Lulz

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
хрін тобі, а не лузли

█▄ █▄█ █▄ ▀█▄ — лулз або лузли (краще сприймається носіями слов'янських мов) - ржака з чиїхось несамовитих потуг або спосіб, яким понурі шльондри посміхаються в онлайні. По суті, надзвичайно підходить для нижчих форм гумору, та лолкотів. Коли випадковість перетворює фізичний акт кохання у щось смішне, лють та душевний біль обіржаної жертви перетворюється на lulz, роблячи страждання довшими, всеохоплюючими та більш приємними для оточуючих. Lulz використовуються такими користувачами інтернетів, що вже бачили дуже багато великих економічних/природних/політичних нещасть, і виробили у себе веселу відразу до поточного апокаліптичного стану світу, та не перетворилися на емо.

Також PROFIT, рідноруською ВИГОДА (від слова вигадувати - вигравати), арабською КАЙФ, латиною BONUS, старослов'янською БЛАГО - те заради чого люди грають в іграшки, тролів або ідіотів, стрибають з парашутом, лізуть у підземелля, пишуть ЖЖ-блоги, наповнюють Файну Меморію, те, заради чого ЖИВУТЬ!


Lulz є єдиною поважною причиною робити щось, від тролінгу до згвалтувань. Після кожної своєї дії потрібно вказувати очевидний епілог "я зробив це заради лулзів" (I did it just for lulz). Іноді можна побачити це слово, написане як "luls", але це не правильно, і зустрічається у підарасів.

Lulz - іменник.

Значення в короткій енциклопедичній формі:

1. акт самозадоволення нещастями інших, достойне заняття для здорового глузду;
2. будь-що, що доставляє задоволення, допомагає розвіятися та радіти;
3. сутність, що може бути виділена з епічної перемоги.

Синонім: розвага. сміх.

Походження: викривлення "lol". Американці читають це як "лул" + закінчення множини -s. lols вони читають


Загальний огляд[ред.]

LOL - Laugh(ing) Out Loud - дуже сильно сміятися. З цього утворився один з найдавніших мемів інтернету - слово lol, яке використовувалося замість "я сміюся". Саме слово lol американці читають це як "лул" + закінчення множини -s. lols вони читають як лулз. lulz же є фонетичним римським написанням цього слова

В українських інтернетах слово лол є вигуком, а лулз - іменник, що символізує те, що над цим можна посміятися. Граматика не збереглася, тому американська множина у нас стала одниною.
В американських же інтернетах слово lol майже вийшло з обігу і замість нього усюди використовують лише lulz - до речі, на граматику американці звертають мало уваги, тому lulz є і одниною і множиною.

Тролі ведуть свій особливий рахунок лулзам, вимірюючи кількість людей, що були позбавлені емоційної рівноваги. Лулзи широко висвітлюються у інформаційних виданнях, але у вікіпєдії їм приділено замало уваги.

Лулзи - це сила, що об’єднує інтернети. Ті, що вже об’єдналися, відчувають сильне розумове та емоційне піднесення. Це найкраще з усього, що ви відчуєте у своєму житті. Ваш перший лулз можна порівняти тільки з вашим першим оргазмом, тільки відчуття сильніші. У момент переживання справжніх лулзів, Ви стаєте невразливими до всіх атак. Лулзи також усіма необхідними для розуміння способами показують такі уроки життя, як "не завантажуй дитячю порнографію під аккаунтом, який ти використовуєш для усього іншого" або "не тішся увагою інших".

"Не питай, що лулзи можуть зробити для тебе, а що ти можеш зробити для лулзів" - майже за Дж. Ф. Кеннеді

Обмеження лулзів[ред.]

Не має значення, наскільки лулзовим Ви вважаєте щось, завжди залишається вірогідність що це анти-лулз, або взагалі якась хуйня.

Анти-лулз[ред.]

Анти-лулзи, як антиматерія до матерії, є повною протилежністю лулзів. Діаметральною протилежністю, якщо ти достатньо розумний для таких слів (якого біса ти це читаєш, якщо ти розумний?). До анти-лулзів можна віднести усе та будь-що із сіріус бізнесів, таке як інтернети. Анти-лулзи досить рідкісні, бо можуть бути утворени лише в токсичних для негомосексуальних індивідуумів умовах, наприклад у Інциклопедії. Анти-лулзи, так само як і антиматерія, утворюють потужний вибух при стиканні із своєю справжньо-лулзовою протилежністю. Такий вибух здатен зруйнувати майже все, і навіть змусити Вас обісратися у розтулену пащу Вашого відразливого супутника життя.

Вдчуття анти-лулзу виникає, коли Вас тролять на чиюсь користь. Емо - найбільші постачальники анти-лулзів. Анти-лулзи переважно просочуються із середовищ, заповнених поразками та СНІДом (із майже непомітними домішками того, що вживає Черновецький). Створення анти-лулзу та попередження лулзів прирівнюється до воєнного злочину і карається через акт анального сексу, виконаний геями-націоналістами без застосування зволожуючого крему.

Анти-жарт - це жарт, у якому смішна частина замінена на передбачувану і нормальну для реального життя, наприклад: "Заходять два хлопці до генделику, і нажираються".


Всеосяжна теорія лулзів[ред.]

1. Існує чотири компоненти інтернетів: лулзи, анти-лулзи, НЕНАВИСТЬ та невдахи.

2. Для кожного з компонентів існує шість станів сили вираження: епічна поразка, поразка, несмішно, потенційний лулз, перемога та епічна перемога.

3. Лулзи не можуть бути створені або знищені, але можуть бути перетворені з іншого стану або у інший стан.

