Словник/Ц,Ш,Щ

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Цап-відбувайло)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Цап-відбувайло[ред.]

Зразок сабжу

Цап-відбувайло — стародавній мем, який існував ще в старожитні часи, згадується в Біблії. Вже в ті часи люди намагалися перекласти свої помилки на плечі інших, в даному випадку — на бідну тварюку. Хотів бідолашний цапик, чи не хотів: призначили — відповідай «згідно із чинним законодавством». І грохали тих цапиків на жертовниках в ім'я справедливості.

А також, у москальському РЖ — «козел отпущения»

Цілодобовий[ред.]

Цілодобовий — форсед мем, що означає «зроблений із цілого дуба». Лінгвістичне відкриття зробила якась росіянка, а потім цю новину було поширено через Укрбаш.

А ось і сама цитата:

{{#if:|
Розказував знайомий (росіянин)

— Їдемо ми в потязі з жінкою і сином з Росії в Україну. Ось перетнули кордон і ввімкнули радіо(звісно українське). Ну от я і запитую сина „Ти щось розумієш, про що розповідається?“
— „Нєа!“ — каже син. Тоді я запитав в дружини, на що отримав відповідь — „Канєш панімаю!“. Кажу: „Переведи, от наприклад слово — цілодобово.“
— „Цілодобово— ето сдєлано с целих дубов!“))

{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Словник/Ц,Ш,Щ|Гайдлайнс|}}

Цигани[ред.]

цигани
Джек Горобець — кумедний православний циганський пірат

Цигани — кумедний народ православного віросповідання. Відомий своєю кумедністю — піснями, плясками, ворожінням і т. д.

Серед циган поширена легенда про святого цигана, який украв один з цвяхів, яким мали розпинати Спасителя, за що Кумедний дозволив їм робити все, вони хочуть.

В Мережі давно ходять казки про те, що Джек Горобець з фільму Пірати Карибського Моря — це англійський циган-пірат, який має реальних прототипів серед циган XVII ст.

Ширка[ред.]

Ширка — скорочення, яке означає «широка коаліція», тобто коли єднаються політичні сили, які вважають протилежними. Останніми роками було два варіанти «ширки»: Дона та Юща або ж Дона та Юлі.

Інколи, коли хочуть сказати, що людина у курсі подій в українській політиці, кажуть: «він розуміє різницю між ширкою та оркою».

Шо[ред.]

Шо - найпоширеніше українське слово, поряд із "геканням" - один із двох головних націоналних ідентифікаторів українців для сусідніх народів. Дехто вважає, шо сабж зьявився в результаті русифікації літературного "що", але не хвакт. Універсалне слово, шо залежно од інтонаціі, розділових знаків та місьця в реченьні набуває цілих гнізд універсалних значінь: Значіньня:

  • Шо (без додаткових знаків) - слово-замінник будь-якої одповіді на поставлене питаньня.
  • Шо... - коли адресат змушений одповісти на зверненьня, але не має такої охоти
  • Шо? - в перекладі на общепонятний: "ізвінітє, но я нє сафсєм понял ваш вапрос, но падазрєваю, что ви імєєтє тайний неґатіф па атнашенію ка мнє, но с друґой старани, я нє імєю бальшова желанія атвєчать на нєво"
  • Шо! - засіб психологічного захисту, призначений нейтралізувати можливу аґресію в свій бік
  • Шо?! - "та не треба" - соромьязлива одмова од навьязливоі уваги

Шустер[ред.]

Савік Шустер (Изя Сава Шустрий) Расовий єврейський український теле ведучий політичних гоп шоу, що стали мега популярним в цій країні після помаранчевого пуншу путчу в 2004 році , і крутилися по зомбоящику.

Також відомий своїми, здібностями футбольного коментатора яких чесно кажучи у нього ні хуя разу нема, але сабжу пофіг бо бабло все-одно платять а народ все стерпить.