Файна Меморія:Технічні питання

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вікіпедія:Спецсимволи абоФайна Меморія:Спецсимволи[ред.]

На панелі редагування знизу?--Test 21:29, 12 грудня 2009 (EET)

Іншомовні луркмори (інтервікі)[ред.]

Панове адміністратори, хотілося б мати можливість додавати посилання на однойменні статті на іншомовних луркморах, як це робиться в вікіпедії - через шаблон [[ca:назва статті]] або [[fr:назва статті]] і таке інше. Для російського луркмора можна взяти lm, вони самі себе так називають, для енциклопедіїдраматики - ae, як їхній логотип. --Marco Polo 02:33, 23 липня 2009 (EEST)

Прошу: uk:Вікіпедія, ru:Википедия, en:Wikipedia, lm:Wikipedia та ae:Wikipedia. Чи потрібні ще якісь вікі? --MrGALL 14:47, 23 липня 2009 (EEST)
Ісполать тобі, боярине! *кланяється* Начебто поки що достатньо :) Треба додати це в якусь довідку, щоб всі знали і бачили. --Marco Polo 20:16, 23 липня 2009 (EEST)
Ееее, переглянув як воно працює - я мав на увазі трошки інше. Зараз ці шаблони виглядають просто як посилання, я ж мав на увазі інше. Наприклад ця стаття: http://en.wikipedia.org/wiki/Gear або та ж сама http://lurkmore.ru/Wikipedia - в лівій колонці список посилань на статті іншими мовами, от я б хотів щоб у нас ці посилання виглядали так само. Можливо таке зробити? --Marco Polo 20:26, 23 липня 2009 (EEST)
  • Це називається інтервікі, тобто встановлення міжнародних відносин (міжнародних гіперпосилань) між аналогічними різномовними проектами.--Test 01:56, 6 лютого 2010 (EET)

Про редактор статей[ред.]

Йоу, адміни, є питання. Чому в редакторі статей такий маленький набір кнопок вгорі? Лише 10 штук. В вікіпедії їх набагато більше, без них тут важкувато. Ані виноску не напишеш, ані ще щось. Крім того було б дуже непогано під цим віконцем редактора мати списки різних корисних символів, як в вікіпедії. Як мінімум, різні типи лапок(ялинки та українські), апострофи, різні тире-дефіси, символи валют ну і таке інше. Дуже хотілося б :) --Marco Polo 21:48, 23 квітня 2009 (UTC)

Двачую! Тьху, вибачте, підтримую. Де наш відповідальний за технічну частину? --masterpiecer 22:01, 23 квітня 2009 (UTC)

Зробив набір кнопок як в українскій Вікі, тестуйте (якщо не з’явився — очистіть кеш браузера). Список корисних символів зроблю пізніше (але все таки краще поставте собі розкладку Ukrainian Unicode, зможете „правильно“ писати будь-де ;) ) --MrGALL 06:59, 24 квітня 2009 (UTC)
Додав список корисних символів, вдалого користування! --MrGALL 07:26, 24 квітня 2009 (UTC)
Це тільки у мене нема зображень для інструментів «Малий шрифт», «Підкреслення» і «Закреслений текст»? Замість них просто текст. Якось негарно, панове. --Surikoff 15:12, 25 червня 2011 (EEST)
It's dangeruos to walk alone. take this! 1, 2, 3 --Deimos обг 15:53, 25 червня 2011 (EEST)


FAQ i Help[ред.]

Меморія воістину швидко наповнюється, особливо - службовими багами фічами. Чи не вартувало би створити окрему сторінку, з якої було би зрозуміло, що уже є напрацьовано (плашки там всякі і т.п.), і як його пихати в статтю? Чи така річ уже є, а я слоупокствую? Це написав, але забув підписати Bf-109e (обг.вн.){{#if:| {{{2}}}|}} 23:27, 12 грудня 2009 (EET)

Про перейменування статті[ред.]

Питання: чи можливо зробити, щоб окрім адмінів статтю міг перейменувати її перший автор? Я розумію, що відкрити усім доступ до перейменування статей - вандалізму не оберешся.

Отже,

  • Адмін
  • Перший автор? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 14:36, 7 квітня 2011 (EEST)

Контакти з адмінами[ред.]

Часом виникають питання досить особистого характеру. Настільки особистого, що навіть на сторінці обговорення користувача їх писати не слід. А для загальної користі проекту питання може бути важливим.

Для переписки
Спеціальна:EmailUser/Ім’я Користувача. --Deimos обг 15:38, 12 квітня 2011 (EEST)
Спеціальна:EmailUser/Deimos

Виділення посилань[ред.]

В інших Вікі якось зроблено, що статті-редіректи на сторінці "Усі сторінки" вирізняються від повноцінних статей (чи редіректи курсивом, чи повноцінні - жирним). Можна так зробити на Меморії?

