Урал як вантажівка

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Урал)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Чому саме як вантажівка?

Бо самі гори Урал, відкіля пішла назва сабжу, до отих Ваших Укрнетів ніякого відношення не мають, а от Урал як вантажівка досьогодні використовується в Найкращому Боєздатному і Непереможному Війську Цієї країни як тягло, бо дісталося від Тієї країни в насліддя, а також - у якості пепелацу для випижджування карпацьких лісів з метою банального продажу їх - отих лісів - до Польщі™ в обмін на юахи.

Урал - гуцульська мрія - на превеликий жаль усіх поколінь українських екологів, перетворилася на жорстоку в своєму сенсі реальність

Як істинний шишигоаматор, автор продовжує цикл статей про пепелаци Цієї країни, розпочатий статтею Шишига.

Отже

{{#if:|
Чого тільки ці кляті кацапи не роблять, аби дороги не будувати!
{{#if:|

— {{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Урал як вантажівка|Гайдлайнс|}}

-козаки Січі Fiat про ВАЗ-2101

Урал - величезна сувора ненажерлива вантажівка. Являє собою втілення похмурого москальського генія.


Урал: як усе починалося. Перший уральський газенваген.


Історія сабжу[ред.]

Вилазить корінням з 1942 року, від ЗІЛа. Завод з Москви, у зв'язку з тим що неймфаг Гітлер - Шикльгрубер Адольф Алоїзович дуже рвався туди у гості, евакуювали в невелике Уральське містечко Міас, і старі машини вирішили робити на новому місці. Після війни зношені верстати і якось, але робітників, що прижилися на новому місці, повертати в Москву не стали так і залишили в уральських ебенях. У 1961 році завод освоїв випуск автомобіля "Урал-375". Саме йому судилося стати одним з основних вантажних відер Радянської Армії, ну і прийняти участь в розвезенні лісу і іншого гівна.

Основна відмінність Уралу від ЗІЛа - вага і розмір. ЗІЛ-131 - це машина з повною масою 10-12 тонн, Урал - 13, відповідно і замість взводу солдатів або легкої радіостанції в КУНЗі (якщо бути точним, то вантажопідйомність 3,5 тонни, для доріг з твердим покриттям допускалося п'ять) туди цілком успішно запихалося устаткування на 5-7 тонн. Наступний за розміром вже був Наш Україновірний КРАЗ.

Коротше кажучи: усе, що не можна було впхати в Шишигу, або вивалювалося вже з проіржевілого як лайно мамонта ЗІЛа-157 типу "Мормон", з величезним успіхом пхалося до Уралу-375.


Урал з КУНГом на "ДЗ" - довгостроковому зберіганні - десь в Позадуппі.

Приклади? Будьте ласкаві[ред.]

Радіостанція великої потужності Р-135 - чотири Урали;

радіостанція Р-136 - три Урали,

станція супутникового зв"язку Р-440 - Урал.

У війську Тієї країни ходив лулз


{{#if:|
Один Урал - один канал
{{#if:|

— {{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Урал як вантажівка|Гайдлайнс|}}

Хоча, як це звично у москалів, збрехали і тут.


Рахуйте самі:

Самий малоуральний канал космічний - Р-440 (Урал), "закривашка" (Урал), щось для ущільнення (Урал або Зіл), і телеграфний зал (Урал або ЗіЛ); те ж саме з іншого боку етеру. Безосібний, підрахуй: скільки Уралів потрібно на один канал?


У дев'яності бензиновий Урал із стратегічних засіків батьківщини коштував копійки. На чому і заслужив стійке звання "смерть кооператора" зважаючи на особливо видатні цифірки зажеру бензину, який армію в 60-і абсолютно не хвилював, а в 90-і на нім можна було розоритися, не від'їжджаючи від першої ж заправки.


До речі, на бензині АІ-93 пер майже шо твій дизельний.

На початку 90-х через глобальну кризу в армії активно експлуатувався на А-76, якого, до речі, теж не вистачалало. Тому, щоб виїхати з парку до місця проведення занять, від'єднавши трубку від бензонасосу, машина запускалася з 5-літрової каністри, бо заливати 5 літрів в 300-літровий бак - дурне заняття для поцієнтів. Після запуску каністра вмить порожніла наполовину, залишку вистачало, щоб виїхати з парку.

Ще тягався на «галстуку» (укрвірне «краватка» тоді ще в українськозмоскаленій армії не приживалося, рівно як і «ліхтар літака» тупо продовжували йменуватися «фонарЕм»). Так, експериментальним шляхом було з'ясовано, що якщо причепити Урал-375 жорстким зчепленням (що і йменували "на галстуку") до КАМАЗа-4310 або Урала-4320, то досягається страшенна економія бензину АІ-93, яка з лишком перекривала витрату солярки, що дещо зростає при цьому у тягача.

Тільки при цьому не потрібно забувати поставити важіль роздатки в нейтральне положення, бо КПП Уралу згорить за 100 км.

Зекономлений бензин, як відомо, можна обміняти на юахи, мізерну частку яких потім назад обміняти на соляру, що була перевитрачена. Витрата палива на А-76 просто жахлива - літр на кілометр, і це при абсолютно справному моторі. .

Значущість™[ред.]

Урал, разом з УАЗом - один з символів Радянської Армії для піндосів і інших європеїв, східних і західних, бо на нього дуже активно ставили установку мобільного Апокаліпсису РСЗВ Град. І пох, що 375-а і пізніша модель 4320 відрізняються одна від одної лишень движками, зовнішність-то залишилася одна і та ж. Для інсайдерів країн екс-Совка символічністьдещо в іншому: якщо КамАЗ - уособлення дизельного смороду і кубаноїдної неквапливості то Урал - як правило - брутальний лісовоз, зображений в Образі Гуцельської Мріїпро що згадувалося вище стосовно карпацьких лісів.

На відміну від КамАЗа, Урал вважається більше прохідним, і взагалі більше орієнтованим на різноманітні лайна; а КамАЗ, навіть повноприводний, - на дороги, хоч би бруківку. Також експериментально доведено що при підриванні на міні екіпажу бескапотників (КамАЗ, Шишига) невідворотно приходить пиздецъ ("з своєю усмішкою хижой" - Митець), а водієві Уралу (де кабіна знаходиться за переднім мостом, а не над ним) усього лише відриває яйці.

При зустрічі на вузькій доріжці з Уралом зустрічного обкаляє пилом (а якщо у вас Деу-Ланос чи інший ЗАЗ - те взагалі знесе повітряним потоком.

Через свою суворість, вантажівка активно використовується туристами, геологами та іншими мешканцями дрімучого Задуппя, де з цивілізації - тіко лосі, вовки, ведмеді і полішуки.