Батхьорт

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Гузнобіль)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Buu.PNG

Ти
Спілкуючись в інтернетах

{{#if: | [[Категорія:{{{cat}}}]] }}

Батхьорт, сракобіль, дупобіль, гузнобіль (від англ. Butt Hurt - біль у сраці; рос. баттхёрт) - особливе, метафізичне почуття, що з'являється у всіх ньюфагів на іміджбордах і не лише у них. Це приблизно те, що відчувають емо, коли бачуть малюнок "вбий емо - врятуй планету". Або гівнарі, коли дізнаються, що в їх улюбленному Раммштайні грає педик. Чи будь-яка феміністка, коли бачить словосполучення "тупа пизда", "блондинко" і т.д. Іншими словами, це відчуття, що виникає у людини, коли хтось негативно або глузливо відгукується про щось, святе для неї. Батхьорт призводить до появи праведного гніву по відношенню до кривдника. Гнів швидко переростає у бажання морально принизити і фізично знищити противника, особливо коли ображений не в змозі довести власну правоту.

Расово вірне написання Баттхьорт, православний переклад - Дупощем.

Звинувачувати один одного у сракоболі - найпоширеніша розвага школоти в інтернетах. Заме слово батхьорт вже настільки затаскане, що на письмі його часто замінюють якимось співзвучним словом (наприклад, бугурт). Або просто довгим словом на літеру "б". Ще краще - написати слово великими літерами і виділити його ЖИРНИМ шрифтом. А найефективніше - ще й додати до посту пека-фейс.

Дупобіль - це кінцева мета діяльності будь-якого троля. Для того, щоб отримати імунітет до сракоболю - треба частіше відвідувати інтернети. Побічний ефект - перетворення на циніка чи на того ж троля. Вам воно потрібно? Якщо ви стали жертвою сракоболю - не хвилюйтеся. Вам допоможуть. Просто заповніть нижченаведену форму:

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначенняStub.png Стаття стовідсотково недописана, і в неї треба пододавати ще багато-багато чого.

Примітки[ред.]