Луценко

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Югочка)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
сабж
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення

Луценко Юрій Віталійович (позивний Юга, він же «мєнт», він же «Луцик», він же «Термінатор», “Луцій”) народився 14 грудня 1964 р. - помер не дочекаємося - метальник телефоном в поліцію, літун на державних літаках, боєць Чорновецьку по яйцям, груша Шуфрича, мрія логопеда, основний персонаж 95-го кварталу та просто відомий пошановувач пива.

Через якусь бюрократичну помилку займав крісло міністра внутрішніх справ з 2005 року (за виключенням короткої епохи Цушка) по 2009 рік

Нині перебуває під вартою в доброму і затишному Лук'янівському СІЗО

Якщо вірити гуглю то мем "Югочка" у цих ваших тирнетах з’явився 01.10.2008 року завдяки незабутній Тетяні Монтян [1]

Рідне місто. Походження[ред.]

Рідним містом Юги британські вчені вважають Рівне, що на Бандерівщині

Походить поцієнт із скромної працьовитої трудової сім'ї спочатку Другого, а згодом і Першого секретаря Рівненського обкому КПУ.

Працював інженером на заводі "Газотрон"

Коротко про ясне[ред.]

Як міліціонер сабж ніякий. Зате такої маси лулзів не надав навіть Льоня Космос, не говорячи навіть про таких грандів як ПІДЕР. Як і інші політичні повії фігури, міняв погляди та партії як шкарпетки. Спершу активно світився в акціях "Україна без Кучми", був соціалістом, згодом перейшов до Ющенка (точніше, став польовим командиром Майдану), потім інкубував Народну Самооборону, яку одразу ж продав Пасічнику в 2006-му році на надцять місць в парламенті.

2010 аґітував за Залізну Косу, тому що власна сила знаходилася в дуже глибокій дупі кризі .

Одною із особливостей є неправильна вимова половини алфавіту, що додавало шарму бувшому головному і найсуворішому Дяді Стьопі.

Отаман Вочевидячки нагадує, що "Югочкою" пана міністра називають саме через цю особливість.

Юра і Кучма[ред.]

З 12.2000 р. Юrі стало зрозуміло, що говорити ротом – це не мішки вергати так далі жити не можна і він виринає у іпостасі співголови акції "Україна без Кучми". Акція закінчилася неепічними люлями для рядових учасників та тривалими строками перебування у СІЗО для нерядових. Як не дивно, нашого героя оминуло як перше, так і друге. По інтернетах злі язики розпускають чутки, що Шкіль унд компані потрапили на Канари саме завдяки показам Юги, але всім по цимбалам. І ось настав зоряний час – Югочка став народним депутатом України 4-го скликання від СПУ. Прославився не словом а ділом – замість нікому не потрібних законопроектів подав президенту Леоніду Кучмі «зроблені рідними руками»ТМ личаки. Чи то у Данілича не було вже місця у шафі, куди засунути Югин креатифф, чи то не оцінив Гарант потуги нашого рукоблудадільця, але подарунок він принципово залишив на трибуні.

Юра і мєнти[ред.]

З часом наш сабж зрозумів кілька простих істин:

- щоб подолати мафію міліцію – її треба очолити;

- мєнта можна натягувати безвазелінукарно лише будучи його вищестоящим керівником;

А тому, він не сильно опирався коли у лютому 2005 року був призначений міністром внутрішніх справ. Сказати що «міліція з народомТМ» фаломорфувала – це не сказати нічого. Югин попередник на посту міністра внутрішніх справ з такого горя прийняв іслам, вистреливши собі двічі в голову з табельної зброї. Цей приклад так надихнув Югочку, що він роздав over 9000 одиниць нагородних пістолетів усім свої друзям. Просто про всяк випадок, а раптом згодяться...

На посту міністра Югочка реалізував мрію кожного більш-менш адекватного автомобіліста України – ліквідував ДАІ та її інфраструктуру (стаціонарні пости на в’їздах та виїздах з міст). Підлеглі не завжди могли адекватно оцінити креативну діяльність свого міністра, а тому мали місце прикрі випадки [2]

Юра і бандити[ред.]

Простий народ на майдані неодноразово ловив мультиоргазм від гасел «Бандитам - тюрми». Емоції дещо протилежного спектру ловили, так звані, «донецькі». Югочка розійшовся так, що Арні Чорна Борона міг пишатися - почесне звання «термінатора» підхопили достойні руки які нічого не крали. Югочка організував справжню травлю "донецьких": Янукович пересиджував «судний день» у Карлових Варах, Рінат Леонідович – у Монте-Карло, іншим дісталися третьокласні місця – яма в лісі, бетонна труна і т.п. Результат акції – epic fail, але кого це грає?[1]

Юра і Син Президента[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Ось на такій Таврії їздить син нашого президента

Першим скандалом Луценка стала тачка сина Бога Президента Пасічника. Суть справи була в тому, що син президента їздив на машині, на яку сім’ї Ющенків треба було б взяти кредит (згідно декларації), а пікантності додавало особливе нахабство - чешські номерні знаки, не зареєстровані в Україні. Ніякого техпаспорту не було і близько, але всім похуй. Крім Української Правди. Вони мізки президенту та синку проїбали до самої основи, знайшли зйомну хатинку Андрія і ще багато чого, і Ющенко Вітя таки висрав гору цегли.

