Advice dog

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Advice Dog)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення

Advice dog (Собака-порадник) — один з найтупіших, найфорсованіших і найпопулярніших мемів у світі. З’явившись влітку 2008 на 4chan’і він став таким популярним, що сьогодні має так багато використань, варіацій і послідовників, що усі інші меми на його фоні здаються тупим і нудним форсингом.

Такий от песик

Суть[ред.]

Орігінально Advice dog це зображення милої собачки на фоні гінотуючих шести кольорів і два заклики, які спонуковують анонімусів до якихось дій. Краще за все коли ці два заклики суперечать один одному або хоча б призводять до якихось корисних наслідків, як то видалення папки System32 чи відключення від інтернету
Записування таких порад без самої картинки відбувається за допомогою символа @. Тобто спочатку перша порада, потім @, потім друга порада, при чому усі літери мають бути набрані капсом:

ДДоСь 127.0.0.1 @ ТАМ СИДИТЬ ПІДАР
ПРОДАЙ НИРКУ @ КУПИ ХЛІБА

і так далі

Наступники і перетворення на мем[ред.]

{{#if:OYDYRwX2dLw|{{#ev:youtube|OYDYRwX2dLw|300|18}}|Помилка!
SD відео не вказане!}}
(link) Про походження мема англійською

Повноцінним мемом Advice Dog став тоді, коли за його зразком тут і там почали з’являтися наступники. Склад майже однаковим: Гіпнотичні кольори на задньому фоні, якась істота на передньому і два написи: згори і знизу). Щоправда сутність написів змінювалася у залежності від того, яка істота була зображена на передньому плані: це могли бути поради, питання, заклики, будь що. Інколи гіпнотуючі кольори не використовуються. Подробиці можете дізнатися з прикладів.

Використовуються ці картинки зазвичай у вайпах і набігах. Також неодноразово було помічене використання таких картинок для відкриття тредів чи відповідь у самому треді. Коротше кажучі, такі адвайси є майже рівноцінними тектовим повідомленням

Галерея: Advice Dog[ред.]

Варіації собаки[ред.]

Серед усіх персонажів, що використовуються у цих картинках, різні варіації псів — найпопулярніші. Ось деякі найпопулярніші з них:

Філосораптор[ред.]

Раптор IRL

Інший персонаж, був дуже популярним влітку 2010, ближче до осені популярність трохи втратив.
На картинці зображений динозавр з задумливим поглядом, а два написи є його роздумами:

Інші[ред.]

Різних варіацій так багато, що перелічувати їх усі немає жодного сенсу. Ось лише декілька з них:

IRL[ред.]

Мем став настільки популярним, що його використовують навіть у житті:

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення

Примітки[ред.]

Посилання[ред.]