Укидання гівна на вентилятор
Вкид гівна на вентилятор чи Накид лайна у вентилятор - явище, запозичине з культури Піндосії. У широкому розумінні означає дії, котрі привели до неочікуваного шокуючого результату.
З точки зору експертів[ред.]
Британські соціологи неодноразово досліджували цей феномен в інтернеті. Ось уривок з однієї дисертації:
{{#if:http://www.expert.ru/articles/2007/02/09/nabrosy/%7C„ |
Є у блогосфері такий термін як «вкид на вентилятор» (в розширеному варіянті зазначається, яка саме смердюча субстанція підлягає вкидуванню), або ж просто «вкид». Один із експертів запропонував визначення вкиду, як «свідомої провокації, яка передбачає максимально різку реакцію». |
“ |
{{#if:http://www.expert.ru/articles/2007/02/09/nabrosy/%7C — http://www.expert.ru/articles/2007/02/09/nabrosy/{{#if:%7C, {{{4}}}}} }}}} |
{{#ifeq:Укидання гівна на вентилятор|Гайдлайнс|}}
Найбільші вкиди[ред.]
- Якщо турбіну вважати велетенським вентилятором, то 26 квітня 1986 року технологи Чорнобильської АЕС провели найбільший у світі вкид лайна на вентилятор. Окремі часточки лайна розповсюдились по усьому світу, навіть у Антарктиду залетіли.
- Зроблений піндоськими ЗМІ вкид гівна на вентилятор по відношенню до стосунків між Монікою Левінскі та Біллом
КліторомКлінтоном, за думкою деяких експертів, привів до початку війскової операції Піндосії та НАТО у (ще тоді поки) Югославії.
- Якщо вірити моїм батькам, то 25 серпня 1991 року стався найбільш смішний вкид гівна на вентилятор принаймні за всю історію Донбасу. Наш гарний знайомий заклався з сусідом, що він буде пісяти на вентилятора, і на нього нічого не повернеться. Експеримент провалився, але залишив неповторний слід у душах всього мікрорайону. Як в душевному, так і в фізичному сенсах (хто не встиг відійти).
Екранізація[ред.]
Процесс екранізовано в мультсеріалі "Бівіс і Батхед", в епізоді "Нічна зміна" (Closing Time, S03E26), коли ці нащадки давніх москалів почали кидати в вентилятор різні продукти життєдіяльності їх місцевого McDonalds'у.
УРЖ[ред.]
- У світі флори і фауни є наочна ілюстрація теми.
Бегемоти, виходячи вночі на огрядні прибережні пажиті, нагулявши жирок, позначають територію шляхом повернення зайвого азоту в ґрунт, обертаючи маленьким, але швидким, бля, хвостиком.
Обертання хвоста взрізає тугий струмінь гівна бегемота, обертаючись зі швидкістю over 9000 раз на хвилину, чим і діставляє добрива на максимально можливу площу. А ще бегемоти пасуться великими сімейними групами.
А ще так розважаються носороги. [1]