Укидання гівна на вентилятор

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вдалий вкид лайна покрив яскравим потоком проміння діареї усіх присутніх

Вкид гівна на вентилятор чи Накид лайна у вентилятор - явище, запозичине з культури Піндосії. У широкому розумінні означає дії, котрі привели до неочікуваного шокуючого результату.


З точки зору експертів[ред.]

Британські соціологи неодноразово досліджували цей феномен в інтернеті. Ось уривок з однієї дисертації:

{{#if:http://www.expert.ru/articles/2007/02/09/nabrosy/%7C

Є у блогосфері такий термін як «вкид на вентилятор» (в розширеному варіянті зазначається, яка саме смердюча субстанція підлягає вкидуванню), або ж просто «вкид». Один із експертів запропонував визначення вкиду, як «свідомої провокації, яка передбачає максимально різку реакцію».

{{#if:http://www.expert.ru/articles/2007/02/09/nabrosy/%7C

http://www.expert.ru/articles/2007/02/09/nabrosy/{{#if:%7C, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Укидання гівна на вентилятор|Гайдлайнс|}}

Вправу закінчив. Вкид проведено. Рядовий Сидоров.

Найбільші вкиди[ред.]

  • Якщо турбіну вважати велетенським вентилятором, то 26 квітня 1986 року технологи Чорнобильської АЕС провели найбільший у світі вкид лайна на вентилятор. Окремі часточки лайна розповсюдились по усьому світу, навіть у Антарктиду залетіли.
  • Зроблений піндоськими ЗМІ вкид гівна на вентилятор по відношенню до стосунків між Монікою Левінскі та Біллом Клітором Клінтоном, за думкою деяких експертів, привів до початку війскової операції Піндосії та НАТО у (ще тоді поки) Югославії.
  • Якщо вірити моїм батькам, то 25 серпня 1991 року стався найбільш смішний вкид гівна на вентилятор принаймні за всю історію Донбасу. Наш гарний знайомий заклався з сусідом, що він буде пісяти на вентилятора, і на нього нічого не повернеться. Експеримент провалився, але залишив неповторний слід у душах всього мікрорайону. Як в душевному, так і в фізичному сенсах (хто не встиг відійти).


Екранізація[ред.]

Процесс екранізовано в мультсеріалі "Бівіс і Батхед", в епізоді "Нічна зміна" (Closing Time, S03E26), коли ці нащадки давніх москалів почали кидати в вентилятор різні продукти життєдіяльності їх місцевого McDonalds'у.

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Увага! Можливий конкретний вкид!

УРЖ[ред.]

У світі флори і фауни є наочна ілюстрація теми.

Бегемоти, виходячи вночі на огрядні прибережні пажиті, нагулявши жирок, позначають територію шляхом повернення зайвого азоту в ґрунт, обертаючи маленьким, але швидким, бля, хвостиком.

Обертання хвоста взрізає тугий струмінь гівна бегемота, обертаючись зі швидкістю over 9000 раз на хвилину, чим і діставляє добрива на максимально можливу площу. А ще бегемоти пасуться великими сімейними групами.

А ще так розважаються носороги. [1]