Кучма

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення

Увага! У статті надто мало зображень!
Додайте їх! Якби ми хотіли почитати, ми б пішли на Вікіпедію!

{{#if: | [[Категорія:{{{cat}}}]] }}

Привіiiт?

Леонід Кучма - другий президент України, основоположник кучмізму, заводчик кучманоїдів та різеншнауцерів. Пік діяльності сабжу припав на доінтернетний період, тому мемів було згенеровано порівняно небагато.

Елементи біографії[ред.]

Жовтень 1992 — вересень 1993 — прем'єр-міністр України. 10 липня 1994 — обраний на посаду Президента, основний конкурент — Кравчук 14 листопада 1999 вдруге обраний на посаду Президента, головним конкурентом був комуняка Пєтя Симон. Інший конкуреннт, Вячеслав Чорновіл, на той час уже поповнив ряди мертвих героїв

Осінь-зима 2000 року — касетний скандал та акція "Україна без Кучми" - дебют Югочки, небезуспішний.

Осінь 2004 — Помаранчева революція змушує сабж піти на політичну пенсію, а він івхуйнедує - К.О.

Гасла[ред.]

  • Порядок і ринок Під таким гаслом Кучма прийшла до влади
  • Будьте реалістами, голосуйте за Кучму! Гасло передвиборчої кампанії 1999 року.
  • Стабільно, але дебільно! Гасло анти-кучмівської опозиції початку 2000-х. Помаранчова революція зробила це гасло неактуальним, принаймні у тому, що стосується стабільності. Ліва опозиція мала свої гасла, такі як «Как же низко надо пасть, чтобы лечь под эту власть», або ж «Борони нас Боже від війни, чуми, та президента Кучми»


Кучмізм та Кучманоїди[ред.]

На перших агітаційних матеріалах "Пори" був напис "Що таке кучмізм?". Розумілися під цим утиски свободи слова, корупція та інші негарні прояви "злочинної влади"

Кучманоїдами діячі опозиції називали кучмівських фаворитів. В принципі, те ж саме, що й любі друзі

Кучмовоз[ред.]

Бабусів з двоколесними возиками сабж успадкував від свого попередника. Через деякий час кравчучки стали називати кучмовозами.

Українська вікіпедія також думає, що кучмовозами називали тролейбуси виробництва Південного машинобудівного заводу, поява яких співпала з обранням Кучми.

Касетний скандал[ред.]

У 2000-му році дід Мороз оприлюднив записи розмов Кучми зі своїми наближеними кучманоїдами. Записи викликали багато лулзів (а ще більше обурення). Наприклад, виявилося, що Кучма матюкається як чоботар, і розмовляє з підлеглими "на общєпонятном" на дніпропетровській версії суржика. А ще серед розмов було чималенько приколів, коли, наприклад, Кучма пропонував повісити за яйця суддю, або ж коли запропонував "йобнути" депутата, який залупився на презика, або ж (найголовніше) коли запропонував щоб "чеченці викрали" занадто пиздливого журналіста Ґонґадзе.

Лулзи лулзами, а коли ці записи було використано щоб розпочати акцію «Україна без Кучми» — багато кому було не до сміху.

Камази[ред.]

За часи правління сабжу кілька "нєугодних" людей загинули за приблизно однакових обставин: зіткнення на трасі з вантажівкою. Це ягбе натяклало, тому опозиційні політичні діячі почали говорити про "Камази, послані злочинною владою". Наприклад, Ющ після набуття пупирчатості [1]:

Хотів би сказати окремі "компліменти" до влади: ви нас не отруїте! У вас не вистачить куль та КАМАЗів! Нас вам не зламати! Будуть знаходитись не один і не тисячі, а десятки тисяч нових Вадимів Гетьманів, Вячеславів Чорноволів, Гій Гонгадзе і багатьох-багатьох добрих людей України!

Україна не Росія![ред.]

Книга Кучми, яку він видав у 2003 році. Кажуть, що планував видати сіквел «Грузія - не Туркменія». Книга стала одним із перших доказів діяльності Капітана Очевидності на території України.

Живєє всєх живих[ред.]

Файл:Http://img.tabloid.pravda.com.ua/images/doc/c/e/ceca1-2.jpg
Тужтесь, Леоніде Даниловичу, тужтесь!

Через якийсь час після Помаранчової революції відношення до Кучми стало стримано-позитивним. Схоже на те, як ставляться до совку : "ну, не так же вже й погано, жили ж якось". У 2008-му році йому влаштували нехуйовий ювілейчик у Києві з поздоровленнями від перших осіб, трансляціями по телебаченню, хвалебними фільмами тощо. А за рік до того, під час передвиборчої кампанії до Верховного Цирку, спритні хлопці замутили «Блок Кучма», намагаючись використати ностальгію «електорату» за часами «стабільності». Хлопці прорахувалися, бо лохів серед виборців дещо поменшало.

Родичі[ред.]

Олігарх та меценат Пінчук є чоловіком Олени Франчук, доньки сабжа. Сама Олена Франчук є головою благодійного фонду боротьби з ВІЛ/СНІД імені себе; час від часу фонд крутить по зомбоскринці рекламу безпечного сексу.

Ще! Ще![ред.]