При чому туту Юга? Коли всі зрозуміли, що начебто хуйня якась, малята, вийшла із машиною, та і із журналюгою якось не так обійшлись, з’явився доблесний головний ДАЙішник і виписав штраф на 17 грн в прямому ефірі 1+1. Ось так, дорогий анонім, ти можеш ввезти похуй яку тачку, похуй звідки, гоцати на ній і заплатити за все 17 грн. А хулі?

Згодом після чергового спілкування чи то з колегами, чи то з журналіздами, наш сабж роздуплився, що впоров дурницю - не має права міністр внутрішніх справ виписувати протоколи про адміністративне правопорушення та накладати адмінстративні стягнення, бо для цього у нього є over 9000 підлеглих з відповідними повноваженнями. Ось де проявилася відсутність юридичної освіти у колишнього головного конструктора заводу "Газотрон" (остання посада на якій у Югочки був більш-менш реальний шанс принести користь цій країні).

Юра як Митець[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Schnapps macht frei

Скандал вийшов знатний. Міжнародний, крупний, смачний та ще і із п’янкою. Луценка чогось понесло в Німеччину. І чи по дорозі туди, чи там, чи перед аеропортом, нажрався наш Нео як чіпок. Ну фріци його і не пустили в літак, а то почав би ще стоп-кран шукать. Звичайно така антигостинність образила тонку душу міністра і він почав дискутувати із поліцією. Основними аргументами в дискусії були удар в хуй пах поліцая, удар жінки-поліцейського і кульмінація - митання телефону в представника закону.

Опісля колеги спакували мандрівника, потримали трохи і, подумавши про перспективи перемовин із Україною, швидко забили на все і відпустили страждальця. Потім вони все підшили, переклали і передали... Ну ясно, що в нашу міліцію. Звідки ніщо нікуди не вийшло. Гівна кипіли ще довго, особливо Партія Рингтонів - обвішували трибуну, надували кульки і щоки і т.д. 95-й квартал на півроку вперед написав собі старих нових жартів, а прості юзери - купу фотожаб. Але всім стало похуй, і Тюлька відмазала свого протеже, і нікому нічого не було. Отака хуйня, малята.

Юра як Літун[ред.]

Луцик вирішив згоцати з пацанами (а може бабами - хз) в Крим. Ну не годиться міністру великої держави летіти якимось там бізнес класом - от і взяв він якись там літальний апарат потестувати. Треба ж хазяйство в порядку держати. На відміну від Миколи Бетмена нашому герою нічого не було, як і всі інші рази (див. далі).

Юра як Боєць[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
а тут йому пощастило менше

Після довгих взаємних звинувачень та клоунади із здачею крові та підтягуванням на турніку пан Югій, як солідний силовий міністр, вирішив раз та назавжди продемонструвати хто тут головний та упиздив горе-космонавта по яйцям. Прямо на засіданні РНБО. Це доставило всім неймовірних лулзів, окрім мабуть самого потомка Марсіан. Доречі ось його версія подій в аудіо. Еnjoy.

Загалом інцидент породив дві фрази, які до цих пір вражають своєю меметичністю - "брехун і просто падлюка" у виконанні сабжу та "два удари в місця, якими чоловіки зазвичай пишаються" у виконанні інопланетного мера.

Юра як Груша[ред.]

{{#if:kWxKhgkEYgw|{{#ev:youtube|kWxKhgkEYgw|200|18}}|Помилка!
SD відео не вказане!}}
(link)

Доволі нестандартна роль Юри - роль жертви - далася важко. Тут все вийшло як у осьовиків - осьовик їздить доки не зустріне другого осьвика. Ось і трапився Нестор Щуфрич на життєвому шляху Юги. І трапився відразу після ефіру у Шустера (де була нехила словесна перепалка). Нестор наздогнав жертву в коридорі і впиздив по їбалу. Всі були щасливі. Інтернети радісно гуділи як вулик бджіл навесні. Шуфрич позував на невидимому коні та хизувався своєю непристойних розмірів недоторканністю.

Луценко звичайно ж висирав пінобетонні блоки, пропонував вирішіти "по мужськи", "без недоторканності", але як завджди всім стало похуй і нікому нічого не було

Усьо Ще не всьо Ще раз усьо[ред.]

Таки зняли. Хух бля. Сьогодні 28го січня 2010. Наконєц-то. Зняли 231м голосом. Комуняки та Литвин (який якби в коаліції) теж там були. От тобі, анонімусе, і коаліція для Зека. Хоча хитрЮля миттєво придумала найобку - зробити його першим замом його ж самого і заодно виконуючим обов’язки. Хоча він і залишився головним в тій шарашці уже не залишився, але всім ясно всім і так давно ясно, що все дуже хитко і треба думати власною дупою про власну дупу, а не слухати Луцика.

