Камвхори

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Варіант САБЖУ з прихованими цицьками

Камвхора (камхора, камфорка, англ. camwhore, читаеться — [kam`ho:]) — підвид attention whore. В цілому — будь-яка дівчина за наявности у неї в руках фото-, відео- чи, може, вебкамери.

Отже, камвхорінг — процес залучення уваги до своєї персони не вельми важким шляхом виконнання і публікації (де тільки!!) своїх зображень у громадсько-доступних місцях.

При цьому особлива увага — на молоденьких, симпатичних і не завантажених зайвим одягом дівчаток.

Подібна уніформа — що не дивно — створює такий-собі імідж панянки не занадто важкої поведінки. Саме таких і мають на увазі, застосовуючи вислів «камвхора».


Також камвхорою з гидотним презирством звуть будь-кого, аби воно тіко постило аж бігом свої напівголі (і не зовсім) фотографії в /b/, не залежно від змісту, маси одягу, контексту поста, навіть коли фото в тему.

Психолог-кум з приводу[ред.]

Як свідчать британські психологи, будь-яка сама скромна жінка в своїх високоемоційних мріях уявляє себе оголеною на різному тлі і в різноманітних ситуаціях. У них ЦЕ в крові.

Сьогоднішні нанотехнології дозволили мрії легко втілювати у високоякісні кольорові зображення. І коли сабж не зовсім з вилами кидається на комп’ютер — усьо, процес пішов…

У цій Вікі[ред.]

  • FEMEN — про відомий фемініський рух заклопотаних власниць манюньких цицьок
  • Жінка
  • Маффка Горілко- Маффка Горілко (Марія Володимирівна Попова) (7 вересня 1993 р.) — українська ЖЖ-юзерка, що прославилась завдяки своїм оголеним цицькам

Посилання[ред.]