Обговорення:Nichan

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Паста висер про населення у статті не потрібен. Можна це закинуть у Копіпасти Нічану, але там воно не потрібне теж, бо на пасту, як таку, не сильно й тягне. Хай поки полежить тут.

1. Адмін. Серйозний хлопець, який намагається створити іміджборд для спілкування, а не для раку, і закликає до цього інших. Від нього трохи віє авторитарністю. Полюбляє німецьке. У срачах з Учаном намагається ґрунтовно мотивувати свою позицію. Полюбляє поговорити з Юєю на високі теми. Інколи дивиться аніме, але лише серйозні та суворі тайтли. Улюблене аніме - "Ельфійська пісня", а фільм - "Бійцівський клуб".

2. Школотник. Повна протилежність Адміну. Сноб та цинік, для якого нема нічого святого. Полюбляє вайпати, ракувати, офтопити, форсити. Вважає, що інтернети якраз для цього і створені. У срачах з Учаном одразу переходить на особистості. Анімешних тайтлів віддивився більше, ніж Адмін, але менше, ніж Друг адміна. Улюблене аніме - "Цикади плачуть коли".
3. Друг адміна. Простий, "з народу" хлопець. У срачах з Учаном участі намагається не брати, оскільки його контраргументи лишають бажати кращого. Частіше жаліється на свинство "учанівської школоти". Любить серйозно поспілкуватися з Адміном, але не проти інколи трохи потролити Юю чи поракувати зі Школотником. Полюбляє креативити макроси. Віддивився аніме більше за всіх і вже від нього стомився. Улюблене аніме - "Шкільні дні".
4. Юя. Дівчина-жіночка років 30...40. Тролить добротою і сама часто тролима чимось протилежним. Не в курсі правил інтернетів, тому серйозно ставиться до того, що в них відбувається. Полюбляє квіточки, високопарні звороти і характерну пунктацію. У срачах з Учаном участі не бере. На японські мультики та їх прихильників дивиться зверхньо.

4,5. А ще інколи сюди набігають анони з Учану.

як би ти сидів на нічані, то побачив, що учанівці набігають раз на тиждень, а то й рідше, і в кількості, що рідко перевищує дві особи.
а я ж про що?
а ти пишеш, наче це кожного дня відбувається

Нічан глючить і ріже мої відповіді спаморізкою. --Савачіка Юя 17:47, 11 січня 2012 (EET)