Замкаддя

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Найбільший по площі регіон Раші aka еРеФії, розташований навколо Москви Нєрєзіновой і відгороджений від неї МКАДом по усьому периметру. Населений бидлом, гопниками, сумовитим гівном і різними курвами трохи більше, ніж повністю. Плюсом можна вважати лише відсутність інтелігенції, Лесів Подрев'янських і порівняно невелику кількість небидла.


Факти про Замкаддя[ред.]

Визначення

Замкаддя - це те, що знаходиться за МКАДом. МКАД - це дорога навколо Нєрізіновой Москви, оточена по зовнішньому периметру листами гофрованого алюмінію. За цими листами стоять позаМКАДиші - люди в личаках, з собачими головами, стукають вилами об асфальт і заглядають в щілини. Десь недалеко поза МКАДом твердь земна обривається в пітьму зовнішню, а крізь тріщини асфальту можна бачити далеко внизу слонів і черепаху, на якій тримається земний диск.


У Замкадді розташовані Мухосранськи, тисячі їх![ред.]

Клімат такий же як і в Москві, а ось екологічна ситуація через відсутність виробництва і автомобілів у 95% замкадських босяків краще. Тому самі просунуті москвичі москалі селяться там, правда, все одно ближче до "Кілець Всевладдя". Замкаддя повністю складається із степів, лісів, полів і річок, а також міст, боліт, лайна, лайна, лайна, сіл і в'язниць. Скрізь можна зустріти бруд, калюжі, бомжів, та зате повністю відсутня руйнівна для духовності цивілізація.


Економіка[ред.]

Більшість позаМКАДишів працюють на недоразікрадених демократами олігархами друзями Путєна заводах. Працює погано, тому живе хріново, але винить в усьому зажерливих МОСКАЛІВ Москвичів, не залишаючи підступного плану таки до них понаїхати. Замкаддя не може робити нічого окрім нафти і газу, і те їх робить земля, а не люди, які на ній живуть, та ще хліб з картоплею, що по суті, теж ростуть із-під землі, а інші продукти краще імпортувати. Що цікаво, навіть цією халявою позаМКАДиші користуватися не можуть оскільки цією халявою вже користуються більше гідні.

У Замкадівських магазинах (на місцевій мові місцевою мовою — "Універсамах") продають: хліб, горілку, садове начиння, американську жуйку і інші хороші речі. Проте необхідно помітити що піратські аудіо- і відеокасети, одяг "Naik" і "Ribook", труни продають на ринках в місцевих райцентрах, а не в магазинах. Але купують в них тільки горілку, решту прийнято брати дрібними оптовими партіями під час нічних нальотів.


Усупереч стереотипам, позаМКАДиші можуть собі дозволити автомобілі, але із-за дорогого бензину їздять рідко. Або обмежують себе в ніштяках.

Замкадівське бидло щиро вірить в план Путіна, ріст ВВП і нацпроекти (нанотехнології, модернізацію, тощо). Вважаючи, що це поліпшить його після перебудівне життя зіпсовану дев'яностими.

ПозаМКАДиші[ред.]

Живуть позаМКАДиші в гнилих дерев'яних бараках сім'ями по десять чоловік. Звичайна сім'я позаМКАДишів складається з батька-алкоголіка, матері-жирухи, дочки-курви, сина-гопника і замурзаного Мілкого, який увесь час гуляє (живуть в одній кімнаті). І дідуся з бабусею – в іншій. Щоб сім'я була повною, беруть в неї декілька бидленяток, що залишилися від тих, що загнулися з перепою сусідів-замкадців. Путін - Медведєв виплачує за них помалу бабла.

Живляться кабачками і морквочкою, вирощеними на власному городі; після розвалу СРСР м'ясо бачать в основному у себе у дворі, а також по телевізору див. бидлоящик, бидлоскринька (хоча і до розвалу СРСР його бачили головним чином на плакатах, а щоб подивитися на нього живцем, здійснювали культпоходи в місто-герой Нєрєзіновую Москву). Їду з Макдональдсів позаМКАДиші ненавидять, хоча і не пробували її жодного разу, а ті, хто пробували, вважають її кращою у світі. Миються позаМКАДиші рідко, оскільки гарячої води у них немає а щоб перебити запах поту, йдуть купатися в річці або ставку. З розваг найпопулярніші: пияцтво, поножовщина, перегляд розважальних програм, таких як "Аншлаг" і "Камеді Клаб", гоп-стоп, а так само риболовля, за наявності рушниці можливе полювання. Інших розваг в Замкадді немає. У особливо далеких селах навіть розважальні передачі особливо не подивишся. Оскільки зомбоящик: по-перше, старий і більше 6-8 каналів показувати не може; ну а по-друге, ловить від сили 1-2-3 (к) анала, та й ті із сильними перешкодами. В цьому, до речі, причина наявності в далекому Замкадді просто величезної кількості супутникових тарілок, що висять на кожній задрипанной халупі, що поважає себе. Звідки позаМКАДиші дістають на них гроші - загадка. І не залишається позаМКАДишам нічого іншого, окрім як пити горілку, працювати і клєпати дітей, які в майбутньому зростають в таких же потомствених алкоголіків і дегенератів, як і їх батьки.

