Маффка Горілко

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
українська німфетка
Ці цицьки підкорили арбуз-тім
Жовті стрічки і Р. Поланскі мають нам натякати, що це CP
Мафа рекламує провайдера і виграний ноут.
Марія Володимирівна Попова – голова координаційної ради ГО “Покоління Майдану”.
В лавах “ФЕМЕН” (крайня зліва)

Маффка Горілко (Марія Володимирівна Попова) (*7 вересня 1993 р.[1]) – українська ЖЖ-юзерка, що прославилась завдяки своїм оголеним цицькам, які свого часу з’явилися в журналі Артемія Лєбєдєва, за що його засуспендили за пропаганду дитячої порнографії. Тому незважаючи на те, що в її журналі лише пару десятків дописів, її відвідування і коментарі – рекордні як для україномовного ЖЖ. Сама Маффка стала об’єктом злісного тролінгу з боку двачерів, тролів, українофобів [2] [3] і просто дебілів, хоча вона сама напросилась на таке.

Як до Маші прийшла слава[ред.]

Всі події гарно відображені в неї в ЖЖ:

{{#if:|
в журналі у артемія лєбєдєва є рубрика суботні сіські. і там він запропонував щось штибу конкурса - хто пришле йому свої цицьки і картинку, на якій написаний нік юзерки, того він опублікує. мені було абсолютно нєфіг робити, я написала на аркушику "маффка горілко", сфоткалася й відправила. знімала на телефон, тож якість вийшла погана, тому й не очікувала, що опублікують. аж тут сьогодні заходжу на свій жж - до останнього посту 100 коментів, з яких 25 кажуть: "классниє сіські", ще парочка "пачєму жеже на каком-то тарабарском язикє?" етцетера. я відчула щось неладне, швидко повидаляла всі "сиськи" і пішла до лєбєдєва в журнал. а там!… 11 сторінок коментів на мої цицьки. ой боженьки…
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Маффка Горілко|Гайдлайнс|}}

{{#if:|
як я могла?… мені соромно… жахіття не дають мені заснути вночі… бачу тьому на нарах… тьому на гільотині… ой, жах!

а чи могла я, тиждень тому відправляючи це скандальне фото, подумати, що за нього суп втопить тьому?! ні. не могла. адназначна. я навіть думала допомогти нещасному лєбєдєву, бо на його суботній заклик ще не відізвалася жодна жж-юзерка. а раптом через це він би втратив свою тисячність? ще одне. велике прохання до ВСІХ: якщо у моєму журналі з"явиться комент : "а скільки тобі років?" (бо таких я вже повидаляла десь із сотню), то автор will be bаnned.

{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Маффка Горілко|Гайдлайнс|}}

{{#if:|
ну от. прішла вєсна, завялі помідори.

тільки дізнавшись про суспенд тьоми, я одразу ж швиденько видалила з жж й контакту всю інфу про себе. проте розумні люди відкрили кеш гугла і все знайшли. як результат — бурхливе обговорення на двачі, дзвінки додому, смс з погрозами й завалення пропозиціями руки і серця. проте не все так погано — завдяки всьому цьому гівну я знайшла кількох класних друзів, а також мені вже пропонують зніматись в кіно й у фотосессіях))
неприємно вразила якась жорстокість юзерів. телефонуючи додому, вони намагалися образити й принизити моїх рідних — брата й маму. пізніше на 2ч брата чомусь назвали спочатку моїм чоловіком, а потім вже взагалі «е*арем». до речі, брату пропотували to fuck your mom, becouse she is a slut, а мамі пропонували to marry. розмова велася чистою англійською мовою і була повністю викладена в неті. якось аж жаль їх всіх — це ж треба мати так багато злоби на весь світ, щоб виплескувати її на будь-кого, хто потрапить до поля зору.
сьогодні зустріла чувака, який сказав, що це він організував всю цю "травлю". дозволив надавати йому ляпасів — я з задоволенням. хотів ще зняти це на камеру проте (от прикрість!) не встиг. *злісно похихикуючи* зато він лікоть розідрав))
забула ще одну фішку розказати. злісні двачерські програмери забацали прогу, що відправляє анкету з моїми даними на всі сайти знайомств (ну, не на всі, звичайно, але на багато) і запустили. тепер моя пошта завалена пропозиціями познайомитись з кульним чєлом, який виграє мене аж до горлянки, бо анкета, як ви розумієте, була "з сюрпризом". я терпляче видаляю весь цей спам і йду спати. добраніч і вам)

