Неймфаг

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Неймфаг (від анг. Name - ім'я і фаг) — людина, користувач анонімних іміджбордів, яка нехтує повальною анонімністю і підписує свої пости.

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
LULZ

Неймфаги на іміджбордах[ред.]

Більшість іміджбордів мають своїх власних неймфагів. Неймфаги зазвичай відносяться до найактивніших користувачів борди, або ж вони розмовляють (частіше - розповідають) лише про одну тему - в інших випадках неймфажство не є виправданим і є лише проявом довбойобства.

У найпопулярніших бордах (4chan, Тиреч) зазвичай є багато неймфагів, і сидять вони частіше за все на одній "своїй" дошці. Дошки середньої популярності (Karachan) неймфаг один чи два - зрідка більше. Повна відсутність неймфагів на іміджборжді може свідчити або про її (борди) пустоту і непопулярність, або про фімозне відношення користувачів (адміна, користувачі самі зробити мало що можуть) до неймфагів.

Неймфаги в інтернетах[ред.]

Власне, майже усі ресурси інтернетів потребують реєстрації. Неймфагом тут є той, хто використовує одне й те саме ім'я усюди. Кінцева мета такої діяльності - стати Інтернет-знаменитістю. У деяких виходить.

Розвиток борди за шкалою неймфажства[ред.]

  1. Борда щойно відкрилася. Користувачів мало. Кожного нового зустрічають з розкритими обіймами, появам нейфагів радіють як новому року.
  2. Борда відкрилася вже давно, там вже сформувалися "свої", які майже не спілкуються, усіх ньюфагів посилають нахуй. Старих неймфагів не чіпають, але усіх нових травлять і ненавидять як ворогів народу. Навіть якщо цей користувач не ньюфаг, а просто на визначеному етапі свого існування вирішив стати неймфагом, його все одно ненавидять. Після того, як дошку невгодний покине дошку, на ній продовжується звична мовчанка - до наступного новачка.
  3. Борда не просто вже давно відкрита, а ще й отримала популярність. На появу неймфагів усім похуй. якщо ти не є старим нейфагом цієї дошки, будь готовим до того, що твоє ім'я ніхто й не помітить (зроблять вигляд, що не помітили)

Разове неймфажство[ред.]

Інколи свої пости підписує не неймфаг, а простий анонімус - через особливі випадки:

  • Він є опом і хоче, щоб усі його пости відрізнялися від постів усіх інших. Ім'я не виходить за рамки одного треду.
  • Інших випадків разового неймфажства поки що невиявлено.

Інструменти неймфага[ред.]

Галерея[ред.]

Дивись також[ред.]