиційно москалями адекватні українці називають росіян тільки жартома, а серйозно так називають "государєвих людєй" - тобто, у даному контексті, Ымперців незалежно від їх націАнальної приналежності). У Раші жителі замкаддя так називають москвичів. Взагалі українці москалем називають три типи людей :

власне громадян Російської ПедераціїФедерації (разом із чукчами, нанайцями, кауказцями),

власне росіян, поцреотів

або взагалі будь-яких російськомовних людей.


Існують також різні домисли про використання терміну.

Алсо, цим терміном красується купа фрик-істориків, фахівців з високої націАнальної самосвідомості замкаддя - типу дбайливців за незалежність Інгерманляндії, Дону, Кубані, Уралу, Сибіру, а також мудових ридальців по загубленій сатанинськими росіянами кацапами Іванами (за номерами III і IV) новгородської демократії. У вустах цих людей, які, як правило, самі росіяни, "москаль" служить швидше позначенням політичної позиції, а не національній приналежності, проте фактично при цьому неявно стверджується, що ымперскість виходить з Москви (бо ж як воно історично і було).

Якщо копнути глибше, то нічого образливого в терміні "москаль" спочатку не було (і нема – це просто такий комплімАнт). Москаль, москвин, або московіт - житель Московії, тобто історичний аналог сучасного терміну "росіянин". Петро І тільки в XVIII столітті зпиздив назву Київської Русі змінив назву країни з Московії на "Росію". А усю кашу з "білорусами", "малоросами" і "великоросами" заварила Катерина ІІ, до цього вони називалися відповідно - литвинами, русинами і москвинами (московітами, москалями). Образ москаля, який стоїть за цим мемом, - це долбойоб з неміряним ЧСВ, який вважає, що за МКАДом життя немає, провінція зобов'язана його годувати, а Ымперія беззаборонно розширюватися. Олдфаг-москалі характеризувалися ПГМ в ніібичеських дозах зараз його функції виконує Ымперство, РЛО (у американських интернетах це ще називається Russian paranoia, тобто чувак в усьому бачить змову або образу багатостраждальної російської нації), або просте бажання не помічати нічого гідного в Мухосранськах. Москаль зазвичай нездатний підтримувати рівноправну розмову, оскільки апріорі вважає, що Ымперия повинна запиляти випиляти будь-якого його опонента (шляхом замицголювания або срача, це вже як вийде). Приклади москалів в интернетах - Холмогоров, Мицгол, фошысти. Консервативні і ПГМ-схильності москалів описуються мемом фофудья, створеному ВеликоУкрами і лібералами якраз з метою висміювання москальства.

Алсо, по-українськи "москаль" - це також і жук-клоп-солдатик.


Крім того, "москалем" в деяких областях України (напр., на Київщині) називають сорт часнику. Чому? - Їси, кривишся і говориш: "От бля клятий москаль"!

Служба Чорному Володарю[ред.]

{{#if:|
На сцені збоку стоїть рояль "Стенвей". На ньому лежать шпроти. Посеред сцени стоїть кацапське крісло, позбавлене художнього смаку. Над ними герб висить національний. На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмідя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки. На кріслі сидить Маргаріта, мати Гамлєта, і вишива комірець в косовороточці. Вона наспівує "Камаріки". Непомітно, м'ягкою ходою підораса, входить Клавдій, хтивий дядько принца.
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Москалі|Гайдлайнс|}} Митець http://www.doslidy.kiev.ua/stories/st-hamlet-new.htm


Представник Вселенського Зла - як функція Бабая для дітей


Москаль, він же "малоукр" - міфологізований Великоукрами персонаж, яке виконує функцію Бабая для дітей. Деякі дослідники появу москаля в підсвідомості зв'язують з генетично закладеною необхідністю боротьби із Злом. Москалі виконують функцію Вселенського Зла дуже відповідально, що було оцінено, як Великоукрами, так і світовою громадськістю.

Москаль має абсолютно пиздуватий вигляд напівлюдини, напівМедведа і напівПутено, з тупими червоними очима, великим ротом, в касці, надітої згори на кепочку з квіткою. Москаль ходить тільки з гармошкою /балалайкою/ і пляшкою спирту / браги. Бідний москаль (чи ще москалюмпен) ходить лише із балалайкою та пивом, при цьому таки ганебно називаючи благородний напій пІ́вом, нерідко в обісцяних (бо бухалЪ) штанях. За переказами расово Великоукрских мудреців, москаль страшенно любить і уміє пиздитися битися, проте на практиці стоЄ хоч би двом нащадкам козаків зібратися разом, як ціла армія москалів втікає залишаючи за собою характерні купи лайна і хмари матюків.

Алсо: Сферичний москаль у вакуумі - ледар, алкаш, бісексуал, в розхристаній подертій сорочці з широкою душею, що вивалюється відтіля нах, - т.з. Рубаха-парЄнь, звуть Альоша Попо-Вич. Гордиться "великою Матінкою Рассєєй" і постійно вимагає повернути Крим (бо атдєльно взятий СєвастопІль уже, кажись, повернули). Кучкуется навколо сайтів типу apn.ru і розважається хохлосрачем. Ніякої практичної користі не приносить, в основному лише люто, скажено ненавидить хохлів. Національний костюм: фофудья і валинки-непадшіты-стареньки. Улюблена їжа: щі (тіпа хуй палащі)в кокошнику. Національні інструменти: гармошка і балалайка. Іноді витягає з гівна щось важке "Ээээх, ухнемо!. Ще разок".! Москаль обожнює немєрєно бухатЪ і хвацько плясатЪ, підстрибуючи як казьол і плескаючи себе долонями по різних частинах тіла. У розгульному чаді, після більше, ніж 9000 частівок такий молодецький добрый-мОладец-айда-мАлАдец насрет на стіл, під стіл і в халадєц, а потім під пісні групи Любэ, сидячи в гівні, ставить Вічні Російські Питання: "Ти мене поважаєш"?, "У чому сила, брат"?, "Хто винен, що робити"?, "Хто напаскудив у біде"? і навіть (у разі запою або ФГМ) "В чому Сенс Життя"?.