Традиційним одягом в Замкаддя вважається спортивний костюм "Abibas" або фірми з схожою назвою (300 р.), черевики з квадратним носом (400 р.), кЭпка фетрова (150 р.), борсетка зі шкірзамінника (900 р.), батьківський тільник (безцінно). Його посилають в Москву (чи Петербург - в цьому випадку прийнято говорити про 'латентного' петербуржця), де він автоматично стає "понаєхалом". А в особливо обидлєвших і жорстоких сім'ях, дітей "НЕ дебілів" скидають з круч.


Нещодавно на телеканалі був запилений чергово-серіальний висер під назвою "Реальні хлопчаки" про життя замкадських гопників і їх розєток, дія якого, як можна зрозуміти по окремих кадрах, відбувається в расово замкадском місті СПерм.

Мобіли

Незважаючи на величезні простори Замкаддя, Науково-технічна Революція змогла його обійти. ПозаМКАДиші часто купують собі мобільні телефони і навіть зарядні пристрої до них, не лише щоб слухати хітові рінгтони в громадському транспорті але і щоб викликати чорну заздрість у тих, хто не може накопити навіть на Нокію 1101.

Частіше усіх мобіли оновлюють позаМКАДівські гопники, коли віджимають новіші моделі у населення.

Комп'ютери та Інтернет

ПозаМКАДиші побагатіше можуть дозволити собі інтернет. У нім вони зазвичай іржуть над картинками з лайноблогів і башогром, хоча жарти з останнього вважають за краще слухати у виконанні некваліфікованих коміків, таких, як Євгеній Петросян.

Навіть маючи комп'ютер, замкадское бидло не може зробити нічого толкового і цікавого. Хоча активно відстоює свої права і інтереси в холіварах з москалями москвичами.

Ви думаєте, чому Наполеон дійшов до Москви? Та тому що по дорозі ні пивних рундуків, ні Інтернет-салонів ні дискотек не попалося!

Замкаддя - це міф

Існує припущення, що замкаддя не існує і воно було вигадане, щоб лякати звичайних людей москалів москвичів і москвичок.


Замкаддя - це пекло[ред.]

Деякі москалі москвичі вважають, що Замкаддя - це і є пекло. Знайома їхала на потягу [на даху потяга чи потягом — уточнити] "Хельсінкі - Москва" і потрапила в залізничну пробку, яка сталася у зв'язку з аварією в Новгородській області. Потяг пустили через Псковську область. Їхала добу. У сусідньому купе Тупа пізда років 20, багато одягнена і обвішана, яка, мабуть за межами Москви бувала тільки на літаку, впала в паніку. Вона важко дихала, з жахом дивилася у вікно і постійно дзвонила мамі. - Та яке таксі! Куди таксі?! Я не знаю, де ми, мама! Тут якісь огорожі! Корівники! Мама, ми в пеклі! Ми в пеклі, мама!


Справедливості ради слід зазначити, що в провінції теж існує свого роду нєрєзінофобія. Білокам'яна представляється як сущий урбаністичний кошмар із злочинністю, маніяками, терактами і поганою екологією. Взагалі кажучи, це не так вже і далеко від істини. Розхожими є вирази про важке місто, божевільну метушню і так далі. І це ще делікатні вирази. Словосполучення "Великий смітник" стало прозивним. Так-что понаїхати мають бажання далеко не усі. Послідовні москалі москвичі вважають, що Замкаддя на Освіченому Эльфійському Заході - це Рай. Пам'ятайте, у нас було таке покарання при Сталіні і не лише закінчилося це лише при Горбачові - засилали на 101-й кілометр, де кінчалося всяке життя. А в Італії, куди б вас не послали на 101-й кілометр, ви знову потрапите в рай.


Петербург[ред.]

Особливості російської топології такі, що Петербург, наприклад, до замкаддя відносити не прийнято, оскільки навіть деякі москалі москвичі іноді визнають другосортну столичность цього міста.

Але, щоб зміцнити свою незамкадность москалі-пітерці придумали дуже хитрий хід: вони вирішили побудувати навколо Пітера свою власну КАД з блекджеком і курвами. Щоб, таким чином, теж опинитися у 'внутримкадье' і вже почали майже закінчили втілювати цю затію в життя


Спірні території[ред.]

Сумна доля осягнула жителів таких районів, як Солнцево, Ново-Пєрєделкіно, Внуково, Новокосіно, Жулєбіно, Мітіно, Південне і Північне Бутово. Номінально вони відносяться до Москви, але кожен знає, що це було, є і завжди буде Замкаддям.


Нафто-газо-гони[ред.]

Міста, розташовані на цих територіях, заселені особливим видом позаМКАДишів, т.з. "нафтовиками" - людьми, причетними до годування території усередині мкада взагалі, і Путіна зокрема. Окрім "нафтовиків" в таких поселеннях повно комерсантов, китайських нелегалів і хачей. Слід зазначити, що в кращих представниках таких міст є гаряча вода, бентлі, і все це навіть із блекджеком і курвами