Бригада

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Лист "бригадира" однієї з Бригад з наказом видалити сайт нахуй. Ніяких постанов суду та апеляцій

Бригада - популярний персонаж московської інтернет-міфології. Це нібито робітники спецслужб або ж оплачувані PR-ці, які мало не цілодобово сидять на форумах та в ЖЖ, і беруть активну участь в дискусіях.

Часом, занадто активну.


Звідки пішла ідея "Бригади"[ред.]

Деякі представники небидла вважають власні пости на форумах та у блогах настільки важливими і небезпечними для державної тиранії, що вірять: для протидії їм доведеться, ояєбу, залучити працівників спецслужб.

При цьому означені працівники не знають кращого способу протидії, аніж дискутувати з автором на рівних. [1]

Від сабжу так і бздить Рашкою, Мєдвєдопутіним, двоголовими орлами та іншими ніштяками північно-східних "Братів-2" сусідів, типу:

-Москаль мені не земляк!
-Бандеравєц, што лі?

Але ж "Бригади" існують[ред.]

Менти та "розвідники" й справді слідкують за активністю бидла в інеті. Але дискусії з необачними інтернет-балакунами вони ведуть не на форумах, а в спеціально обладнаних і погано освітлюваних кабінетах.

Даних про Україну британські правозахисники не мають, а от у П’ятій Імперії спілкування лохів з Бригадою все частіше завершується слідством і судом. Щоправда, безслідно вони не зникають, і як правило сидять недовго, але до масових аутів, судячи з темпів, недалечко.


Також[ред.]

  • "Бригада" - занадто популярний серіал початку 2000-х про чотирьох бандитів періоду 90-х, які тільки тим і займались, що постійно шось ділили, в когось стріляли, ботали по фєні, і були всі такі афігєнні, шо ой. Багатосерійка стала вельми популярною як серед бидла, так і серед небидла (рідкісний приклад того, як обидва народні класи об'єднуються в бажанні подивитись якусь хрінь), а основна музична тема фільму, поставлена на рінгтон в дибілозвоні і досі не рідкість серед хом'ячків.
  • Якщо ти, аноне, замість вчитися, - куриш, ширяєшся, нюхаєш клей - до вишу тебе не візьмуть. А візьмуть, у кращому разі, на завод, чи катати асфальт. Отам ти дізнаєшся, шо воно таке - БРИГАДА!


Примітки[ред.]

  1. Ось "дослідження", з якого пішов цей термін: Виртуальное око старшего брата