МоСк москаля не в змозі умістити той факт, що Київ більше, ніж на 9000 тисяч років старше МАсквы, і називається Матір'ю Міст Руських (для москаля – руССких, бо ж Москаль). До речі чисто москальская звичка додавати до чоловічих імен жіночі закінчення : "Саш-ка, Вов-ка, Петь-ка", що символізує...

Помилково, на відміну від Великоукрів, самі москалі (малоукри) використовують слово "москаль" як "жітѣчи Москви (Росії) - ця псевдоурбанізована (понаїхали тут) істота із зламаною мовою на основі угрофінських діалектів, яке живе в селі Москва , смт Понаєхавськ-Нєрєзіновий (великоукр. Довгоруківка). Метою життя істоти є псування життя прастым рассіянам. Але це визначення не є повним, що признається навіть серед самих москалів (окрім тих, що з смт Понаєхавськ-Нєрєзіновий - с. Довгоруківка).

На думку Великоукрів москалі проживають виключно на території північно-східної частини України, яку чомусь вважають своєю. Справедливі претензії Великоукрів результату не дали - москалі за допомогою заляканих ними євреїв юридично закріпили свої права на цю землю. Для цього вони подарували Великоукрам (до великої, лютої, скаженої ненависті поцреотів і ымперців, а так само москалів, бажаючих добре відпочити) за допомогою великого расового укра Хрущова троянський Крим. Особливо Великоукрів нині дістає (а ВеликоруССам доставляє) нині два факти - Міст Росія-Крим і ЧФРФ в Криму... Звичайно, цю землю потрібно приєднати до України, але на відміну від москаля, Великоукр поважає закони.

Epic fail

Українцю, пам'ятай: матюки перетворюють тебе на москаля блять

Якщо серйозно[ред.]

Британські вчені кажуть, що москаль - це росіянин (сам себе так ідентификує або схожий на росіянина). І навіть в інтернеті цей мем широко вживається, ось старенький приклад:

{{#if:|
Українці усі пишуть на Сі Python

Тільки москаль полюбляє Паскаль!

{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Москалі|Гайдлайнс|}}

"Закон Москаля"[ред.]

А ще є така персона: Геннадій Москаль, генерал МВС та народний депутат. До чого тут інтернет-меми? А ось, читайте, колись із цього приводу було багато лулзів:

{{#if:oboguevhttp://oboguev.livejournal.com/1699412.html%7C
В украинской Раде рассматривается проект закона об усилении уголовной ответственности за проявления ксенофобии.

Автор проекта — генерал Москаль. Якщо примут, будет зваться по имени автора

{{#if:oboguev|

oboguev{{#if:http://oboguev.livejournal.com/1699412.html%7C, http://oboguev.livejournal.com/1699412.html}}

}}}}

{{#ifeq:Москалі|Гайдлайнс|}}


{{#if: |}} {{#if:ПоцрєотІсконнікСвідомітУкрьіКанонічноОбщєпонятнийЖьідобендеровцьіКанонічньій язьік | {{#if:Основьі |}} {{#if:
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
|<td rowspan="{{#expr: {{#if:ПоцрєотІсконнікСвідомітУкрьіКанонічноОбщєпонятнийЖьідобендеровцьіКанонічньій язьік|1|0}} +{{#if:СвятопутєнДмітрій МєдвєдєвСталінеффєктівньій менеджєрВождь вечно жьівой ЛєнінСССРПравославієМППравдівая газєта «Завтра»|1|0}} +{{#if:ВаряжкаВомбатій ПафнутічГутнікКВШуровГовнотєрпєц КауровСєргєйМіхаілокруготєрпєц Лук’янєнко|1|0}} +{{#if:Украіна-РоссіяВишиванко|1|0}} +{{#if:Львовскоє мєтроАвстрійскій гєнштабОдєсса находітся в КрьімуТрєтій РімПятая Імпєрія|1|0}} +{{#if:ГазосрачРуССкая логикаХохлосрач|1|0}} +{{#if:ПДРСЗапрєтіть ТопологіюТрадиция|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}}}}" style="vertical-align:middle; padding-left:7px;">
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
}} }} {{#if:СвятопутєнДмітрій МєдвєдєвСталінеффєктівньій менеджєрВождь вечно жьівой ЛєнінСССРПравославієМППравдівая газєта «Завтра» | {{#if:Ідєологія двіжєнія |}} }} {{#if:ВаряжкаВомбатій ПафнутічГутнікКВШуровГовнотєрпєц КауровСєргєйМіхаілокруготєрпєц Лук’янєнко | {{#if:Ізвєстньіє ісконнікі |}} }} {{#if:Украіна-РоссіяВишиванко | {{#if:Мєста скоплєнія |}} }} {{#if:Львовскоє мєтроАвстрійскій гєнштабОдєсса находітся в КрьімуТрєтій РімПятая Імпєрія | {{#if:Канонічная гєографія |}} }} {{#if:ГазосрачРуССкая логикаХохлосрач | {{#if:Явлєнія |}} }} {{#if:ПДРСЗапрєтіть ТопологіюТрадиция | {{#if:Братскіє двіжєнія |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: |}}