Скіфи

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Скіф)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Нащадок скіфів в епоху Козаччини
Скіф
Скіфи гуляють
Скіф на мотоциклі коні
Скіфи мочать стріляють ворогів

Скіфи (скити) - кумедні люди, нащадками яких є багато сучасних хохлів, москалів, татар, монголів, китайців і ще багатьох інших народів, що говорить про їх йобучість плодючість і бродяжництво вміння їздити верхи. Жили на схід від Європи у Великому Степу.

За деякими даними слово скит походить від слів скитатися, бродити, кочувати.

Найкумедніші скіфи прийняли православ'я ще в I ст. н. е. про, у що їхні серйозні нащадки вперто відмовляються вірити.

Скіфи вміли добре ловити лузли, про що свідчить багато казок і легенд, які збереглися у рукописах сусідніх народів. Лузлів додає те, що самі скіфи довго не хотіли вчитися читати бо їм було похуй добре. Тому їх серйозні нащадки досі відмовляються вірити у скіфську народну мудрість, в той час як їхнім кумедним нащадкам про це відомо, але вони нікому про це не розказують бо їм похуй добре.

Вже у стародавні часи є згадки про два види кумедних скіфів - царських скіфів або скіфів-кочівників і скіфів-землеробів, яких царські скіфи чомусь вважали за лохів. Серед нащадків перших ми бачимо переважно серйозних козаків, москалів, войовничих татар, циган, туристів і т.д., серед нащадків других - хохлів, мирних татар і т.д. Народи, які продовжують зберігати традиційний скіфський кочовий спосіб життя у сучасному світі це переважно туристи, цигани, байкери, кочові казахи і монголи.