Обговорення категорії:Категорії, які потрібно вилучити

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Себто, тут ми теж працюємо а ля Курка на Драматиці Деймос на Меморії.

 • Нічия допомога нам не потрібна.
 • Ми тут Цар, Бох і Воїнський Начальник [1]

Так Ми [2] далеко підемо.
Закінчите — повідомте яким-небудь сигналом (три зелені свистки, спів когута, ухання неяситі вночі, тощо...) --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 09:12, 26 квітня 2011 (EEST)

Можна вточнити: ви таким чином висловлюєте протест проти вилучення категорії? --Deimos обг 15:43, 26 квітня 2011 (EEST)

Наша з Вами робота нагадує отой задорнівський баян, коли один викопує ямку, другий слідом закопує. Виявляється, той, що мав тикати дерева, захворів.

Як Ви вважаєте, перед тим, як щось зробити, я хоч трохи думаю, що роблю? Чи від фонаря? Не можна одноосібно чикати усе, що Вам не подобається, чи не зрозуміло. Від того, що з 45 категорій стане 12, порядку не додасться.

 • Ну, наприклад. Коли робив, скажімо, "Виші", гадав, що знайдуться патріоти свого інституту, і у нас з'являться пару десятків лулзових статей. Не все ж про йоб писати (це ж хтось придумав таке пиздувате слівце).
 • Політика. Політика - це лайно, великі гроші, бруд. Я на ці теми писати не буду. Але ж статей про політику і політиків маса. Просто в "типажі"? Це інше.
 • Себто, хотілося б, щоб народ хоч трішки наперед думав. Тоді б кожен окремий... ну, типу мене, не займався "категорієтворенням", а писав би статті про Вундервафлі чи Аніме - що кому до душі.
 • Отже, мова не про протест. Навчіться слухати опонента і робити висновки. Тоді ніяке птахоподібне не буде Вам закидати про ВВВ (не буде приводу). Гадаю, я був достатньо прозорим для розуміння і коректним у висловлюваннях? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 22:49, 26 квітня 2011 (EEST)

26.04[ред.]

Це не так робиться. Напишіть гарну статтю про виші, а не спискоту.
Політика? По перше копіює «Суспільство і політика», по-друге є ще й «Політики». А «Типажі» — це не про конкретних людей, а про загальні типажі.
Ну, як би ви свій протест не називали суть не зміниться. Я хочу порядку. А на кожну статтю по категорії — тоді втрачається сам сенс категорій. Їми потрібно користуватися, а не просто текст внизу сторінки. Якщо ви ними не користуєтеся, тоді тим паче не варто цим займатися. --Deimos обг 23:45, 26 квітня 2011 (EEST)
Ділитиму на розділи - легше читати і редагувати
 • 1. Мої уявлення про виші - вибачте - застарі. З радістю то зробив би, але є народ, хто тямить більше в питанні. Маю на увазі день сьогоднішній. Ну, якщо то нікому не треба, то не треба. Згода.
 • 2. Згоден. Мені чомусь вельми рідко попадала саме "Суспільство і політика", не запам'яталося.
 • 3. Жодної категорії не робив "малої". Як книжка пише - сім статей мінімум. Виключення "Фінанси" - за відсутністю досвіду, гадав, народ підхопить тему. Але, здається, то вже прибрали. Надалі давайте так: я зрозумів; нові категорії по запиту. Усе те, що пояснювалося мені - помістіть лаконічно в Правилах. Це "порада стороннього". Як правило, той, хто пише (правило, інструкцію...) вважає, що тому, хто читатиме - усе зрозуміло, бо йому ж самому зрозуміло. Але це не завжди так. Подібне сталося з категоруванням.
 • 4. Як на мене, про це досить - підправте Гайдлайни (ну, слово!), і квітка. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 08:16, 27 квітня 2011 (EEST)

Примітки[ред.]

 1. Далі йде просторова нецензурна характеристика такого стилю роботи, і наслідків, до чого він - такий стиль - доводить будь-який проект. Саме з-за ненормативності характеристика в тексті опускається. Ну, Ви зрозуміли.
 2. У сенсі, «Ми, Ніколай Вто́рий»