Краузер-сама

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Краузер-сама сексуально карає Токійську Вежу

Краузер-сама (Йоганн Краузер II міс. ヨハネ・クラウザーII世) - головний герой ацького аніме під назвою ДМС (Дітройт Мітол Сіті).

Прикол в тому, що сабж любить ніжний шведський поп, а його змушують під загрозою смертної кари грати і співати мятал. Що разу більше концерту сабж бідкається, що мовляв, агресивні тексти, які він співає, не відповідають його внутрішній душевній ніжності. В одній його пісні сабж співає, що в дитинстві вбив батьків, і т.д., а потім після виконання бідкається, мовляв, якби його батьки знали, що він співає.

Патли, дез-мяталовий мейкап і костюм сабж одягає лише на виступі, в житті він простенький і нічим не примітний хлопчик з коротким волоссям.

Кумедна історія, коли сабж приїжджає додому на канікули. Виявляється, що за час його відсутності, його брат став справжнім бруталменом, і фанатом сабжа. Відповідно, запустив патли, почав випивати, курити, і зневажати батьків. Сабж впадає в пафосну депресію від побаченого, мовляв, звідки він знав, що його музика може спричинити таке. Потім сабж оговтується, і вирішує все пофіксити. Вночі одягає свій сценічний костюм Краузера, і починає вправляти мізки брату, збираючи багато лулзів серед глядачів своїми фразами.

Сабж закоханий в свою однокласницю, але боїться їй признатися, що грає мятал, і вигадує, що грає в групі Тетрапод Мелансі, що грає поп. Виявляється, така група реально існує (а хто б сумнівався), а її вокалістом є колишній фанат справжнього сабжа.

Примітки[ред.]