Форсед мем

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Stub.png Стаття стовідсотково недописана, і в неї треба пододавати ще багато-багато чого.

Форсед мем (англ. forced meme) — мем, що виник у результаті грубого піару чогось, що певний «піараст» [1] хотів би бачити меметичним.

Зазвичай, піар (з точки зору піараста — «популяризація») здійснюється доволі незграбними методами, як-то флуд [2] та вайп [3], але існують виключення.

Один із способів «форсування мему» є множення семенів. Це коли «піараст» штучно двоїнить-троїнить і т. д. — свою «світлєйшу особу», веде активний діалог сам із собою, а у стороннього спостерігача складається вреження значної активності на ресурсі. Коли семен залогінюється, він, як правило, категорично відкидає свою участь у «діалозі» з метою форсування «мему».

Зразки форсед-недомемів[ред.]

Примітки[ред.]

  1. У 95 % випадків піараст — одна особа. В інших 5 % це група школярів.
  2. Флуд (читається як [флад] — від англ. «повінь» чи «потік»; мається на увазі штучно створений словесний потік десь у тредах з метою пропхнути певну думку, слово, особу.
  3. У даній статті під вайпом мається те значення слова, коли тред насичується масою «лівих» повідомлень, при цьому «корисна» інформація штучно переміщається вниз, витісняється за обсяг чи то сторінки, чи то певного обмеження для читачів.