{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Маффка Горілко|Гайдлайнс|}}

{{#if:|
ну що ж, можу авторитетно заявити, що з розсуспендженням тьоми від мене відлипли. хоча я дійсно сильно сумніваюся, що для більшості з тих, хто брав у цьому участь, журнал лєбєдєва має хоч якесь значення - просто треба знайти людину, на яку можна було б вилити весь свій негатив. ну, що з них, двачерів, візьмеш?:)

хоча тьома скоро буде забанений знову, здається, мене більше не чіпатимуть. просто я реагую на їхні придирки не так, як вони очікували - я не змінюю пошту, аську, навіть сторінку вконтакті. я не почала панічно вімовлятись і виправдовуватись. не почала ображатись й страждати. не дала їм тієї порції емоцій, якою вони розраховували нажертися. от вони й розгубилися)) відповідаю на 2 найпоширеніших питання в коментах: 1. знаєте, можливо, на початку всієї цієї кампанії я би і могла сказати, скільки мені років. проте тепер це стало справою принципу - "всрусь, але не підкорюсь")) тож можу лише пообіцяти, що свій день народження 7 вересня я справлю в жж і урочисто проголошу свій вік:) 2. мої рідні ставляться до даної шумихи неоднозначно. батько зараз живе не з нами й інтернетом не дуже захоплюється, тому підозрюю, що він просто нічого не знає. мама ж, коли дізналась, не стала влаштовувати жодних скандалів, адже, як кажуть розумні люде, шо є то є. вона в мене взагалі розумничка. підтримувала мене, а ще ми з нею разом стьобались з відповідей у жж тьоми)) найбільше я боялася, як би не зруйнувати тонку психіку мого брата, який, не дивлячись на мій вік, все ще вважає мене милою дитиною. тому побачити таку інтимну частину мого тіла (та ще й знаючи, що побачив її, кхе-кхе, не він один) для нього мало бути культурним шоком. і дійсно. кілька хвилин просидівши у жорсткому ступорі, він видав: "жжошь" і з депресії поліз у варик)) люто розгромивши цих довбаних сентінелів два рази, він вийшов з доти, зайшов на лєбєдєвський жж і абсолютно спокійно прочитав всі коменти. нічого страшного з ним не сталося, жодних серцевих нападів чи нервових зривів.

{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Маффка Горілко|Гайдлайнс|}}

Участь в Інтернет-конкурсах[ред.]

Малі цицьки виграли у великих
  • Брала участь у фестивалі креативних фотографій “Дрянная девчёнка” [4], але не набрала достатньої кількості голосів.
  • За підсумками голосування в ЖЖ Тьоми Лєбєдєва [5] виграла 13-дюймовий Макбук [6], хоча багато хто вважає, що результати голосування сфабриковані.
  • Брала участь у конкурсі «Місс 1+1»[7]

Громадська діяльність[ред.]

У 2010 р. наша Маша вступає до FEMEN і бере активну участь у їхніх акціях[8], [9]. І зрозуміло чому, бо саме там вона може продемонструвати свій талант, підкріплений неабияким досвідом, демонструвати свої молочні залози.

Пані Попова є однією з засновників і членів координаційної ради громадського об’єднання “Покоління майдану”. Якийсь недожурналіст, cвободівець Олександр Аронець вилив свою ненависть до цього ГО, піддавши нищівній критиці Марію за виставляння українок “проститутками Європи”.[10]

Інше[ред.]

  • Пише нудні ліричні вірші;
  • Любить картини Сальвадора Далі;
  • Палить, за що піддалась остракізму з боку багатьох ЖЖшників.[11]
  • Марія працювала в модельному агентстві Fashion Look, де позувала в непристойних позах. [12]
  • Спеціально заради Маффки на її випускний приходив сам Ющенко. [13]
  • У 2009 р. вступила на журфак КНУ ім. Шевченка.

Примітки[ред.]

Посилання[ред.]