Троль

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Oblivion large troll-1.jpg
Канонічне зображення троля
Схема еволюції тролів у World of Warcraft

Троль - міфологічна істота, поширена у фентезійних світах, а також іграх і кінематографії. В інтернетах тролем називають особу, яка своїми діями (явно провокуючими) підштовхує інших до конфлікту. Форуми, коментарі в новинах (особливо анонімні без реестрації - найвища троленямка, між іншим), вконтакте - це осередки, які притягують тролів в пошуках хліба насущного. Троль може зруйнувати будь-який затишний куточок в інтернеті, починає діяти в залежності від атмосфери та загальної тематики і менталітету присутніх. Якщо сайт про тварин - будьте певні, троль почне згадувати історії про дівчат, розірваних на шматки зграєю дворових псів. На форумі автомобілістів він розведе срач на тему переваг машин з правостороннім кермом, або почне тему "остання модель форда - гівно" (звісно, в темі шанувальників данного сабжу). Основна перевага тролів - їх цілеспрямованість. Вони ніколи не тролять на "широке коло тем" - тільки точкові удари по точних цілях.


Породи тролів[ред.]

Достовірно відомо, що тролі бувають товстими та тонкими. Отаман Очевидність підказує, що найменших розумових зусиль потребує товстий тролінґ - власне, такий вподобали маленькі діти. Його зброя - це московський мат та образи. Набагато цікавішим є тонкий тролінґ - аби вдатися до нього, потрібно володіти хоча б початковим рівнем красномовності, а також хоч трохи розбиратися в предметі тролінґу. За тонкими тролями, попри віруванням більшої частини інтернет-піплу, зазвичай ховається розумна, іноді навіть інтелігентна людина, якій або не вистачає гострих відчуттів і гумору, або ж яка в глибині душі хоче провчити зарозуміле бидло.

Користь з тролінгу[ред.]

Безперечно, будь-який ідіот запитає: "нахуй нада" це джерело негативу (лайна), яким власне являється тролінґ. Відповідь очевидна - це смішно, all for lulz, baby, it's all about lulz!. Так, нескінченно весело дивитись, як 15-річні дівчатка, захлинаючись у сліпій ненависті і приступі люті, генерують море матюків. Звеселяє душу, коли малолітнє бидло кричить, як воно "таких пиздило та пиздить щоденно". До сліз в очах та кольок у животі смішно читати гнівні викрики огрядних жіночок (35+ років, судячи з аватарів), що клянуть та погрожують міліцією. Якщо скуштуєш раз і сподобаеться - вже ніколи не позбудешся цієї поганої звички, і години, проведені в інтернеті, будуть присвяченні лише їй. [1][2]

Боротьба з тролінґом[ред.]

Голодомор для троллоти!

Перш за все - усім відоме правило: не годуй троля! Простий ігнор діє на троля, як ніж в серце, зводячи всі його намагання коту під хвіст. Чудовим засобом, та певно найдієвішим, є банхаммер, яким троль отримує від модератора по голові, руках, своїй пухнастій дупці (вибрати вподобаний варіант і клацнути "Ban")

Гелерея[ред.]

Гелерея[ред.]

Особлива галерея, присвячена найпопулярнішому тролфейсу

Їх мільйони!

Примітки[ред.]

  1. Тут можна посперечатися - чистокровних тролів, які постійно тільки цим і займаються, в світі можна перерахувати на пальцях рук і ніг. Більшість займаються цим ситуативно, коли їжа сама проситься "на хуєц".
  2. Можу вказати для приклада тисячi анкет вконтакте створенних заради однiэi мети-щоденного лютого троллiнгу