/b/

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з B)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
я себе бачу! а ти?

/b/ — стандартна дошка більшості іміджбордів. Також відома під назвами «Бордак», «Брєд», «Random», але ще більше вона відома під назвою Смітник Інтернетів.

Що є /b/[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення

Різні джерела розповідають різну інформацію про цю дошку — і всі вони кажуть правду. У кожного іміджборду є свої правила — але те все пусте, на /b/ не діють ніякі правила окрім аксіоми «ти — х*й». Тому на /b/ завжди можна знайти тони зла, порнографії, комп’ютерних ігор, педофілії, аніме, Японії, педерастії, фуррі та іншого джентелменства. На /b/ не буває дівчат — лише шльондри. На /b/ не буває хлопців — лише різні фаги. Кажуть, на /b/ заходить навіть бог — тому найближчим часом чекайте закриття пекла — увесь свій гнів він буде виміщати на /b/ (все одно анонімно). Усіх жителів /b/ називають /b/рати або /b/тарди. Так, ми всі закінчені /b/тарди, як би то сумно не було.
На /b/ живуть тролі, лолі, фаґи та інші міфологічні істоти. Але найбішою популяцією є школота. Ще десятки років тому письменники різних країн писали «нє ходітє дєті на чани ґулять», але то все було дарма. На форчонзі школота навіть отримала красивий поетичний епітет: «cancer, that is killing /b/», що перекладається на мову як «рак, що вбиває /b/». Але про це у спеціальній статті. А про /b/…
Ти можеш запостити на /b/ нігру з довгим хуєм — і тебе полають. Але не тому, що ти порушив правила, ні. Просто фапати на Нігру з довгим хуєм не канонічно. Хоча декому подобається. Саме тому тут вітаються зображення голих дівчат і аніме-богинь. Зрозумів?
/b/ є зібранням панегіриків для померлих знаменитостей, радостей з приводу виграшів улюбленої команди і плачів з приводу її програшу. /b/ — це місце, де ти можеш полаяти президента, розказати всім про мрію про Тіну Кароль… чи навпаки. Усяке трапляється. Бо це /b/! Ще древні римляни казали: «/b/ non penis caninae est». Нажаль, ніхто з вчених не знає як можна це правильно перекласти.
/b/ — це зібрання ґетів. Ґет — це таємна мрія кожного /b/тарда, про яку він не зізнається навіть самому собі. Але коли мета досягнута, жоден /b/тард не зможе цим не пишатися. Тому ще великий класик писав «Як помру, то пам’ятайте про мій стомільйонний ґет»

Альтернативна думка[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Він у шоці з вашого /b/

Бі. На сленгу секс-меншиств бі — означає істоту (формально хлопця чи формально дівчину), яка здатна отримувати задоволення від спарювання як з представниками протилежної статі, так і своєї. Це символізує. Ми всі сидимо на бі. Чи то ми усі є бі?

А ще (мало хто знає, але) — бі — це скорочення від слова Бог. Чесно. Є вислів «Помагай бі!», що є побажанням успіху. Так, ми всі сидимо на поруч з Богом.

Меми[ред.]

перше згадування /b/. так, він існував ще до ваших інтернетів

Будучи завжди найпопулярнішою дошкою, /b/ є місцевим джерелом мемів. Те, що ми описуємо в ФМ — лише крапля в морі усіх імідбордових мемів. Вони створюються і забуваються кожного дня, як річка, яка ніколи не зупиняється. Варто посидіти на будь-якому чані якись час (скільки саме — залежить від іміджборжду. На Учані потрібен десь місяць, на Краутчані — днів зо три, а на 4чані часом і кількох годин досить), і ваш світогляд зміниться назавжди. В який бік — це вже залежить від людини і ситуації. Але той, хто хоча б раз проникся іміджбордом, буде відвідувати його знову і знову.

Ти зазнав надто великого впливу /b/, якщо…[ред.]

  • У тебе є тека з зображеннями, розділена на кілька підтек, кожна з який займає з десяток мегабайтів.
  • У тебе є тека (або сайт), де ти зберігаєш копіпасти.
  • Ти ненавидиш школярів, хоча у тебе є багато друзів-школярів, або ти сам ним є.
  • Ти використовуєш меми у повсякденних розмовах і щиро дивуєшся, коли люди тебе не розуміють.
  • Ти запостив у тред пост з анрелейтед пікчою, сагаючи його, бо ОП постить трапів, на яких ти не можеш фапати.
  • Ти кажеш, що раніше /b/ був кращим, хоча ти приєднався до чану лише вчора.
  • У тебе немає дівчини, друзів, ти не виходиш на вулицю і в решті решт помираєш на самоті.

Див. також[ред.]

Примітки[ред.]

Шаблон:ПС