Школота

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Школярі в Затишненькому звуться хитро: ШКОЛОТА.

Демотиватор такий демотиватор!


Це самий звичайний луркойобський сленг, де, наприклад:

 • Політики = Політота
 • Фільми = Фільмота
 • Ігри = Ігрота
 • Школярі = Школота,
хто не зрозумів — може продовжувати.

Школота - особливий підвид користувачів Інтернету. Однак "школота" - це не обов'язково школярик 8-9 класів, якому батьки провели безліміточку. В основному "школотою" називають юзерів, в яких IQ нижче за плінтус на пам'ятникові Тягнибокові, і які зайняті чим завгодно, тільки не справою (читай - зайняті дитячими проблемами).
Ті, хто пам'ятає совєцькі реалії, часто звуть школоту "піонЕрами" [1]:

{{#if:Фаіна Раневська|
ПионЭры, идите в жопу!
{{#if:Фаіна Раневська|

— Фаіна Раневська{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Школота|Гайдлайнс|}}

У цій статті

описується не той нормальний, адекватний прошарок української молоді, якому за віком і чинним законодавством належить ходити до обов'язкової загальноосвітньої десяти- (чи одиннадцяти-, чи дванадцяти-, як там вирішать у Парламенті) -річки, отримувати там знання, іншими словами, вчитися. Тут ми говоримо про отой дикий смерч, що, неначе сарана, налітає на оті Ваші інтернети, і в них — інтернетах — сере, і сере; сере, і сере; і гидить, і гидить... Оце-О ми й називаємо добрим іменем школота.

99.99 ознак школоти[ред.]

 • Люта і дуже скажена ненависть до представників школоти
 • Люта і дуже скажена віра в школотливість опонентів
 • Основним аргументом в суперечці є: "Ти ше не доріс"; власний вік люто приховує, на аватарки поміщає якихось суперменів із амиригоцьких бойовичків чи няшних япосівських мультиків
 • Знає... Та, практично, ні хріна не знає. При цьому робить вельми надутими щічки і сперечається до кривавої піни з рота
 • Фапає. Постійно - і ніколи, і нікому, і ні за яких обставин в житті в цьому не зізнається
 • Гидить в Інтернеті, де тільки бачить, чує, може; коротше — скрізь, куди добрався.
 • Най-най-перший кандидаД в газенваген з точкІ зорА Grammar Nazi
 • Обожнюює курити понтовий Parliament і пити понтове Revo, часом обпиваючись ним до стану перманентної риготні
 • Обов'язково вступить у яке-небудь лайно туди, куди хочуть їх батьки, і, як правило, стане бидлом чи офісним планктоном, що, в принципі, не виключає, а, скоріше, навпаки — підкреслює одне одне

ІГРИ[ред.]

Ці ваші школярі цінують в іграх насамперед «грофон» і «екшен», а не геймплей, сценарій, прихований зміст і іншу, улюблену тру'-задротом, е-духовність™. Недолюблює школота у визнаних досвідченими критиками кошерними іграх уроки історії, математики, геометрії, логіки та іншого, що вони начебто повинні вчити.
Особливою популярністю у школярів, за вишепреведенние причин, користуються Crysis, GTA, і тому подібні, модні в [вставити рік] yoba-гами, геймплей яких складається з тиску на 2-3 кнопки по черзі, крові, їблі і бабла.
Основний парадокс полягає в тому, що дозволити собі комп, здатний тягнути таку «графіку», школота не може за визначенням. Тому часто грає в Нітфоспіт-3, зате до дрібниць знає особливості 8-ої частини і дату виходу 9-ої, яка у нього не запуститься в принципі. Тим не менше, коли батьки таки купують школяреві новий комп'ютер, він завалює всі місця свого проживання постами виду «тато мені купив взяв се новий крутий Тача», докладно описуючи конфіги і в кожному наступному своєму повідомленні нагадує про свою нев'їбєнну крутість. Ще більше понтів школярі отримують ділячись з однолітками порадами про те, як вони розганяти машину до двократної продуктивності, в той час, коли насправді сцуть навіть зламати пломбу і зняти кришку. (Хоча, для неекстремального розгону системи знімати кришку зовсім не обов'язково, достатньо зайти в біос,але школоті лінь юзати словник.)
Школота в мултиплеєрі і ММО-іграх - такий же рак, що вбиває всю благодать навколо себе, як і будь-який інший рак. У мультиплеєрі (зазвичай у шутерах і RTS) школота видає себе зайвою експресією і схильна до миттєвих змін у настрої, в залежності від ходу гри: Союзнику, при вдалому перебігу бою, школяр готовий робити мінет ІРЛ, а через 5 хвилин обіцяє виїбати його в рот сам, якщо гра не складеться. Всі вороги за визначенням нуби і повинні померти. У ММОРПГ, школота несамовито дрочить на статус у клані і всіма можливими способами намагається видати себе за дорослого. Спермотоксикозні школярі, які живуть 24/7 у своїх ММО-іграх, впевнені, що твінкуя — тян, і вона їм дасть ІРЛ, не знаючи що there is no girls on teh internets. У бою, школота веде себе в точності, як і в мультиплеєрі стенделон-ігор. Школоігрофаги дуже люблять слово «адекват (-ний)». Наприклад: «Набір в школоло клан! Потрібно: 1. бла-бла Шмот 2. бла-бла рівень 3. ТІЛЬКИ ОДИКВАТНІ ЛЮДИ 18 РОКІВ !!!!! 11 ». Або «Шукаю клан, <клас> <число> рівня, адекват!». Адекватні ж 18 люди прямо сплять і бачать, як би вступити в таку молоду, що динамічно розвивається гільдію, ога.
Школярі обожнюють залишати на всіх доступних для них ресурсах свою думку про гру, як правило, що є висером в дусі «афігенна суперська гра всім раджу» або «лайно, гра для дітей нечорта ніпанятно». Аргументи, до речі, в більшості випадків або відсутні, або на їх місці виступають піонерські цінності, а самі коментарі не несуть в собі абсолютно ніякої корисної інформації. Алсо, школярі грудьми кидаються на захист улюблених ігор, зрозуміло теж без жодних аргументів. Якщо ви мали необережність розкритикувати улюблену гру школяра, то він, палаючи священним гнівом, ненавистю і люттю, буде обіцяти УЇБАТИ вас у кров разом з пацанами і/або особисто виїбати всіх ваших родичів, знайомих і домашніх тварин. Втім, скористаюся нагодою захищати свої улюблені іграшки від єретиків не відмовляться і звичайні геймери, різниця мабуть лише в рівні обгрунтування своєї позиції і ступеня неадеквату.
Як в іграх, так і на форумах і ІРЛ, школогеймери представляють із себе легкодоступну їжу, хоч і досить пісну.

