Анонімус

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Анонім)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Інтернет Хейт Машін
Маска, що зображує Гая Фокса - символ Анонімуса.
Пам’ятник Анонімусу

Анонімус (лат. Anonymus, він же Безосібний, Незванчик, Нежданчик, Невпізнака, Anonymous, Анон) – поет, письменник і художник. Він же - політик, журналіст, вчений-теоретик і просто хороша погана людина усе. Він - автор 95% усього контенту, що ти бачиш в інтернетах. Він намалював той малюнок, що ти потавив собі на аватарку, він написав той віршик, що ти надіслав своїй дівчині, він - саме те авторитетне джерело, завдяки якому ти впевнено дискутуєш на тему тих речей, про які й гадки не маєш. Бо анонімус тобі усе розповів. У нього немає ні імені, ні обличча, але це все не заважає мати йому душу - душу настільки величезну, що і твоя душа у ній також є. Бо Анонімус - то усі ми.
Анонімус - дефолтний автор постів на іміджбордах. І саме завдяки цьому він і став популярний. Але помилково буде вважати, що анонімуси є лише на іміджбордах. Анонімус - це будь-який користувач будь-якого ресурсу, який не вказує свого ім'я і обличча. Анонімус - це не людина, не група людей і не щось подібне. Анонімус - це культурна течія, величезна кількість, у яких надто багато вільного часу, завдяки чому вони силять в інтернетах і допомагають людям. Тому рух анонімусів в цілому світі називається древнім римським словом - ЛЕГІОН (старорус. ТЬМА). Анонімус не є однорідним. Серед анонімусів трапляються усі: тролі, москалі, дурні, вчені, психи і багато інших. Анонімус виконує велику місію перед людством: він не дає йому згинути від смутку. Тому анонімус завжди є джерелом лулзів, порнографії, аніме та багато чого. Справжній анонімус завжди має аккаунти на MySpace, FaceBook, та Вконтакті і завжди активно їх використовує. Але жоден анонімус ніколи нікому не зазнається в цьому і буде тут і там казати, що використання соціальних мереж це різновид фаготрії. Анонімус всемогутній. Анонімус може зробити твоє життя щасливим або зруйнувати його вщент[1] - в залежності від настрою. Тому порада - поруч з анонімусом будь анонімусом. Тоді ви зможете руйнувати разом. Не життя, то сайт якийсь або щось інше - в інтернетах багато чого є. Власне, руйнувати. Феномен анонімусу полягає в тому, що людина, яка отримала змогу творити що завгодно безкарно, починає робити зло. Зло, бо саме зло є тим, що сидить глибоко в душі кожного з нас і ми намагаємося це зховати. А коли ти стаєш анонімним, для тебе зникає історія людства і людськості. Ніякої людськості. Лише анонімність. Ласкаво просимо до світу без обличча.

Хто є анонімус?[ред.]

  • Це легіон.
  • Це твій /b/рат
  • Це троль
  • Це справжнє уособлення інтернету

Анонімус не є другом нікому. Хоч з одного боку він сам є уособленням ненависті, є багато людей, котрі його ненавидять. Його ненавидять в ЖЖ[2], та плюють в його сторону журналюги. Але йому похуй.

Символом анонімуса є маска з зображенням Гая Фокса, з коміксу Алана Мура - V for Vendetta, паперовий пакет на голові, чи людина без обличчя.

Хоча Анонімуса знищити неможливо, та він часто хворіє на рак - школоту й бидло, котрі приєднуються до Анонімуса, і цим самим руйнують його з середини.

У Анонімуса можна просити допомоги, і якщо навіть сто Анонів відправлять нахуй, та запропонують соснути хуйця - бодай один дасть правильну пораду.

Давніші меми[ред.]

Сучасні аноніми на пострадянських теренах виводять свій родовід від підвиду Anonimus Sovetikus - породи капосників і падлюк. Радянські аноніми були креативщиками - писали анонімки на всіх і про все, при цьому відповідні органи щиро їм вірили і ретельно перевіряли викладену інформацію. В СРСР анонімів тихо і люто ненавиділи.

Анонімні алкоголіки - словосполучення, що стало об'єктом жартів, насмішок та анекдотів. Перше товариство анонімних алкоголіків було створено в США, за мету ставило узагальнення особистого досвіду боротьби з алкозалежністю. Як не дивно, спосіб виявився дієвим, і подібні товариства почали з'являтися по всьому світу[3].

Анонімна галерея[ред.]


Посилання[ред.]

Cайт львівської Спільноти Анонімних Алкоголіків


Примітки[ред.]

  1. ...ну або принаймні добряче його попсувати.
  2. Саме в ЖЖ з'явився вислів "Аноним хуже пидораса".
  3. Що беззаперечно вказує на існування глобальної змови.