Обговорення:Фейсбук

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Що за їбантяйство в першому абзаці статті?

Напряжи мозк, і прочитай 2-5 абзаци. Стане зрозумілим перший. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 21:35, 6 серпня 2011 (EEST)
А це, до речі, правда, колего. В першому абзаці й справді написане якесь незрозумійство. --Deimos обг 19:17, 12 серпня 2011 (EEST)
Ваше мистецтво писати статті робить мене розгубитися. Невже так важко на початку написати, про що ви врешті решт збираєтеся писати? Людина, яка заходить на сторінку «%SUBJECTNAME%» має для початку дізнатися, що це %SUBJECTNAME% з себе представляє. Ви хоч раз пробували подивитися на статтю очами читача? --Deimos обг 23:25, 12 серпня 2011 (EEST)


Ніразу не в'їхав[ред.]

{{#if:Борис Єльцин про питання "нє-по-русскі"|
Это он что, не по-русски спросил?
{{#if:Борис Єльцин про питання "нє-по-русскі"|

— Борис Єльцин про питання "нє-по-русскі"{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Фейсбук|Гайдлайнс|}}

Що кому не зрозуміло? Хто у чому розгубився? Нєх' зареєструється у Фейсбуці, спробує розібратися у всій тій срані, що ТАМ пропонується, а вже тоді, маючи перший фейсбуківський досвід, обговорює написане тут. Чи редагує. Чи править. Чи додає любові до прихильників Фейсбука. Коротше, займається чимось корисним™. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 21:34, 13 серпня 2011 (EEST)