Made in China
Made in China (англ. "зроблено виготовлено в Китаї", школ. "Маде ін Чіна", "Маде ін Схіна") - надпис, якись зустрічається трохи менше, ніж на всіх товарах і вказує на те, що виготовлений цей товар ніде інде, як в КНР.
Звідки взялося[ред.]
Після розпаду совка виробництво в постсавєцких країнах почало різко падати до нульвовї позначки. Товар, який вироблявся на нечислених підприємствах не міг забезпечити потреби людей. Тому ринок завалили товари іноземного походження, які навіть після митних зборів коштували дешевше наших. Хоча і в якості в основному поступались. Спочатку це були в основному турецькі речі. Але потім, в середині дев'янотих товари китайського виробника потіснили всі інші разом узяті. На будь якій речі обовязкова мала бути бірка з заповiтним написом "Made in China". Китайські товари проникли у всі галузі. Це були і іграшки, і одяг, і побутова хімія, і їжа. Список можна продовжити, але всім і так ясно... Китайські товари відзначалися дешевизною і неякісністтю. Але збіднілому народу було пох на друге і вони кілотоннами купували їжу, якою травилися, речі, які рвалися і техніку, яка ломалася. Хоча потім все таки продукція ставала трохи якіснішою.
Меметичність[ред.]
Зважаючи на вищезгадані особливості китайських товрів, мем "мейд ін чайна" може вживатися у двох значеннях:
1) Як вказівка на те, що взагалі не викликає здивування, в значенні "так і має бути".
-Я купив фінський телефон "Нокіа"!
-Мейд ін чайна?
-Ну звісно...
2) Як вказівка на низьку якість товара:
-Бля, плеєр накрився
-Мейд ін чайна, хулє....
Сьогодні[ред.]
А що сьогодні? Ситуація та сама. Просто приголомшуюча більшість товару завезена в нашу (і не тільки) країну з Піднебесної.Якщо ти не голий, то на тобі зараз приблизно 90% речей - китайські, Анон. Можеш пересвідчитись. Так само як і клавіатура, і мишка і монітор і системний блок разом з усією його начинкою. Залишається лише дивуватись, як вони можуть виробляти такий колосальний об'єм товару. Нещодавно до цього додалися ще й китайські машини, як то "Чері" чи "Дайхатсу" "Джилі"[1][2].Іноді, вони не надійніші за рідну Таврію, але ж ІНОМРАКА! Бидло ведеться. Але дивлячись на те, як китайці штампують китайців можна трохи перестати дивуватись... Незважаючи на всі заходи, аж до безкоштовних кондомів, їх кількість скоро досягне 2 мільярдів. А як нам підказує історія, як тільки китайців стає більше, ніж дохуя вони завжди починають війну. Тому треба бути готовими. Хоча дивлячись на кількість китайців на вулицях міст всього світу, можна зробити висновок, що їм і воювати не буде проти кого. Тупо поміняти прапори на адміністративних будинках.
Примітки[ред.]
- ↑ Школота детектед! "Daihatsu" - японський виробник автомобілів, при тому сама фірма існує більше ста років, навіть виготовляла десантні кораблі для ВМФ Японії, але кому яка різниця?
- ↑ Ну лан, тоді "Maple". І дайхатсу з'явилися на наших дорогах недавно, що й зьило з пантелику анонімуса...