Суржик

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Українська мова)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Суржик (старослав. сурожь - суміш пшениці з житом (рожью)) - суміш, мікс, змішання, зокрема змішання української і російської мов на землях Східної України у вакуумі. У широкому розумінні - сленг, суміш різних мов світу, у вузькому розумінні це мова язик, на якій якому розмовляють розговарюють в Україні.

Хто вони[ред.]

Чималенька частина суржик-спікерів вважає гадає думає, що каже балакає українською мовою. Всупереч стереотипу, суржик употребляють не тільки прості люди, а й багато висОККих посадовців, особливо військові, менти й пожежники (бо форма, сапагі, рамантіка: сказав "Не буду работать! І всьо").

Будь-який свідоміт, або граммар-наці помає чимало батхьорту від такої рєчі мови языка язиком і ротом. Одже, завдяки суржику будь-який москаль вважає, ЧТО розуміє українську, і що вона "нє очєнь-та і атличаєтса ат нармальнава йизыка", але якщо поруч з ним хтось розмовлятимо справжньою українською, буде мати баттхьорта дупощему щодо своєї неповноважносі та звинувачивати вас у тому, что "вы палякам прадалісь", я гарантую це!

Суржик міцно вплинув на український інтернет-сленг. Зокрема, його вживають багато ЖЖ-стів (нарочіто, для створення гумористичного ефекту).

Див. також глобальний суржик

Історія[ред.]

Проходження суржику нікому не відомо, але є типичною драмою. К.О. розповів, що завдяки справжної схожісті рос і укр мов та їх одночасного застосування, населення східної і південної України та прикорнонних міст Росії вирішило не парити свій мозок двомя мовами і розмовляти сумішшю сумішью смессю смесью такі смессю двох мов.

Відомі суржик-спікери[ред.]

Більш за всіх популяризує суржик Найперший Трансвістит України. Що цікаво, багато людей на Москві вважають, що він/вона співає українською.

АФФтари на суржикє[ред.]

Ніхто! Запам"ятай, аноне, НІХТО так могутньо не розвинув суржик, як Лесь Подерв'янський (також відомий як Митець) - хуйдожник, який крім всякого "аби чого", чим займаються нормальні баштові адекватні малярі, ще пише всяку хуйню п'єси з матюками. Завдяки ним став знаменитим, невизнаним народним героєм та автором численних мемів.

У цій вікі[ред.]


Посилання[ред.]


Примітки[ред.]