Путін-Мєдвєдєв

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Stub.png Стаття стовідсотково недописана, і в неї треба пододавати ще багато-багато чого.

Путін-Мєдвєдєв (малюнок Генадія Животова, газета «Завтра»)

Путін-Мєдвєдєв (Кремлівські Карлики, Тандем, дуумвірат, Путіномєдвєд, П-М) - двоєдиний правитель П’ятої Імперії. Інколи зображається у вигляді орла з двома головами. Являє собою два обличчя московської влади: чекістське (Путін) та ліберальне (Мєдвєдєв).

Перша голова - прем’єр Путін - взяла собі імідж Штірлиця: чекіста, ісконну радянську людину, яка працює у ворожому оточенні (з олігархами та лідерами іноземних держав), але залишається вірною свято-радянським ідеалам та продовжує служити своєму народові. Путін - заступник за простий народ перед олігархами, захисник Росії перед іноземцями, та творець П’ятої Імперії - наступниці СРСР.

Друга голова - презик Мєдвєдєв - видає з себе демократа з добрими генами. Він - постійний заступник за бізнес, багатонаціональну інтелігенцію, навіть за опозиціонерів.

Тандем з’явився у грудні 2007 року, коли було проголошено, що Мєдвєдєв є наступником Путіна (операція «Прєємнік»). Хоча Мєдвєдєв є президентом, а Путін є тільки прем’єром, їх популярність та вплив не можна порівнювати: у Путіна вони набагато більші. Тільки останнім часом Мєдвєд почав зміцнювати свої позиції.


{{#if:gjv_aBuiMEA|{{#ev:youtube|gjv_aBuiMEA|300|18}}|Помилка!
SD відео не вказане!}}
(link) Цирк кремлівських карликів (© ОРТ)
Давля хохлов included, мотати на 1:40
Український мем? Так!
Наглядна аґітація (© AP Photo/Александр Земляниченко)
Співвідношення сил у Тандемі (станом на 2008 рік)
Хульствєнноє