Артемій Лєбєдєв

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Артемій Лєбєдєв - безробітний Інтернет Дизайнер
Лєбєдєв — автор емблеми Femen

Артемій Тетянович Лєбєдєв («Ортємє», Тьома, Цьома, Лєбьодушка) – типу дизайнер, син письменниці Тетяни Толстої, правнук творця «Буратіно» Олексія Толстого, вважає себе найкрутішим у сфері дизайну. Має власну Студію Артемія Лєбєдєва, яка славиться створенням купи корпоративних сайтів і дизайном лайна і не дуже масового вжитку за скажені гроші. Відомий в Інтернетах завдяки своєму ЖЖ tema та сайту, де публікує свої думки щодо дизайну («Ководство») та фотки зі своїх подорожей по світу. Часто буває в Україні, хоча мало про це пише. Часто матюкається. Ніколи не пише літери “Ё”. На момент писанини живе в Києві, і хоче (хуйомайо!) тут і залишитися [1]. Серйозність намірів була підтверджена початком ремонту під'їзду[2], в якому знаходиться квартира Тьомачкі. Що цікаво, ремонт він проводить за власні гроші, що доставляє скупим анонімусам. Після Етноекспу, який трошки нижче висвітлений, практично залишився тут.

ЖЖ Артемія[ред.]

ЖЖ Артемія є одним з найпопулярніших в усьому кириличному Інтернеті. Однак стабільно займає 2-ге місце після drugoi, тому обіцяє полишити вести свій блоґ одразу після того як займе перше місце в топі ЖЖ. Що цікаво, одного разу він таки виповз на перше місце, але потім знову скотився на друге. Змістове наповнення ЖЖ чи не на 99.9% є нікому не потрібним лайном, однак кожен пост може назбирати з десяток сторінок коментарів [3]. В журналі влаштовує рубрики з конкурсами. По п’ятницям – масові фотожаби, По суботам – цицьки для піару свого ЖЖ. Остання рубрика стала причиною того, що ЖЖ Артемія тимчасово засуспендилим через публікацію цицяндр неповнолітньої ЖЖ-юзерки Маффки Горілко (maffka_gorilko), через що хохлофоби знову розкухкудахтались, мовляв, через якусь там "горилу" засуспендили любого Тьомачку. Вони ж не знають, що горілка - то "водка"...


Сполучені Штати Жмеринки[ред.]

Оригінал

Артемій є автором цікавого мему Сполучені Штати Жмеринки. В Київському архіві зарубіжної історії (якого насправді немає) Артемій знайшов одну з копій оригіналу Декларації Незалежності США, в якому один з укладачів цієї Декларації вихідець зі Жмеринки, Тімоті Метлек (Томіслав Матлаковський) написав в оригіналі замість America — Жmerinca.


Етнографічна експедиція (Укретноексп)[ред.]

Цьомачку в вишиванці проводжають з Києва українські ЖЖисти
“Мумусік” на бульварі Дружби Народів в Києві. Алсо, Тьома жартівник.

16 серпня 2009 року Тьома виїхав з Києва в подорож Україною з метою людей подивитись і себе показати. Подорож він назвав «Укретноексп» (рос. «Укрэтноэксп»), бо «Українська етнографічна експедиція». Виїхав він на джипі Toyota FJ Cruiser, якому дав ім'я «Кукусік».

  • Цікавий факт. На стіні Луцького Замку Тьомачка нашкрябав слово «Хуй», за що поплатився таким самим написом «Хуй» балончиком на своїй тарантайці [4].
  • Етноексп вже закінчився, Тьомачка доволєн, бабла зрубив, себе показав, на людей подивився. Радує, що принаймні не всю Україну визнано гівном (але більшу частину все-таки макнули).


Посилання[ред.]


Примітки[ред.]

  1. http://tema.livejournal.com/375238.html
  2. http://tema.livejournal.com/408898.html
  3. Фактично, навколо Лєбьодушки бурлить говнами офісний планктон і бидло, яке прагне підвищити самооцінку спілкуванням із "загальновизнаним метром". Сам Лєбєдєв, очевидно, давно просік це, і тонко тролить своїх фанатів, непомітно змішуючи із екскрементальними субстанціями.
  4. допис образи за спаплюжений Кукусік