Південний парк

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Південний парк

Південний парк (South park, Саут-парк - вигадане місто, у якому живуть головні герої) — дуже файний мультсеріал про пригоди 4-ьох школярів. Весь сюжет мультфільму побудовано на гіперболізації людських вад. Виходить з 1997 року і по сьогодні.

Сюжет[ред.]

Як вже було сказано, весь сюжет крутиться навколо 4 хлопчаків: Кайл, Стен, Картман і Кенні, з якими постійно трапляються всякі курйози.

Персонажі[ред.]

Стен Марж[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Стен дивиться на тебе як на гівно

Звичайний хлопець, про нього важко ще щось сказати.

Кайл Брофловскі[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Кайл

Єврей, друг Стена, має брата, «з якого знімали стереотипи» і якого теж звуть Кайлом. Відмінник та об'єкт кепкування Картмана. Врешті-решт був зараджений СНІДом не без допомоги цього хлопчика.

Ерік Картман[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Картман у образі нациста

Це уособлення всього поганого, що є на світі, найтовстіший, найцинічніший, найзліший, найлицемірніший, найїбонутіший з персонажів, до того ж расист і інтернацист. Це саме та людина, яка сміється з вагітної жінки в переповненому автобусі, це саме той гівнюк, що зробить будь-що, буде навіть прикидатись твоїм другом-роботом, аби лише сказати "НАНАНАНАНАНАНА КАЙЛ ПРОСРАВ!!!!КАЙЛ ЛУЗЕР НАНАНАНАНАНА!!!!". Насправді, цинічний і злий він тільки ззовні, а всередині він - мале дитя, що досі грається ляльками на задньому подвір’ї. Любить гроші та вміє їх заробити.

Кенні Маккормік[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Сферичний Кенні у вакуумі
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Обличчя Кенні

Син дуже бідних батьків, постійна жертва. Майже в кожній серії його вбивають, а в наступній його батьки народжують ще одного, такого ж Кенні. Зазвичай вбивство Кенні супроводжується фразами «Вони вбили Кенні! Наволоч!!». Постійно носить капюшон, через який не розібрати що він каже і не побачити його обличчя. Обличчя, до речі, засвітилось у повнометражному фільмі «Великий, довгий і необрізаний».[1]

Венді Тестабургер[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Венді

Подружка Стена, мала інтелектуалка, постійно страждає якоюсь хуйнею типу спасіння дітей Уганди від голоду.

Леопольд Стотч aka Батерс[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Батерс. Чи не няшка?

Уособлення невинності, доброти і довірливості у серіалі, протиставлення Картману. Постійно потрапляє у якісь неприємності через тих самих 4-ьох друзів.

Стереотипи[ред.]

Стереотипи - «релігія» Картмана, в яку він свято вірить. У серіалі дуже часто зустрічаються такі от стереотипи:

 • Про євреїв — Картман думає, що кожен єврей носить на шиї, у мішочку золото. В 908 серії він вимагає це золото у Кайла, той спочатку каже що це брехня, але потім віддає йому мішок. Але Картман каже, що євреї завжди носять 2 мішочка - один з справжнім золотом, другий з підробкою, і вимагає віддати другий.
 • Про негрів — в 709 серії Картман каже, що в Токена (негр, однокласник хлопців) в підвалі є бас-гітара, але той каже що це лише стереотип, потім з’ясовується, що в нього справді є бас-гітара.
 • І так далі.

Висміювання вад суспільства[ред.]

Як було сказано на початку статті, весь серіал побудовано на гіперболізації (перебільшенні) цих самих вад. Наприклад «Шоу Теренса та Філіпа» - гіперболізація туалетного гумору, що зараз повсюди. Суть Шоу у тому, що двоє канадців пердять один на одного і всім це здається смішним. Ще один приклад - серія «Відеонабір тупої зіпсованої шльондри[2]», у якій Періс Хілтон (відома тупа пизда) приїздить до Південного парку і відкриває там «Магазин тупої шльондри», у якому продаються всякі ніштяки типу «камера для зйомки homevideo». Після цього всі дівчата купляють такі набори і стають шльондрами, хоча ще вчора були нормальними. Змушує задуматись, чи не так?

Меми і catchpharse`и[ред.]

 • Фраза «Шикарно-о», що її постійно каже Картман.
 • «PROFIT!!!1» (англ. вигода) - мем Форчану, що утворився з серії, у якій гноми крали труси і збували їх за таким бізнес-планом:
  • Collect underpants (збирати труси)
  •  ??????
  • PROFIT!

Це типу є пародією на бізнес-плани, що створені па образу і падобію цього тільки УРЖ.

 • «Ви йдіть до дупи, а я пішов додому» - теж фраза Картмана.

Тролінг знаменитостей[ред.]

Автори серіалу постійно ловлять лулзи з відомих людей, таких як:

 • Періс Хілтон - див. «Висміювання вад суспільства», другий абзац.
 • Барбара Стрейзанд з’являється у 2-х епізодах серіалу — «Мега-стрейзанд» і «Страшна рибка». В першому вона зображена великим монстром, що намагається захопити світ, а у другому її обличчя постійно знаходиться на екрані, щоб було страшніше («Страшна рибка» - випуск на Хеллоуін).
 • Бен Аффлек зображений сином людей, з дупами замість облич.
 • Джордж Майкл намагається бути першим у всьому, тому змагається з батьком Стена за рекорд "хто зробить найбільший шматок лайна". Потім виявляється, що Джордж Майкл і є шматком лайна, це пояснює його комплекси щодо жаги буди першим, щоб довести протилежне.
 • Ел Гор - колишній кандидат в президенти, котрий програв Бушу старшому і впав в маразм, розповідаючи всім про надуману небезпеку "людомедведосвина" аби привернути до себе увагу. Українським еквівалентом ризикує стати Олександр Мороз.

Стиль малювання[ред.]

Ті хто бачив хоч одну серію можуть дивуватись, чому такий стиль малювання? Це пояснюється тим, що перші випуск були зроблені з картону, а потім творці вирішили залишити стиль, що вже приглянувся людям, навіть при переході до нормальних методів мультиплікації.

Критика[ред.]

Так, це геніальне творіння теж можна критикувати. І ось за що:

 • Завелика кількість матюків і слів «shit» (в епізоді «Велика суспільна проблема» воно звучало 162 рази, такий от лулз).
 • Blood'n'Gore
 • Нетолерантність
 • Висміювання релігій

Висновок[ред.]

 • Якщо ви не толерантофаґ і не ярий віруючий, то вам цей серіал обов’язковий до перегляду. Подивіться хоча б перший сезон і він покаже вам як прогнило наше суспільство.
 • Якщо вам сподобався серіал, то рекомендую переглянути ще одну роботу авторів сауспарку - кінокомедію Капітан Оргазмо

Галерея[ред.]

Примітки[ред.]

 1. Насправді його обличчя можна побачити в багатьох серіях, проблема у тому, що люди не впізнають його без капюшону.
 2. Так, саме «шльондри», а не дівки. Whore - шльондра

Посилання[ред.]