4. Лулзи, у визначений момент перетворені у такий стан, мають період напіврозпаду, після спливання якого може відбутися зворотнє перетворення у "несмішний" стан. Це не протиречить третьому пункту, оскільки може відбутися також перетворення у стан "потенційний лулз".

5. Усе що існує, складається з усіх чотирьох компонентів.

Лулзи. Перший компонент, що був виділений у чистому вигляді, також найрідкісніший. З незрозумілих поки що причин, народжується дуже спонтанно, і дуже рідко, коли він потрібний. тільки справжній джедай лулзів здатний народжувати їх тоді, коли йому це заманеться, але поки що таких епічних героїв не народила сила інтернетівська. Зустрічається у наступних станах сили вираження:

Перемога: перехідний, короткоживучий стан, існує після першого перетворення з іншого стану.

Епічна перемога: теоретичний концентрований стан, ще ніколи не був офіційно зареєстрований жодним з поважних джерел. Британські лулзоводи стверджували про досягнення такого стану, але їх результати не вдалося відтворити.

Несмішно: повністю деградований лулз. Деякі вважають анти-лулзом. Вони тупі.

Потенційний Лулз: вирізняється підвищенним вмістом невдах. Цей стан походить з поразки. Причина перетворення поразки на потенційний лулз на даний час невідома.

Анти-лулзи. Цей компонент було виявлено майже одразу після відкриття лулзів, по суті - відходи провалених незалежними дослідниками експериментів із створення лулзів. Має лише два стани:

Поразка: хоча і не повністю складається з анти-лулзів, все ж таки віднесений до них, другий компонент - невдахи.

Епічна поразка: концентрований, нестабільний і дуже небезпечний стан. За спостереженнями, цей стан ворожий до інших станів, часто включає у склад невдах, ненависть і навіть лулзи, що лише підсилює ефект. На щастя, хоча і поширений, самозберігається лише у місцях, рідко відвідуваних людьми. Відомі трансформації у епічну перемогу за екстремальних умов. Сили що відповідальні за таке перетворення, на даний час обговорюються.

НЕНАВИСТЬ. Найменш зрозумілий компонент інтернетів, спочатку навіть вважався анти-лулзом, оскільки був знайдений лише у станах поразки та епічної поразки, та мав великі домішки невдах. Але новітні дослідження довели, що ненависть є окремою сутністю. Інші стани, крім перерахованих, не виявлені. Дехто вважає керівною силою інтернетів. Запропоновано теорію, що вже підтверджена спостереженнями, що ненависть тримає інтернети цілісними, незважаючи на природне відштовхування компонентів у переважному стані перемоги, від тих, у яких переважний стан - поразка.

Невдахи. Останній виділений компонент. Основний стан - поразка, найбільш поширений компонент у інтернетах. Існує сила самоприваблення, що дозволяє окремим невдахам збиратися у великі скупчення, у яких вони не виділяються з природного фону, що саме і затримало виділення цього компоненту у чистому вигляді. Так само, як і анти-лулзи, зустрічається також у стані епічної поразки. Може спонтанно переходити у стан потенційних лулзів, хоча механізм такого процесу ще не зовсім зрозумілий.

Різні приклади: Ненависть Анонімуса, Невдаха-Фуррі.

Розвинення Лулзології: Механізми Руйнувань[ред.]

Руйнування це наслідки поразки, в залежності від інтенсивності має наступну класифікацію:

 1. Руйнування фуррями
 2. Руйнування отаку
 3. Руйнування інтернетами (природний перебіг руйнування)
 4. Руйнування японцями
 5. Руйнування американцями

Механізм руйнування складніший, ніж здається на перший погляд. Уявленню піддаються лише найпростіші випадки:

 • Винайдено порно, зруйноване фуррями
 • Винайдено відеоігри, зруйновано яоєм
 • Винайдено соціальні мережі, зруйновано живим журналом
 • Американцями винайдено поп-музику, зруйновано японцями
 • Японцями винайдено фільми жахів, зруйновано американцями

У реальності, такі одноходові руйнування вже не перебігають. Інтернети зруйнували такі механізми у щось подібне до наступного:

 1. Щось у Америці або Японії стає популярним та починає заробляти гроші.
 2. Підключаються інші спільноти, і створюються порнографічні імітації, що тягнуться як чайки за риболовним траулером.
 3. Хтось купує права, локалізує, розкручує та перепродає.
 4. Руйнування фуррями.

Існують випадки зворотнього та паралельного руйнування, коли руйнування іде одночасно у зворотніх напрямках, та одночасно двома способами. Найбільш екстремальним випадком руйнування вважається саєнтологія, яка руйнує усе до рівня залягання нафти у земній корі. Рідкіснішим прикладом є Сейлормун, створений в Японіі, потім зруйнований в Америці до Супер-Крихіток, а потім комерціалізований і проданий назад у Японію, щоб вони його там вже зовсім доконали. Лулзологісти також працюють на уточненням впливу китайців у руйнуваннях, та вводу відповідних коефіцієнтів у модель.


Православна теорія лузлів[ред.]

Для православних (так само як і для євреїв та мусульман) джерелом і творцем усіх лузлів у світі є Бог. Навіть його ім'я на старослов'янській (Бог=Благ) на це вказує (адже благо просто означає лузли).

Альтернативні теорії лулзів[ред.]

Теорія дискретного розповсюдження порнографії. Місце, де утворився лулз, швидко насичується порнографією, у результаті інші якості перестають існувати. Теорія може виявитись правдивою, оскільки вже існують емпірічні дані, що її підтверджують.

Квантова теорія відносності лулзів. Теорія, що на відміну від загальноприйнятого односпрямованого розвиття лулзів, постулює ціклічно-коливальне їх перетворення. Поки що є єдиним задовільним поясненням, чому інтернети ще не зруйновані нафіг.