Обговорення:Батхьорт

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

> Або гівнарі, коли дізнаються, що в їх улюбленному Рамштайні грає педик.

Почнемо з того, що група називається "Раммштайн", тобто, з двома "М". Думаю, фразу можна виключити хоча б через існування такого відеокліпу як "Pussy" ;-). А пісні й кліпи типу "Mann gegen Mann", хоча, так само як і "Pussy", просто є провокаційними. Та й, між тим, дупобілю від цього не буде. Це було б в гівнаря, що дізнався б, що він є складовою спільноти, яка вважається підорастичною.
Тому тут це не в точку. ;-) Nikys 20:30, 21 серпня 2010 (EEST)

Колись, роки два тому, активно форсився слух, що Ріхард Круспе гей. У нього є дружина і донька (її можна було побачити під час виконання пісні Tier на DVD Live Aus Berlin), але усім похуй. Тому я і написав про це. --Deimos обг 21:53, 21 серпня 2010 (EEST)
> але усім похуй
Це ключове, батхьорту немає, батіньку ;-) Тому воно неумісне, треба чи якось переробити, чи взагалі видалити, ІМХО Nikys 22:45, 25 серпня 2010 (EEST)
До речі, донька ще від колишніх незаконних стосунків від колишньої дружини Тілля. І зараз в нього також є дружина. Але не суть важливо. Я про те, що всі такі заяви самі ж Рамми й пускають через чужі руки: всі про них кажуть, а вони стають популярними і гроші зароблять, посміюючись у жменьку. Просто суть полишається одно, any Butt Hurt ;-) Nikys 22:48, 25 серпня 2010 (EEST)
Ну розкажіть про те, що викликає у вас батхьорт - я додам =). --Deimos обг 00:31, 27 серпня 2010 (EEST)
Ну, в мене трохи нестандартний батхьорт) Ну, наприклад, батхьорт буває у середньостатистичного мєлкософтера, що починає працювати в Лінукс. Я цілковито не знаю, на що в мене батхьорт, бо я часто звик не зважати на певні обставини)

Подейкують що батхерт - наслідок срання цеглою Fooser 03:44, 10 листопада 2010 (EET)