Кумедні люди

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
уроки кумедного козака Федося, вихованця Вічної Фрипульї
все, що потрібно, щоб стати кумедним - крутити дулі серйозним людям
Початок Великої Кумедії. Стародавні євреї кумедні люди і народження Кумедного

Кумедні люди (з грецьк. кумедія - комедія, весела пісня) - люди, які серйозно вірять, що ми живемо у кумедному світі. А ще вони знають і бережуть як велику тайну те, що великі і просвітлені люди всіх часів та народів - кумедні.

Таємною рідною мовою всіх кумедних людей є звичайнісінький суржик, який однак стає справді кумедним, коли ним користуються дійсно кумедні люди.

людина, що любить спокій
кумедний червоний козак

Поодинокі кумедні люди існували від створення світу, розповідають, що сам Адам спочатку був кумедною людиною, доки не почав ставитися до світу занадто серйозно з'ївши звичайне яблуко.

Проте справді кумедно стало тільки тоді, коли стало занадто серйозно і коли люди почали поклонятися Чорному Володарю. Кумедні люди вперше об'єдналися і висловилися прямим текстом, що в світі є сам Кумедний який набагато кумедніший за нього. А ще саме тоді почали писати Велику Книгу Казок. Отака кумедія.


cучасні євреї

Ті кумедні люди, які тоді заявили про себе стали назватися євреї кумедні, щоб відрізнити себе від серйозних. Деякі з їх нащадків сприйняли це настільки серйозно, що знову стали серйозними. Ось тут і трапився один кумедний прецендент, який дано зрозуміти тільки справді просвітленим. В родині кумедних людей народився веселий хлопчик, який з дитинства відрізнявся великою кумедністю і вмів ловити лузли. Ставши дорослим він зіграв таку Кумедію, від якої люди сміються і досі. Почав він з того, що дуже серйозно кумедно насміявся з тих кумедних людей, які були серйозні (див.вище), стверджуючи, що кумедність за гроші не купиш і в книжках не вичитаєш і що кожен може стати кумедним, хто того справді хоче. Вони йому сказали, що Кумедний його серйозно покарає. У відповідь він сказав, що Кумедний нікого серйозно не карає, серйозно карає Чорний Володар, і що йому краще знати бо він і є сам Кумедний в одній з його іпостасей. Вони серйозно образилися і вирішили його повєсіть, утопіть, сваріть в котлє розіп'яти. Так вони і зробили, але щось у них не вийшло, кумедний чолов'яга ніби помер на хресті, але кумедія продовжилася - розповідають, що його після того бачили живим і кумедним.

З того часу кумедність почала ширитися по всій планеті і кількість кумедних людей стала різко зростати, точніше люди почали розуміти, що кумедним можна бути завжди і це досить просто. Цікаво, що багато людей на згадку про ту Кумедію і того чолов'ягу стали носити хрестик, який їм нагадує про те, що Кумедний завжди з ними і Кумедія ніколи не закінчується.

хочеш бути кумедним - будь ним

Кумедних людей відрізняє те, що все що вони роблять - вони роблять кумедно.

простий православний кумедний чоловік

До кумедних народів належать - євреї, православні, мусульмани, хохли, москалі, китайці, чукчі, даоси, даоси-какаоси, дзен-буддисти, йоги, татари, монголи.

майстер Йода

Джерела[ред.]