Гриценко

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повністю Гриценко Анатолій Степанович

  • народний депутат України,
  • голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.
  • Кандидат технічних наук
  • Голова Всеукраїнської громадської організації «Громадянська позиція»
  • Голова політичної партії «Громадянська позиція»
  • Перший непрохідний - і прочая, і прочая, і прочая,
На тлі шушпанпанцира

Народився 25 жовтня 1957 року в селі Багачівка Звенигородського району Черкаської області.

Писав, що мріяв стати льотчиком, а натомість став Міністром Оборони - отакий лулз, аноне.

Ще До Того[ред.]

Фільм "Кадети" бачили? Ото, значить, сабж і був таким самим "кадетом" - Київська кадетка - не хер собачий.

Потім КВВАІУ, Після закінчення КВВАІУ у 1979 році почухав в авіаційний полк, що був дислокований біля міста Охтирка Сумської області. Пізніше мстя його цьому КВВАІУ стане безмежна - захищатиме Батьківщину саме на паркетах кафедр КВВАІУ, де й стане кандидатом технічних наук, викладачем, і прочая-прочая-прочая...

Потім - Міністерство Оборони, Управління військової освіти, яке щойно запиляли по Незалежності. Доки всі їхали вчитися до Києва, сабж ломонув - не близько, не далеко - до Пендосії.

Лулзи від Гриценка[ред.]

Слово поцієнту

У цей період був ще один цікавий епізод – навчання в Академії Збройних Сил України. Отримавши оперативно-стратегічний рівень освіти у США, я вирішив на власному досвіді порівняти зміст навчання і принципи підготовки керівного складу української і західних армій. Цікавим було навчання, але на контрасті з Університетом ВПС США, інколи психологічно напруженим. Ось один із конфліктних епізодів, про який я раніше розповідав.

«Проводиться відкрите заняття у групі слухачів, серед яких підполковник Гриценко. Присутня в повному складі кафедра оперативного мистецтва – генерал-лейтенанти, генерал-майори, полковники. Тема занять – «Стратегічна оборонна операція України проти коаліції іноземних держав». Згідно зі сценарієм, противник налічує 50 дивізій з НАТОвським озброєнням, Україна розгорнула 36 дивізій.

Мені відведена роль головнокомандувача. Викладач, генерал Суятінов, пропонує викласти стратегічний замисел на операцію. Я доповідаю:

«Пункт перший – віддаю наказ нанести вогневий удар по будівлям Верховної Ради, президентської адміністрації і уряду України.

Пункт другий – підписую акт капітуляції. Пункт третій – пускаю собі кулю в лоба. Доповідь закінчив».

Мертва тиша. Пару хвилин усі ховають очі, шок. Врешті-решт зібрався з думкою генерал Суятінов: «Поясність свій замисел?» Пояснюю:

«Пункт перший – Україні у війні протистоїть коаліція членів НАТО, загалом 50 дивізій. Альянс не може проводити операції такого масштабу без США. Це означає, що ми воюємо практично з усім цивілізованим світом. Розгорнувши на папері 36 дивізій, ми свідомі того, що не маємо техніки, щоб їх укомплектувати, до того ж за станом підготовки маємо боєздатними лише кілька батальйонів на всю армію. Керівництво держави, яке довело до такої ситуації, не має права на життя. Тому наноситься вогневий удар.

Пункт другий – капітуляція, щоб зберегти життя громадян, наші історичні й культурні цінності, майно і територію від знищення.

Пункт третій – кулю в лоба, бо соромно здаватися без бою. І соромно, що ми, підполковники, полковники, генерали, замість того, щоб вивчати реальні речі, адекватні новій ситуації у Європі, готуємося до глобальної війни і витрачаємо час на абсолютні дурниці».

Викладач оголосив дострокову перерву. Разом з іншими йду до курилки. Підходять генерали, тиснуть руку: «Молодець, нарешті, справді, скільки можна займатися дурницями?» Питаю: «А чого ж ви мовчите?» [1]

Відгадай: ХТО?

2004[ред.]

Працював у центрі Разумкова, і свідомо підтримав Ющенка.

2005[ред.]

