Поцієнт

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Поцієнт — звернення до безосібного, анона.

До оцих Ваших Укрнетів потрапило з рунетів Рашки, точніше — з термінології кащенітів [1]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Типовий поцієнт в вакуумі і гальмівній сорочці — він же Цар Московії Грозний Іван Четвертий в кіні Тієї країни.
Пам’ятай, аноне, на його місці міг би бути і Ти, якщо Ти — Поцієнт

Хто не знає, хто такі кащеніти — два слова.

Назва пішла від лікарні ім. П. П. Кащенка — відомого психіатра Тієї країни. Відомого настільки, як наша Глеваха під Києвом, чи Фрунзе-103 — безпосередній Київ.

Із самого початку свого існування кащеніти істЕ/Орично стверджували, що їх яґби не існує.

Сама Кащепузія описує сабжа приблизно так:

Поцієнт (моск. пацієнт) — суб’єкт, що представляє інтерес для кащенітів з метою проведення над його корою і деревиною головного мозку усіляких нелюдяних експериментів процiдурок [2].

В апокрифах[ред.]

У першоджерелах походження сабжу описується приблизно так (украєнізований галицько-волинський переклад із москальської прям отут)

Поциент (поцыент, поцыэнд і т. д.) — слово «пацієнт», спотворене характерним для кащенитів чином, — з натяком на якесь слово івриту або ідишу, в даному випадку на «поц» — укр. прутень (а також «ент» — людина-дерево з Толкієна).

Спочатку виникло в ехехехе"сі SU.KASCHENKO.LOCAL [3] для іменування постійних передплатників (на відміну від медперсаналу, тобто модераторів) — із-за медично-психіатричного іміджу.

Пізніше, у міру експансії кащенізму за межі Обителі і перших зіткнень з невдоволеними стало виражати натяк на інтелектуальну неспроможність суб’єктів, що підлягали закащуванню, цькуванню та іншим процiдуркам. Більше негативний сенс має схожий термін баклан, що описує шумних, агресивних, таких, що погано піддаються лікуванню поцієнтів на пізніх стадіях ФГМ*.


Тут

  • ФГМ* — Фімоз Головного Мозку, хто не знає. А фімоз — історично — це коли піся не залуплюється, що потребує хірургічного втручання.

Щодо прокащування, як процесу[ред.]

Основи прокащування — твердий і холодний розрахунок, гра розуму на чужому полі. Кащенізм багатогранний, як і саме життя. Спектр методів і заходів варіюється в найширших, необмежених рамках. Але основна спрямованість — це м’яка, іронічна подача що ввічливо викриває недоліки і підкреслює достоїнства. Не поглиблюючись в згадані незліченні способи, варто відмітити непорушні стовпи: 1. Обговорення чого-небудь переважно постійно направляти в угодне для вас русло створюючи для співрозмовника ілюзію зворотного; 2. Прокащування робиться в абсолютно урівноваженому стані. Якщо опонент дійсно вивів вас з себе, вам варто замислитися і проаналізувати свої помилки.

Цільова аудиторія, вони ж поцієнти[ред.]

Не секрет, що основна маса мешканців інтернету — це бидло, яке живиться легкозасвоюваними покидьками. Не маючи фізіологічної можливості повномасштабно вмістити психокод кащенізму, бидло (боклани, плоскодонки) подібно до папуг починають тупо копіювати словотворення, що лежать на поверхні.

Саме від цього прошарку блукаючих по мережі ми отримуємо провокації, що мають найбільший резонанс при найменшій витраті сил. Наприклад, це анекдоти про різного роду трагедії, ігри на «вибухонебезпечні» теми.

Але при усьому цьому не варто забувати один з основних стовпів кащенизма — «Неухильне дотримання взаємовиключних параграфів». Істинний кащеніт багатогранний [4]

Для того щоб впровадити деяку думку в підсвідомість реципієнта (поциэнта, окащеняемого…), потрібно значний об’єм підготовчої роботи, і передусім — відключити свідому протидію впроваджуваним установкам або дати йому іншу мету.

Термін «поцієнт» також може вживатися без негативного відтінку, коли йде звернення до об’єкту /суб’єкта розмови (аналогічно вживанню слова-джерела «пацієнт»).

Можна несподівано зустріти як в оцих Ваших інтернетах, так і УРЖ, при чому, скажу я Вам, досить на значних віддалях від Глевахи, Ге?

Ще про поцієнтів цієї Вікі[ред.]

Примітки[ред.]