Пекельний Бульба

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Бульба у футболці зі своїм малюнком вигладає москалів і ляхів
Козацький календар від Бульби
Стаття з газети «Сегодня» зі сторінкою з бандерівського календаря.

Пекельний Бульба (Віталій Січкарчук) (19.11.1980) — відомий серед ЖЖ-стів український художник, що спеціалізується на ілюстраціях до літературних творів, коміксах, карикатурах, агітаційних плакатах, сюжетах та замальовках на історичну тематику. Викладає свої роботи в мережу, зазвичай у свій блоґ на ЖЖpekelnyi_bulba. Творець і основний дописувач спільноти про Львівське метро (lviv_metro) Проживає в Києві. За освітою — вчитель історії. Захоплення історією обумовлює те, що більшість малюнків на історичну тематику, а те що був вчителем — те, що Бульба намагається відірватись хоча б в уяві на мальованих персонажах.

Малюнки Пекельного Бульби, зроблені виключно у Фотшопі, здебільшого присвячені історії України та сатиричне обігрування сьогодення. Для стилістики малюнків характерно: переважання прямих ліній, небагатої кольорової гамми та ненависть до ворогів українства. Бульба не цурається використовувати нецензурну лексику (тобто матюки), суржик, а також жорстокі сцени в композиції малюнків. Судячи з деяких малюнків, Пекельного Бульбу можна було вважати москалефобом, ляхофобом чи просто збочено-жорстокою людиною, але це не так, насправді він тихий і сумирний.

19 листопада 2009 р. презентував свій “Козацький календар” в книгарні “Є”. Після створення “Бандерівського календаря”, газета «Сегодня», добряче пробрехавшись, пообіцяла художнику 5 років в’язниці.

Посилання[ред.]