Писав в Порталі - Деймос перенацілив на МарГола. ХТОСЬ щл-небудь може написати з цього приводу? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 09:23, 12 квітня 2011 (EEST)

Ctrl-F5 --Deimos обг 15:35, 12 квітня 2011 (EEST)
Не зрозумів --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 22:20, 12 квітня 2011 (EEST)
Саме так, не зрозуміли. Коли я написав у порталі спільноти doen — малося на увазі done, тобто, усе зроблено. Якщо у вас досі не відібражається, натисніть Ctrl-F5. --Deimos обг 06:54, 13 квітня 2011 (EEST)
Навіть поплигав на Ctrl+F5. Курсивом відображено КУДИ перенаправляється, а ЗАГОЛОВКИ статей - коч основні, хоч редіректи - усе одним шрифтом, шо твої близнюки. Я мав на увазі - курсивом заголовок статті-перенаправлення, щоб їх бачити із загалу.
Як би вам так сказати… Ви дещо трішки зовсім не уважний. Курсивом виділені статті, які не містять нічого, крім редиректу, а простим текстом — звичайні статті. --Deimos обг 14:51, 14 квітня 2011 (EEST)
Я досить таки уважний. І якщо сьогодні редіректи виділені - то я це бачу, а учора ще у мене ВСЕ відображалося звичайним прямим шрифтом. Не здогадався Вам зробити скріншот, вже пізно. Зараз УСЕ НОРМАЛЬНО --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 15:41, 14 квітня 2011 (EEST)
Ви, пане, дещо забрехалися. Учора ви казали, що бачите курсив, а сьогодні — що не бачили його вчора. Він завжди виконував одну й ту саму функцію з моменту, як був введений. Але це не головне, зараз розібралися, те й добре. --Deimos обг 18:21, 14 квітня 2011 (EEST)
Можливо, я хріново пояснив:
  • На 13.04, себто УЧОРА - Курсивом відображено КУДИ перенаправляється, а ЗАГОЛОВКИ статей - коч основні, хоч редіректи - усе одним шрифтом, шо твої близнюки.
  • На 14.04, себто сьогодні - саме так, як я просив зробити - Курсивом чисті редіректи
Шо не так? Брехати - за Вашим виразом - це коли є в брехні якийсь сенс, профіт, навар. А тут - шо мавпа - що бачу, те пишу. Трохи думайте, коли щось хочете написати. Це іноді корисно. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 20:42, 14 квітня 2011 (EEST)
Що по-вашому значить «Курсивом відображено КУДИ перенаправляється»? --Deimos обг 21:30, 14 квітня 2011 (EEST)
Хоч по-моєму, хоч по-Вашому
Дивний у вас скін. Та хай там як, яке відношення ця сторінка має до нашого обговорення? Хіба ми говоримо не про Цю сторінку? --Deimos обг 16:28, 15 квітня 2011 (EEST)

Популярність статей[ред.]

Гадаю, що технічно навряд можливо так зробити, але популярність статей треба визначати не по абсолютній кількості переглядів, а по відношенню на одиницю терміну, на протязі якого рахувалися ці перегляди (Наприклад: 34 перегляди / за останній місяць).

Інакше НОВІ статті ніколи не досягнуть рівня тих статей, що були написані в перші місяці створення проекту. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 21:23, 14 квітня 2011 (EEST)

Вирівнювання зображень у статтях[ред.]

Зображення треба вирівнювати по правому боку, лівий — лише на випадок нестачі місця. --Deimos обг 23:25, 25 квітня 2011 (EEST)

ОК, тільки зустрічне прохання. А можна у зразкові, там де "Завантажити файл", одразу раз і назавжди написати RIGHT, бо я вже затрахався це робити пальцями. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 09:22, 26 квітня 2011 (EEST)

Довідка:Редагування[ред.]

Колеги, гадаю, було б доцільно Довідку:Редагування винести в лівий контейнер меню, де у нас інструменти. Так, вона є внизу сторінки редагувань. Але часом слід швидко щось підглянути. І новачкам легше буде врубатися у вікі-розмітку.

До речі, хтось із старійшин - гляньте, там ще чимало червоних посилань. Якщо не зміняє пам'ять, здається, Вокс на Інциклопедії розбирався із формулами. Можливо, слід написати відповідну довідку?

«Червоними» ще лишаються

  • Довідка:Спецсимволи
  • Довідка:Математичні формули та спецсимволи (чомусь це різні довідки)
  • Довідка:Змінні - це що таке?

Ну, зноски поборов. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 23:05, 12 червня 2011 (EEST)

Видалив червоні посилання. Щодо виносу на ліву панель — ні, точно ні. Там вже є гайдлайни. Якщо людина не загляне в гайдлайни, в довідку для редагування вона точно не загляне. --Deimos обг 23:25, 12 червня 2011 (EEST)
Щодо Гайдлайнів я вже писав. Сама назва, себто «що це таке», зрозуміла відсоткам 30 користувачів. Хочете перевірити? Б-ласка. Якщо людині не ясно: що воно таке, вона не буде там шукати якоїсь поради. Це елементарна психологія. У тих же Гайдлайнах чи Ви, чи хтось із колег толково писав про назву: має бути коротка, конкретна і зрозуміла, про що буде йтися у статті.

Думав, що за умови виносу Довідки люди будуть до неї звертатися. Бо, відчуваю, багато нових колег мають проблеми з редагуванням (наприклад, вірш; чи таблиця). Тому і пропонував не в Навігацію, а в Інструменти. Подумайте. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 23:47, 12 червня 2011 (EEST)
Інструменти в принципі не редагуються... --
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
 Vox 00:55, 13 червня 2011 (EEST)

Виділення посилань[ред.]

Проблема вирішена. Тому прибрав діалоги з приводу. Це ж технічні питання --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 23:49, 12 червня 2011 (EEST)