Обговорення шаблону:Сайти

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Описати лишилося фігню:

  • Коннект.юей
  • Фейсбук
  • і, вроді, двач - напишіть хто-небудь

Категорії[ред.]

Чи є якась принципіальна різниця між категоріями «Сайти» і «Мережеві місця»?
Крім того, навіщо тулити на сторінку по два посилання на ці «Мережеві місця», якщо у шаблоні вже є одне, на сторінку друге додавати непотрібно. --Deimos обг 12:05, 25 квітня 2011 (EEST)

Принципової різниці нема. Але тоді одну категорію слід прибрати. Просто в "Мережевих місцях" більше статей, аніж тих, де стоїть шаблон "Сайти". Винесіть на обговорення громади — що вирішить більшість, те залишимо.
Щодо додавання — то я затупив: спочатку додавав у кожну статтю окремо, а потім підредагував шаблон "Сайти"
Коннект.юей я описав, десь в ті ж дні додав і 1-класників — воно ті ж яйця, вигляд збоку, просто домен юей, а українського там не більше. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 15:41, 25 квітня 2011 (EEST)
Не бачу сенсу таку дурню обговорювати. «Сайти» були створені пізніше «мережевих місць» з незрозуміло якою метою. Тому їх і треба вилучити. А про connect.ua — перш ніж судити його, вам слуд було хоч трохи ознайомитися з ним. Може у ньому й російський інтерфейс, але він український до мозку костей. --Deimos обг 18:24, 25 квітня 2011 (EEST)
1. Приберіть без обговорення. Залиште щось одне. До СС. Але посилання щоб не втратити.
2. connect.ua - у статті замало любови? Аргументуйте там. Додайте позитиву. Я його не бачу. З мережею знайомий досить давно. Тягне поки хіба на сайт знайомств школоти. Можливо, я помиляюся. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 19:54, 25 квітня 2011 (EEST)