Оце вже Воно - призначений Міністром Оборони.

Пасічник, як то кажуть, запросив - але ж Бджоли!! ніколи - підтримки не надав. З реформами - епік фейл.

Каже, що не користувався персональними дачами і палатами Феофанії, а квитанції за оплату перельотів членів родини зберігає дотепер. От би Югочці хто підказав! [2]

Дуже хотів до НАТО, але у 2006 прийшов Пиздець всіх сподівань.

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Сабж - "ЗА"!

2008[ред.]

Акуратненько випиздюханий у 2007 з поста МО, в грудні активізує створення Всеукраїнської громадської організації «Громадянська позиція», яку успішно і очолив.

Ось ВІН - Перший Непрохідний!
Він дивиться на Тебе, як... Ну, Ти в'їхав...

Ще трохи лулзів[ред.]

У 2009-му році в українських ЗМІ з'явилася інформація, згідно якої Гриценко надає громадськості і Центральній виборчій комісії України недостовірні відомості про свою освіту.

На його сайті і на сайті ЦВК вказується що 1995 року він закінчив Академію збройних сил України.

Проте, перший випуск Академії відбувся тільки в 1996 році. А демонстрований їм документ з Академії - це не диплом а свідоцтво про завершення факультету перепідготовки і підвищення кваліфікації при цьому ВИШі [3]

Після 2010[ред.]

Як Ти памятаєш, аноне, 2010 Гриценко - Перший непрохідний. В якому місці непрохідний - здогадайся сам, але, хоч "отряд нє замєтіл потєрі бойца", борня триває

Гриценко: По декларації, Янукович і далі буде біднішим від церковним мишей[ред.]

Усунувши з антикорупційного законодавства норму про обов'язкове декларування прибутків і витрат чиновниками і членами їх сімей, Президент Віктор Янукович узабезпечив себе і свою команду. Про це заявив народний депутат від НУ-НС, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко у своєму блозі.

"У інших країнах, де дійсно борються з корупцією, вимагати від рідних і близьких декларації про прибутки і витрати можна - це не вважається порушенням загальновизнаних прав і свобод, а в Україні, виявляється, цього робити не можна?! Цинізм влади не знає меж", - підкреслив політик, повідомляє "ЛIГАБiзнесIнформ".

"Янукович & Co і надалі, згідно з їх деклараціями будуть бідними церковними мишами. А їх сини і дочки, тещі і куми, не порушуючи норм "антикорупційного" законодавства, накопичуватимуть багатомільярдний достаток" [4]

2010-й став Роком Януковича[ред.]

"2010-й став Роком Януковича, піком його насолоди на овіяному мрією троні, насолоди владою і її безкарністю. Рік реваншу і самоствердження однієї людини - за рахунок країни і її майбутнього", - відмітив політик.

"Сьогодні немає жодного регіону в країні жодного сегменту в суспільстві, де панували б радість, упевненість, оптимізм і віра в майбутнє. Що таке Янукович і його влада, відчули вже усе - підприємці, пенсіонери, журналісти, держслужбовці, шахтарі, військові, селяни, учителі, лікарі. Відчули в Донецьку і на Волині, в Одесі і на Сумщині, в Луганську і в Криму", - вважає парламентар.

"2010-й став чужим для України, він відкинув нас далеко від Європи. Україні з Януковичем не по дорозі, це вже очевидно усім. Окрім тих, хто увійшов до владної обойми і вірить що утримається там, не піде у витрату, як інші", - підкреслив Гриценко. За його словами, сьогодні треба об'єднатися "з усіма, хто не хоче, щоб країною правила банда, яка ламає через коліно Конституцію і Закон, проламує голови і принижує людську гідність, безсоромно багатіє на тлі бідності людей і за їх рахунок, з усіма, хто не хоче, щоб країну перетворили на територію, а народ - в мовчазне і покірне населення".

"2011-й остаточно розплющить очі усім нам, переведе різноколірне життя в чорно-білий формат: "вони, банда" - "ми, громадяни, народ". Кожному доведеться визначитися: з ким Ви - з бандою, або з народом"? [5]

В отих Ваших інтернетах[ред.]