В СІЗО[ред.]

N9yka Ljybov.JPG

Няў! Ця стаття переповнена любов’ю та обожнюванням. Якщо хочеш — додай ще!
Юґік! Деґжись!! Ми з тобоЎ!!! Бандеґштат Ґівненщина

{{#if: | [[Категорія:{{{cat}}}]] }}

Епіграф[ред.]

"До этого, когда приезжаешь в ИВС - это маленький такой нюанс, ты проходишь пропускник, где старшина говорит тебе: снимай штаны, трусы, и наклоняйся вперед, будем смотреть, что у тебя там сзади. Нет ли у тебя "торпеды", - вдруг ты несешь с собой наркотики в камеру, или нож? Это такая процедура унижения. Конечно, когда я представляю Луценко в этой процедуре, министра внутренних дел, - мне его сильно жалко",- отметил Бродский. [3]

Юра порушив підписку про невиїзд - а цього лишень і чекали його доброзичливці. Враження від Нового року в СІЗО (Журнал "Кореспондент", без перекладу)

8.02.2011[ред.]

"В тюрьме все чувствуешь концентрированнее - белизну снега и хвост крысы, вкус свежего черного хлеба и рукопожатия поддержки в коридоре. Но, особый контраст я испытал на шестой неделе ареста, когда, наконец, получил от друзей книгу "Записки украинского сумасшедшего" Лины Кoстeнко. Все время до этого, долгие 38 суток, прокуратура мной практически не интересовалась, ни уголовных дел, ни книг мне читать не давали. Поэтому я был обречен на просмотр телевидения (репертуар, правда, ограничен, нет 5 канала, ТВi, 24 канала). Никогда в жизни я еще столько не смотрел телевизора, и никогда еще не было так противно на душе от увиденного! Никогда в жизни я еще столько не смотрел телевизора, и никогда еще не было так противно на душе от увиденного!

Пропал не только украинский язык, пропала Украина. Даже в Новый год - что было из украинского в программах? Только неустанная Сердючка плюс бесподобный "чтец-декламатор" лжи о победе над кризисом Азаров. Все!

Почему на традиционных "голубых огоньках" мы слушали поздравления не нашим героям? Неужели у нас не было победы Шахтера, Кличко, юбилея театра им. Франко, в конце концов - народных звезд Х-фактора? Почему карнавал идиотизма мыльных постановок идет исключительно в российских декорациях? Почему теперь даже в сатирических шоу, кроме чудом живого 95-го квартала, нас натужно пытаются смешить персонажами в российских погонах и под российским гербом?

Не хочу, чтобы их войны на Кавказе, расистские погромы возле Кремля для рабской желудочно-ориентированной жизни формировали через ТВ будущее моей страны

Не спасает ситуацию наличие отдельных проявлений украинского. "Різдвяні звізди, колядки, шопки і Меланку з Країни мрій Скрипки" зажигают сердца. И все же, это скорее разрешенная резервация для детей и туристов. В такой мизерной пропорции украинское на праздники позволяется как легкий акцент смеренной колониальной Хохляндии.

Я вовсе не русофоб - с удовольствием читаю и говорю по-русски. Я просто не хочу, чтобы их войны на Кавказе, расистские погромы возле Кремля для рабской желудочно-ориентированной жизни формировали через ТВ будущее моей страны. [4]

14.02.2011[ред.]

"Это был год лжи, насилия и грабежа, небрежно замаскированных имитацией реформ. Хотелось бы передать ему (Президенту Украины Виктору Януковичу), что, принимая решения, убивающие жизнь людей и страны, он должен помнить, что, когда Муму выплыла и выжила, она стала собакой Баскервилей", - сказал Луценко [5]

...На вопрос о том, готов ли он к тому, что может сесть в тюрьму на несколько лет, Луценко ответил: "В стране победившего криминала министр внутренних дел, который не играл в поддавки, должен априори быть готовым к тюрьме".

Он также рассказал, что сделает сразу после того, как выйдет на свободу. "Первым делом поцелую жену - и за неотпразднованный юбилей, и вообще за все, что она вынесла. А после этого возьму сыновей - и в баню", - отметил он. [6]

А, може, Юга все-таки мав рацію?[ред.]

Ряд украинских экспертов и политологов назвали наибольшим достижением Виктора Януковича за год президентства - декларирование реформ. Все другие тенденции и события, по их мнению, носят негативный характер. Также большинство экспертов выразили мнение, что за год правления Виктор Янукович приблизился к диктаторскому режиму так, как Леонид Кучма в последний год пребывания на посту главы государства. [7]

Ще ТУТ[ред.]

Примітки[ред.]

  1. Залишилося лише тішитись, що нерви у них всіх уже не ті...

В інших інтернетах[ред.]