Get

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Гет)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Get Real! - оптимістичний фільм про сабж

Гет (або ґет, від англійського субстантивованого get - отримання, як результат дії to get - отримувати) — у іміджбордах - красивий номер повідомлення. На цих самих іміджбордах процедура отримання гета перетворилася на неофіційну олімпіаду і кожен намагається написати повідомлення з якомога красивішим номером, аби потішити своє ВВВ і ще раз довести собі, що він не ти. Трохи технічної сторони питання. Усі повідомлення на іміджбордах мають унікальний номер. Рахунок ведеться від найпершого повідомлення на дошці. Навіть коли старі старі треди й повідомлення видаляються (на 4chanі це відбувається рівно через годину після створення треду - через надвзичайно велику кількість дописувачів), нові треди продовжують рахунок. На тому самому Форчонзі це число вже давно перевалило за сто мільйонів.
Насправді Гет - це стосується не лише іміджборд. Так, наприклад, красиве id на фкантактє також надзвичайно цінна річ. Красиві номери ICQ, телефону усе, що завгодно, що має номер. Хоча частіше за все, красиві ID, номери телефонів і асьок - це штучні гети, які ще називають модгетами.
Гети є усюди. Навіть на Педівікії: 200 000 гет

Гет[ред.]

так і проходять роки...

Правильний гет - це повідомлення, у якому вказано, що це повідомлення є гетом. Цілком правильний гет, це коли на зображенні вказано номер гету, а саме повідомлення є першим повідомленням нового треду. Треди з гетами зазвичай заповнюються лайкою тих, хто також хотів отримати цей гет, але не спромігся. Насправді гетами є лише круглі числа, які мають за собою не менше трьох нулів. Це є ідельним гетом. Далі за значенням йдуть номери, що складаються лише з однієї і тієї самої цифри, як наприклад 11111. Номери, які починаються з рандомного числа, а потім йде ряд однакових, але інших чисел (напр. 12222), не вважаються гетами більшістю анонів. Досить суперечливою є належність до гету чисел, які повторюють одну й ту саму комбінацію на кшталт 134134, або 1212121. Повноцінним гетом також вважаються номери "стріт" - правильна пряма чи зворотня послідовність чисел, як то 123456, чи 6543210.
Окремо від усіх гетів стоять таймгети - гети, цінність яких складає не порядковий номер, а час відправлення. наприклад пост, відправлений о 12:34:56 07.08.09, або 10.10.10 10:10:10. Якщо таймгет зливається зі звичайним стріт-гетом, то це абсолютний успіх!

Фейлгети[ред.]

приклад фейлгету
  • пости, які були націлені на те, щоб бути гетом, але так і не стали - номер повідомлення був 1000002, замість 1000000 або щось таке.
епічний фейлгет
  • пости, які зовсім не сподівалися ставати гетами, але випадково стали. Яскравим прикладом такого гету є 100 гет Учану.






Гет чи Ґет?[ред.]

Серед українських анонів немає єдності стосовно цього питання. Навіть у Меморії у половині статей, у яких зустрічається це слово, воно написано як Гет, а у другій половині - Ґет. Не будемо тут сперечатися, просто спробуємо навести аргументи обох сторін:

Аргументи за Ґет[ред.]

{{#if:>>16813 Учану|
Клясичноукраїнською - ґет. Московсько-українською - гет.

У першому випадку "ґ" може навіть не вимовлятися, як звук [ґ] (українці дуже рідко допускають вимову звуку [ґ]), але зберігається етимологія. Особливо це питомо для слів, де від розрізнення г/ґ залежить смисл слова. Наприклад, ґей (англ. gay) і гей (український вигук)

У даному випадку, якщо залишити написання з "г", то легко переплутати зі словом "гет" (частина ударної установки, від англ. hat).

Я за ґет.

{{#if:>>16813 Учану|

— >>16813 Учану{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Get|Гайдлайнс|}}

  1. Це правильна транслітерація англійської літери G
  2. Це правильна трансфонетизація англійського звуку [G]
  3. Це відповідає Харківському правопису
  4. Це відрізняє нас від москалів[1]
  5. Це няшно

Аргументи за Гет[ред.]

  1. Це відповідає діючому українському правопису, у якому літера Ґ є лише у лічених словах
  2. Це фонетично правильно
  3. Наші діди не писали літери "ґ"
  4. Це приємно для україського вуха!

Отже, як отримати гет?[ред.]

для ньюфагів[ред.]

  • Слідкуєш за номерами повідомлень
  • Коли гет близько, створи повідомлення з малюнком, щоб тобі залишалося лише натиснути на кнопку "відправити"
  • У новому вікні муч кнопку F5, поки у останнього повідомлення не будуть останні цифри *999
  • Відправляй!
  •  ?????
  • ПРОФІТ!

Модераторів і Адміністраторів[ред.]

  • Зроби модгет
  • Насолоджуйся!

Див. також[ред.]

Примітки[ред.]

  1. досить суперечливий пункт, бо у москалів немає літери Ґ, проте є звук [Ґ], в той самий час у них є літера Г, але немає звуку [Г]