Гіперсексуальність[ред.]

Сферичне уявлення сферичного школярика про сферичну дівчину у вакуумі

Гіперсексуальність сабжу — хоч прихована, латентна, а хоч відкрита, і, навпаки, така, шо демонструється на кожному кроці — керує як всією поведінкою школярів, так і просто «пре» у процесі спілкування з нами ними в інтернетах. Основні теми, хто кого встиг, а хто кого ні, кому вона дала, а кого послала, закінчуються, як правило [2] досить традиційно [3].

96,5% гарантії — якщо на третій фразі спілкування тебе послали нахуй — на тому кінці школота.

Картинки з порнушкою, пруфи на порно, прищики від бажання і підвищеного тиску у спермосистемі, потоки сперми по екранам моніторів у кожному треді — це все школійо [4].

Агресивність[ред.]

Британські вчені досить давно помітили, що той самий гормон (тестостерон), що викликає гіперсексуальність, викликає також і агресивність. Досліди, проведені на білих щурах, червонодупих макаках, в'язнях в'язниці Гуантанамо на Кубі та українських школярах довели вкотре цей незаперечний факт.

Гіперсексуальний, агресивний школяр, не обмежений суворим поглядом директора школи і паском тата, вириваючись на простори інтернетів, стає в них справжнім інтернет-бійцем. Оскільки сам він під віртуальними катуваннями ніколи не зізнається, що є школярем, починається масовий (бо школярі в зграї почуваються якнайкраще) жирний [5] тролінг

При цьому абсолютно неправославний безпросвітний і неблаговістний мат, мат, мат і мат, атже словникового запасу катма...

Непримиренність[ред.]

Відсутність словникового запасу, і, як наслідок, високоінтелектуальні діалоги [8] — усе це абсолютно не значить, що школяр залишить останнє слово за опонентом. Ні, матюкатися до останнього подиху, до останньої краплі слини — і посрати, правий ти, чи ні.

Школярі про себе у соцмережах[ред.]

Таких груп в соцмережах over 9000

Алсо[ред.]

Автор цієї статті - школота. Щиро ваш, К.О.

Середньо-статистична реакція школярів на будь-що про школярів[ред.]

{{#if:|
Андрюха Герасимов

вас, уёбищ нахуй, пиздюки,пиздарасы сраные

{{#if:|

— {{#if:|, }}

}}}}

{{#ifeq:Школота|Гайдлайнс|}}

...Ну, десь приблизно отак.

Примітки[ред.]

 1. Проте, у слова "піонер" — буквально, ПЕРШИЙ — є ширший діапазон змісту - від військового до субкультурного.
 2. А аргументи у школярів закінчуються через 2,5 «нормальні» фрази
 3. «Іди на хуй»
 4. Такий самий луркойобський мем, синонім школоти
 5. Для тонкого тролінгу в голові слід мати трохи більше звивин, аніж смужка від бейса
 6. Явище, характерне для українських інтернетів
 7. УРЖ, увесь обсипаний прищиками-«хотюнчиками», школярик боїться підійти до дівчинки і запропонувати їй щось більше, аніж «дай списати дома́шу», а тут можна усім і на увесь світ розтрубити, що у Насті Камєнскіх криві ноги, усіх дівчаток-білявок обізвати блондинками, а усіх решту оголосити просто тупими піхвами.
 8. На зразок
  - Ну ти і хуй!
  - Сам ти хуй!