Квартал 95

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Stub.png Стаття стовідсотково недописана, і в неї треба пододавати ще фактів, гарних жартів і відео.

HATE.jpg

ВАШУ Ж МАТИ!
У статті повно любові та обожнювання. Однозначно треба додати критики.

{{#if: | [[Категорія:{{{cat}}}]] }}

Квартал 95 - єврейський балаган у Києві, відомий своїми гострими жартами, насамперед політичними. Британські славісти підрахували, що так гостро над першими особами держави на просторах СНД ще не жартував ніхто, навіть у Росії за часів Єльцина. Відвідувати балаган стало модою серед української еліти, там часто тусуються Черновецький, Луценко, Кучма та багато інших, причому сама еліта НЄІСТОВО рже від жартів над собою, що саме по собі виглядає ще більш смішно.

Немає інформації щодо того, скільки мемів вигадали актори балагану, але те, що вони поширили меми, які вже існують - поза сумнівами. Окрім того, це мало не єдний балаган в СНД, який генерує багато якісних лулзів. Алсо, улюблена педерача небидла.


Історія[ред.]

Перше явлення Христа народу було зафіксовано десь в районі 1998 року у КВК, в якості команди "95-й квартал", ця структурка проіснувала до 2003го. За час існування нагенерила багацько лулзів і вболівальників (але більше вболівальниць, які просто стікали потоками змащення між ніжками від душки-Зеленського), але посралась з Масляковим і пішла у власний проект, який був названий "Вечірній квартал". Щоправда, ще до створення Вечірки вони ще встигли відбацати 5 концертів на замовлення 1+1 у якості ще команди КВК, але з 2005-го року почали співпрацю з Інтером вже в рамках Вечкварту. Доробок політичних клоунів становить понад 30 концертів різного ступеня лулзу та стьобу над політиками та всіма, хто попадеться під гарячу руку.


Особливості гумору[ред.]

Шоу побудоване або на святкуванні якогось свята, або на політичній ситуації в країні на даний момент. Основні жарти летять на поточних політичних діячів, не забувають і про Льоню Чєрновецького. Номери Кварталу межуються виступами заїжджих співаків ротом (рідше - самих авторів Кварталу), і основною фішкою цих виступів є стьоб над виконавцями перед тим, як вони розтулять рота під плюсовку. Іноді подібні жарти ходять по лезу ножа, обстьобуючи зірок донесхочу, що ось-ось, а мусить якось закінчитися шкандальом. Шоубіз стібають не тільки в рамках візитів гастролерів, серед улюблених персоналій для стьобу - Кіркоров, Поплавський, Могилевська (яка ололо була суперницею Зеленського на "Танцях з зірками", Валодька мстить досі!) та інші різні попсовики.

Основним парадоксом, який хвилює розуми британських вчених, є популярність передачі серед небидла, бо основна аудиторія жартів - бидло і еліта (що в принципі одне і те ж).

Актори Кварталу 95[ред.]

  • Володимир "Вован" Зеленський (Ющенко)
  • Олександр "Елвіс" Пікалов (Чивокуня)
  • Юрій "Крапік" Крапов (серйозний, його всі дойобують)
  • Деніс "Моня" Манжосов (той що з Путіним і Ющенком тусується)
  • Олена "Маля" Кравець (Юлька)
  • Євгеній "Лисий" Кошевий (Ту все ясно)
  • Степан "Степан" Казанін (Путін)
  • Юрій "Юзик" Корявченков (жирний)
  • Аркадій "Аркаша" Лапухін (матюкливий)

Примітки[ред.]

Офіційний сайт балаганчика
Алсо, 95 Квартал - Місцевість Кривого Рогу, що є його центром. Походження команди і студії Кварталу 95 з Кривого Рогу символізує.