Копіпасти Нічану

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Копіпасти Іміджборду Нічан. Картинки ті самі, які були прикріплені до постів з відповідними пастами.

Про качків і тренування[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення

Мені часто писали, що нічого страшного, що я худий і не подобаюсь дівчатам, що треба йти швидше в тренажорку. Всі так говорили. Ну я пішов. Після тренування всі качки весело жартували і сміялися. Один з них хвалився що зможе вирватися, навіть якщо його буде тримати п'ять чоловік. Він, бажаючи довести, ліг на підлогу і на нього хрестом лягло ще кілька качків. Так як було ще місце мене попросили теж потримати. Ну я теж ліг зверху і став тримати. Але тут раптово мене схопили за руки і ноги, стягнули штани і почали бити по жопі капцями, дико регочучи при цьому. Потім мене відпустили, і коли я зацьковано озирався до мене підійшов качок і пояснив, що так роблять зі всіма новачками, типу такий обряд посвячення у качки. Ну я здуру і відповів що у них хуйовий обряд. Він дуже розлютився, кричав на мене, казав що я образив всіх пацанів у роздягальні. Потім він мені запропонував вибрати, або мені розіб'ють єбучку або виєбуть в жопу. Я став відмовлятися, говорив заспокойся, заспокойся ... Він відповів що я не вибираю, так як ймовірно не можу вибрати що більше хочу і він великодушно надасть мені обидва "задоволення". Після цього він кілька разів вдарив мене в обличчя і я відключився. Прийшов в себе я вже в кущах не далеко від тренажерки, мобільного не було, жопа нила, обличчя розбите в гівно та ще вони поголили мені голову.

Десуфаг і Лайнолюб[ред.]

На двачі жив колись знатний десуфаг. Зайшов в його тред як-то любитель постити гівно та нігрів - анонімус з поганою репутацією з-за свого грубого, сварливого характеру.
Запостив він фотожабу з Суісейсекі і запитав десуфага:
На кого я схожий?
Ти схожий на Богиню, - відповів куклойоб.
Гофнофаг потім сказав:
Ти знаєш, на кого ти схожий? Ти схожий на купу несвіжого гівна!
Десуфага це анітрохи не збентежило. Він як і раніше продовжував посміхатися. Втратив сміливість говнофаг запитав:
Як же це ти не розсердився?
Десуфаг відповів:
Той, хто усвідомив в собі природу Богині, бачить ту ж саму природу Богині в кожній людині. Той же, хто сповнений несвіжого гівна, бачить кожного іншого як купу несвіжого гівна.

Ксерокс[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення

Ти один на роботі і раптово починає працювати ксерокс. Ти йдеш подивитися, що ж там відбувається і бачишь, що машина зробила кілька копій. Ти береш одну з них і дивишся. На папері світлина. Там зображений ти, що сидиш у своєму кріслі мертвий. Твої очі відкриті, в них немає зіниць, а твоє горло перерізане. На решті копій - та сама картина, але взята з різних кутів

У самому ксероксі немає нічого.

Монстри[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення

Багато класичних монстрів, таких як зомбі, вампіри, Пірамідоголовий з Silent Hill, й інші жахливі істоти мають загальні характеристики. Бліда шкіра, темні, запалі очі, подовжені обличчя, гострі зуби і тому подібне. Ці образи вселяють жах і огиду в багатьох, і не без підстав. Характеристики, спільні для цих осіб, заховані глибоко в людському розумі.
Багато речей лякають людей інстинктивно. Страх природній, і його не треба посилювати, щоб людина злякалася. Страхи перед видами тварин, що випливають з темних часів минулого, коли блискавка могла призвести до пожежі, що спалить твій дім, хижаки ховатися в темряві, а спотикання могло бути смертельним.
Пошукайте відповідь на одне питання:
Що ж сталося, в глибині прихованих епох до початку історії, що вплинуло на весь рід людський так рівномірно, щоб в усіх людей з’явився такий глибокий, інстинктивний і міцного страх перед блідими істотами з темними, запалими очима, гострими, як бритва, зубами, і подовженими обличчями?
... Тільки будьте обережні.

Тато[ред.]

Tato.jpg

"Тато, мені наснився страшний сон."

Ти мружиш свої очі і дивишся собі на зап’ясток. Твій годинник світиться червоним у темряві - зараз 3:23. "Ти не хочеш залісти до ліжка і розповісти мені про нього?"

"Ні, тату."

Ситуація настільки дивна, що ти повністю прокидаєшся. У темряві кімнати ти можеш розібрати лише бліде обличча своєї доньки.

"Чому ні, люба?"

"Бо у моєму сні, коли я розповіда тобі про сон, щось вдягнене у шкіру мами, прокинулося."

На мить ти лежиш наче паралізований. Ти не можеш відірвати очей від доньки. Ковдра за твоєю спиною починає рухатися.

Відображення Томаса[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення

Я - відображення Томаса. Кожного ранку він підіймається з ліжка, йде до ванної... і корчить рожі. я вже так стомився від цього. Він робить це щонайменше півгодини. Смішні, безглузді рожі. Я не можу нічого вдіяти, мені доводиться повторювати кожнен рух його обличча, зоч у середині мене кипить гнів. Він робить це кожного дня... Ну, я вже звик. Одного ранку він прокинувся як завжди і увійшов до ванної. Цього ранку, проти своєї волі він підняв пару ножиць. Цьоо звичайного ранку він міцно зажав ножиці у своєму кулаці... і встромив їх прямо у своє праве око. Томас кричав і кричав. Я також кричав і кричав - але з однією різницею. Я не можу копіювати його біль. Лише обличча.