Гривня

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Юахи)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Юахи набігають, і дивляться на тебе, анон, як… Ну, ти в’їхав

Гривня (також гривні, юахи (від UAH — UA Hryvnia)) — українські гроші.

Ще в отих Ваших маршрутівках можна почути «А п’ять рублів здачі?»


Грибні — це реальність УкрНету! Вони спостерігають за Ти![ред.]

Хоча на одну гривню можна придбати аж майже чотири рублі (британські вчені стверджують, що назва пішла від американських козаків, які писали RUB, а ніяк не від того, що хтось колись рубав кавалок із золота чи срібла), багато сала за гривню не купиш, в метро чи маршрутівці не проїдеш, і взагалі.

1 uah = 0.125 l of petrol а ля АІ-95, це чуть більш як півсклянки (ґранчака) станом на
грудень-2010,  приблизно 0,043 л "казьонки" "Хлібний дар".

Хто хоче продовжити розрахунки — пишіть в Портал спільноти, дам секретну формулу.

Історія виникнення[ред.]

йде своїм корінням в далеке минуле.

Коли справжні козаки носили «спартівні кастюми», розмовляли між собою на цікавенній суміші москальського діалекту, блатної фєні та різних доінтернетівських мемів і займалися переважно тим, що чіпляли розчепіреними пальцями одвірок (в ті буремні роки це називалося «пальци-вєєром, аж касячкі зацепляєшь»), випилюванням собі подібних, і збиранням пращурів гривень — баксів і купонокарбованців — у менш крутих козаків на базарах і теренах України.

До історії народження гривні приклав руки, які нічого не крали, Пасічник.

На самих гривнях с суворому стилі соціялістичного реалізму із елементами раннього українського барокко зображені кращі люди Цієї країни.

Люди, яким вдавалося назбирати десь багато гривень, незважаючи на малу вагу останніх серед японських банкірів, не вдавались до суму, а всіляко розважалися, обмінюючи сумовиті папірці з портретами Героїв на різні радощі життя (справжні козаки тоді називали їх ніштяками).

А, назбиравши не одну валізу сабжу, намагалися їх швиденько поміняти на Евро — і на Летовище!!!


Усі найкращі представники народу аж впритул до Проффесора стверджували, що з моменту створення гривень неуклінно чомусь падає. У зв"язку із означеним вище, автор просить усіх справжніх аматорів гривень дописати статтю, доки сабж не впав зовсім.