ВВВ

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з ЧСВ)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

ВВВ (рос. ЧСВ чувство собственного величия, манічка Величі, або просто Пиха) — Відчуття Власної Величності (рідше — Важливості).

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
У Міцгола ВВВ - більше 9000.

Діагностика і симптоматика[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Яскравий приклад колективного ВВВ.
Ніколи не будь пихатим!

Хвороба виражається в переконанні, що все - сумовите лайно, а сам Поцієнт-переносник - д'Артаньян.

Або, як варіант, що опонент - бидло, хоча сам індивід, який вживає це слово, як правило, жодного разу не відрізняється мудрістю, прогресивністю, антиллехтом та ін. факторами, що відрізняють небидло від бидла. Рано чи пізно, більшість користувачів інтернету захворюють гіпертрофією ВВВ. Термінальна стадія хвороби - ФГМ - фімоз головного мозку.

Буття анонімусом не рятує від набухлого ВВВ, воно рятує лише від закидів у ньому. Завдяки цьому, ВВВ анонімного анонімуса в деяких випадках може невозбранно набухнути до неймовірних величин. Відбувається це дуже просто - почуття власної унікальності та неповторності підміняється на почуття причетності до еліти інтернетів, анонімусів, які не прощають і доставляють. У підсумку це призводить все до того ж ФГМ, причому, на відміну від інших випадків, не лікується і швидко переходить у бакланопоцит.

Також хвороба виражається в появі у хворого почуття, що йому всі заздрять і всіляко пидорасять лише від власної заздрості і абсолютної незначущості, а не в силу ФГМ хворого. Приклад - Тіматі.

В інтернеті поняття ВВВ прийшло з книг Карлоса Кастанеди. У них ВВВ не є захворюванням, їм у тій чи іншій мірі мають всі люди (що, до речі, цілком вірно - людина зовсім без ВВВ являє собою вкрай жалюгідне видовище). Позбавлення ВВВ - один з аспектів вчення дона Хуана і дона Хенаро. З описаним у статті захворюванням корелює досить слабко.

Алсо, досить-таки часто ЧСВ приписується всім марнославним, пафосним і таким, що прагнуть виділитися особинам. Але, як правило, ці характеристики перетинаються в одному індивідуумі. Nobody cares.

Також людина, хвора на ВВВ, любить говорити, що всі його дії спрямовані не на випинання його значущості, а на виняткову допомогу і прояв турботи про «чернь та інших жалюгідних щурів»

Чим не є ВВВ[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
ВВВ у міських масштабах.

З популяризацією мови Луркмора багато термінів втратили початкове значення. На думку хом'ячків, підвищення ВВВ мають всі, хто не розділяє їх думку або засуджує їх дії. Також сабж краще не плутати з:

  • Популярністю і публічністю. Звичайно, певна кореляція є - бажання потрапити в телевізор або на книжкові полиці може бути наслідком переоцінки своєї персони. Але це не одне і те ж. Доказом марнославства поцієнта служать конкретні витівки, а не сам факт ставлення до певної професії. І нерозумно записувати в «найбільш помітні випадки» всіх акторів, які виконали більше трьох ролей.
  • Відношенням до «небезпечних» професій. Міліція, армія і т. п. Звичайному задроту, який спілкується тільки по Мережі, важко зрозуміти взаємини в подібних структурах, часто засновані на культі сили та внутрішньої ієрархії. Спрощено кажучи - прапор кричить не тому, що багато про себе думає, а тому що так треба. У випадку ж з політиками, особливо на світовій арені, наполегливість також необхідна - кожен відстоює інтереси своєї держави, а там сопливих не люблять.
  • Логічно аргументованою критикою. Якщо шарлатан продає свою сечу як ліки від раку, немає нічого поганого у вдолбуванні в мозок його клієнтів того, що на хімічному рівні ця рідина ніяк на злоякісну пухлину не подіє, а їм краще йти до офіційно визнаних медиків. Але, ЩСХ, завжди знайдеться хом'ячок, що авторитетно заявляє, що плацебо - найкращі ліки, а дзявкучі моськи просто заздрять. Однак всім похуй.


Найнебезпечніші випадки[ред.]

Алсо[ред.]

  • Грек - стародавня назва людей з високою пихою. Вони вважали себе пупами землі, стверджували що винайшли філософію, демократію і т.д. Всіх інших називали варварами.
  • Автор статті переконаний, що у всіх — ВВВ, а сам він, сцуко, д’Артаньян.
  • Психологи разом з британськими вченими вважають, що IRL двоногі підвищують ВВВ шляхом спільного обговорення всіх інших.
  • А взагалі, як я вже казав — людина, що не має собівартості та відчуття власної гідності, виглядає дуже жалюгідно. Наприклад: таких людей можна побачити кожного дня на смітниках. Так що, товариші, все добре у міру — у тому числі й ВВВ.

Примітки[ред.]